Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til TA-Sprint 5, finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: TA-Sprint 5, finale
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: torsdag 9 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 71 påmeldte deltakere.

Åpen 1,5 km (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK212643
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK224176
Guro Laksholm GrindbergVerdal OK243835
Mateo HendersonSteinkjer OK212176
Noelle HendersonSteinkjer OK212100
Lage InderdalSteinkjer OK211948
Eline Konradsen SætherVerdal OK
Eirin KonradsenVerdal OK
Brage ReinåsFrol IL211675
Even Ydse SivertsenVerdal OK233711
Siri Ydse SivertsenVerdal OK
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Olav Magne Stormo OpdahlVerdal OK233755
William Andre Stormo OpdahlVerdal OK233614
Torje Eggen VatneVerdal OK233643

Åpen 2,0 km (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege HallanOK Skøynar206280
Jan Petter JermstadSteinkjer OK249037
Magnhild KvaalVerdal OK80817
Kristian MidthjellVerdal OK80120
William Mitchell IversenVerdal OK223869
Mari Karoline Nubdal FrøsethVerdal OK198713

Åpen 2,5 km (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Henrik BelboSteinkjer OK212174
Rune BjørgumStjørdals-Blink Orientering211237
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering506684
Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering502656
Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK192615
Marius MøllerSteinkjer OK195832
Bjørn Åge ReinåsFrol IL187162
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Vidar SkjerveVerdal OK201868
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering203654
Håvard VeieOK Skøynar206180

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olea Brønstad LilleløkkenVerdal OK233875
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK212545
Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK223876
Mia Stensland MelbyeVerdal OK500517
Mia ReinåsFrol IL213775
Astrid Marie SandhaugenSteinkjer OK211955
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering224966

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Aalberg BylundSteinkjer OK212270
Jonas AlstadFrol IL206018
Sverre Ivar HåskollVerdal OK
Edvard Konradsen SætherVerdal OK212384
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK212955
Guro HegstadOK Skøynar206279
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK212613
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211272
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211304
Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK223886
Håkon HallanOK Skøynar204402
Aleksander Tanem IversenVerdal OK505595
Torstein Gjedrem LundVerdal OK187016
Filip Mitchell IversenVerdal OK213017
Edvard Skoknes WollVerdal OK213128
Fredrik Kjønstad UkkelbergFrol IL212751
Vinjar Eggen VatneVerdal OK223893
Ole Andreas VeskeOK Skøynar204342

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK213119
Trude MarkhusVerdal OK507753

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard JermstadSteinkjer OK248559
Iver Gjedrem LundVerdal OK227791
Olav Gjedrem LundVerdal OK500564
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Ådne Krogstad StendahlFrol IL207673

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival