Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: søndag 26 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 202 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Grønvik KvalenFreidig212776
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL226225
Clara LeroyerFreidig233998
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Inga MoxnessByåsen IL247306
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lily Alexandra MorganMalvik IL211683

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ingeborg KolstadWing OK508983
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Anna Emilie LonaWing OK223821
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159

D 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig233868
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Solveig Louise NissenFreidig211745
Guro SchjølbergTynset IF166982
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Maria Strømdal WikFreidig213142
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig505186
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Ane Malene KolstadFreidig180130
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067

D 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Maren VikenByåsen IL192325

D 21- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BlindheimNTNUI145119
Aurora FossøyNTNUI62220
Idunn HaavengenNTNUI167389
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Sunniva MorganMalvik IL507961
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Sunniva OmdalNTNUI196743
Marit SchmidOL Trollelg236427
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127
Anna UlvensøenNTNUI507856
Marta UlvensøenNTNUI196843

D 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin JægerWing OK506675
Mette Resell NolteFreidig188746
Jenny PerssonByåsen IL202145
Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL71525
Tina Strømdal WikFreidig214965

D 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Anne Mette GrøtliKvikne IL206173
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Margot Bolstad LynumFreidig505397
Kari Tønset GuttvikWing OK223818

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Heidi ArnesenFreidig182039
Hilde ForbordMalvik IL506781
Mona J. MølnvikFreidig203492

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Britt Laila NilsgårdRøros IL483749
Elisabeth SæthreFreidig209988

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Mette NormannTynset IF504589
Grete Berge OwrenFreidig214816
Kjellrun SporildMalvik IL208704

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL128550
Stina ElfvingByåsen IL180863
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK228381

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne StensethByåsen IL241669

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katharina Mo BergeFreidig181516

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torvin Bergh-HansenByåsen IL191299
Erlend GrønliFreidig225465
Leo Benjamin MorganMalvik IL213061
Olav MoxnessByåsen IL247318
Kristian Wollan BenumByåsen IL201910

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias LeroyerFreidig502096
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Dagfinn StenvikByåsen IL225310

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Tristan HalvorsenFreidig504441
Alf Petter LynumFreidig186849
Aslak MoxnessByåsen IL233818
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute Fjærli TevikMelhus IL215056

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig508241
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Petter Andreas LonaWing OK212595
Vemund MølnvikFreidig213305
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Oskar StorlerMelhus IL224320

H 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joakim Solberg QvenildMelhus IL222229
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL211419

H 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nikolai RenolenWing OK504504
Jørgen SchjølbergTynset IF501269

H 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
August Asheim BirkelandNTNUI507601
Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI502377

H 21- (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BjuganNTNUI505430
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI194880
Jørgen FiskumFreidig187167
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131
Simon JakobssonFrol IL507844
Morten JørgensenKristiansand OK221391
Brage JørumNTNUI181456
Anders KallingsNTNUI508247
Ola KeiseråsIL Leik506688
Tobias KristensenNTNUI216933
Carl Petter LyngenFrol IL508131
Lars O. LøsethOL Trollelg243720
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Kristian Nilsen SandnesNTNUI188845
Bård NonstadOL Trollelg190811
Per Didrik NonstadWing OK195699
Adrian OpheimNTNUI206305
Lars OwrenFreidig506830
Marius PyttenNTNUI197877
Quentin RauturierNTNUI94887
Agnar RenolenWing OK221451
Jonas RessemFrol IL241434
Vegard RessemFrol IL187161
Jan SchmidOL Trollelg211189
Espen Samuelsen SkiriNTNUI207012
Jérôme SoulardByåsen IL200382
Sigurd StenvikByåsen IL504621
Stian SundsvikFrol IL234909
Jostein TandbergNTNUI502575
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770
Martin VisterFrol IL500292
Are WigaardNTNUI214979

H 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas HaalandWing OK509092
Lars Martin HafstadByåsen IL502654
Børge LeirenByåsen IL226224
Nicholas MorganMalvik IL507960
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298

H 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL502351
Vegard HansenByåsen IL191299
Pål KittilsenFreidig206040
Eivind LonaWing OK211262
Bjørnar LynumFreidig185929
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407
Fredrik SandquistOL Trollelg508254
Geir SchjølbergTynset IF180141
Jørgen TegdanFreidig191303

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein Erik BratsbergWing OK238170
Bernt BrynhildsenWing OK508902
Arild H ClausenFreidig179864
Jan HageIL Leik506633
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK207700
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Hans Arild SkjevdalRøros IL483740
Jens Even StorhovFreidig182078
Harald StorrønningByåsen IL222703
Morten StrandWing OK203542
Rune StræteWing OK501009
Øystein WiggenByåsen IL500161

H 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Terje SchjølbergRøros IL483391
Dag StenersenNidarøst OK207769
Harald SvergjaNord-Østerdal OK206172

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970
Geir ArnesenFreidig179424
Helge EriksenByåsen IL199601
Petter GullikstadRøros IL483728
Geir OwrenFreidig215196
Svein Olav ÅmotIL Leik206202

H 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Frank BjarkøWing OK245284
Lars SkrøvsethWing OK505823
Helge SundbergRøros IL483732
Rolf WærnesOrkanger IF91660

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Angell-PetersenFreidig228354
Knut LillealternFreidig217002
Roar StensethByåsen IL506482
Nils Olav VennevikFreidig508132

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Torleif StephansenNidarøst OK217003

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Arild HaugskottOL Trollelg504333
Anders LaugloOL Trollelg179416
Per LøvaasOL Trollelg209987

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul ForsethOL Trollelg191258

A-direkte (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olle MalmringFreidig206218
Eivind Sjøgren OlsenFreidig507393
Marit OwrenNydalens SK501330
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Sunniva StorrønningByåsen IL111405

B-direkte (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne GuttvikWing OK228368
Bente HortenVingelen IL203370
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL226225
Marit Eggen NyaasTynset IF206907
Ingvil SnøfuglFreidig225556

C-direkte (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anni MoxnessByåsen IL247306

Annonser

IOF Eventor