Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Gimse by Night

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Gimse by Night
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: onsdag 25 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 81 påmeldte deltakere.

A (59)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb508500
Tone AlmåsIL Leik506670
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Emma ArnesenByåsen IL195919
Erlend AuneByåsen IL200441
Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI502377
Eirik Langedal BreivikNTNUI509433
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Sindre Østgulen DeiszNTNUI504503
Jørgen FiskumFreidig187167
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Emil GranqvistNTNUI241336
Emil GrønliFreidig211762
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Hedwig HaasNTNUI504594
Idunn HaavengenNTNUI206386
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Aslak HeimdalNTNUI192570
Martin Borge HeirNTNUI506695
Sverre HellevikFreidig224471
Ola KeiseråsIL Leik506688
Pål KittilsenFreidig206040
Ane Malene KolstadFreidig180130
Jo Even KolstadFreidig502812
Karen Oline KolstadNTNUI212749
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL501353
Eivind LonaWing OK211262
Petter Andreas LonaWing OK212595
Ingrid LundanesNTNUI509366
Herman Ryen MartinsenNTNUI501366
Randi Marie MohusWing OK228085
Simen Eid NielsenNTNUI238260
Anna Aurora NolteFreidig224051
Fredrik PerssonWing OK507075
Lars SandstadFreidig504578
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Espen Samuelsen SkiriNTNUI207012
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Marius StaffNTNUI216850
Emma StenbackaNTNUI509976
Jens Even StorhovFreidig182078
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Rune StræteWing OK501009
Kristoffer Strømdal WikFreidig509435
Hans Helmer SæternesByåsen IL502589
Håkon SæternesByåsen IL502484
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI508666
Iver Dalsaune ThunFreidig247417
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Ingvild WangNTNUI507035
Thorstein WangNTNUI501117
Are WigaardNTNUI214979
Øystein WiggenByåsen IL500161
Camilla ÖhmanNTNUI208461
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL195952

B (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HalvorsenFreidig206044
Tristan HalvorsenFreidig504441
Arild HeggesetFreidig503918
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
John LerliMelhus IL211381
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Alf Petter LynumFreidig186849
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Kåre OnsøyenMelhus IL222640
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Nils Olav VennevikFreidig508132
Maria Strømdal WikFreidig508554
Tina Strømdal WikFreidig213142
Mona WindsethMelhus IL83227
Øistein ÅsmulOL Trollelg238065

C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BakkMelhus IL222611
Johannes HalvorsrudMelhus IL211301
Hallvard HellevikFreidig180307
Martin MelhuusMelhus IL197955

NY (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre MohusWing OK

Annonser

IOF Eventor