Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O løp 3 Fellesstart

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Urb-O løp 3 Fellesstart
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 22 januar 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

H17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett217102
Jørgen EkerhovdVaregg Fleridrett483795
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Birk Bell LysakerFana IL211313
Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett506986
Niklas ProforsVaregg Fleridrett204552
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Lars RøttingenIL Gular502438
Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett221486
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675

D17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399
Gunhild Forland SlungårdAskøy OL208634
Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett222635
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

H-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Andreas KragsethIL Gular212521
Brage Bell LysakerFana IL211903

D-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813

H40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Helge EmhjellenIL Gular502360
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Bård HeklandIL Gular201844
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Sverre Johan NærheimIL Gular507665
Håkon ReikvamIL Gular207705
Helge RosenlundVaregg Fleridrett506825
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302

D40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett222665
Rannveig NordhagenFana IL237735
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Liv OrmbergGneist, IL62532
Linda RykkjeVaregg Fleridrett184660
Vibeke ØyeIL Gular222669

H60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Magne RaadalFana IL235218

D60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid OrmbergFana IL222630

HN (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak August Holmefjord AmundsenVaregg Fleridrett224195
Anders Rønnestad DørmænenVaregg Fleridrett223964
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Ole KragsethIL Gular181688
Axel TveitVaregg Fleridrett224161

DN (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL84216
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Eva-Marie TveitVaregg Fleridrett221377

Annonser

IOF Eventor