Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O løp 1 Individuell start

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Urb-O løp 1 Individuell start
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 27 november 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

H17- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Ulrik HellenVaregg Fleridrett208676
Scott JuvikIL Gular504399
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Birk Bell LysakerFana IL211313
Espen LærkIL Gular507024
Carl Eilert Macody LundVaregg Fleridrett237749
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL185849
Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett506986
Niklas ProforsVaregg Fleridrett204552
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Lars RøttingenIL Gular502438
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett174304

D17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett500166
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399
Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb184530
Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett222635
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

H-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Brage Bell LysakerFana IL211903
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702

D-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Idun HeklandIL Gular213259
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813

H40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Sindre EkrheimBergens TF165469
Helge EmhjellenIL Gular502360
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Bård HeklandIL Gular201844
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Sverre OttesenVaregg Fleridrett222676
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735

D40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Nina GogaBergens TF184202
Rannveig NordhagenFana IL237735
Liv OrmbergGneist, IL62532

H60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne RaadalFana IL235218

D60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg KocbachBergens TF180128

HN (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Øye KragsethIL Gular212315

DN (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL84216
Hege OmmedalVaregg Fleridrett222637
Vibeke ØyeIL Gular222669

Annonser

IOF Eventor