Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høiås Day og Night Cup 2019 Løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høiås Day og Night Cup 2019 Løp 2
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 24 november 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 72 påmeldte deltakere.

Herrer (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ilya BeliankaSävedalens AIK506176
Laurits Bidstrup MøllerDansk Orienterings-Forbund193577
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Søren BobachDansk Orienterings-Forbund485179
Erlend BrendstuenHalden SK506141
Elias Bäcklund EkvallHalden SK504666
Björn CederbergDansk Orienterings-Forbund208548
Magne DæhliHalden SK500302
Fredrik EliassonHalden SK501314
Mats HaldinHalden SK215121
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Johan HellmanVänersborgs SK
Sindre R HoltHedrum OL221389
Markus HolterHalden SK222454
Vitalii HychkoKlubbløs506167
Andreas JohanssonHalden SK503361
Carl JosefssonSävedalens AIK
Jason Krogh-PedersenDansk Orienterings-Forbund191137
Jesse LaukkarinenHalden SK507285
Olav LundanesHalden SK500306
Einar MelsomFossum IF507072
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK504573
Heino OllinSävedalens AIK506168
Axel PannierSävedalens AIK
Matthieu PuechHalden SK209924
Jeppe RuudDansk Orienterings-Forbund168931
Albin ThunbergSävedalens AIK
Kristian VadDansk Orienterings-Forbund501712
Viktor WassénHalden SK143384
Emil WingstedtHalden SK208496
Viacheslav ZhuravlevKlubbløs244549
Emil ØbroDansk Orienterings-Forbund210600
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258

Damer (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK507042
Andrine BenjaminsenLillomarka OL502886
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK158223
Hedda Raadal BjørloHalden SK506934
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK62771
Kateryna DzemaKlubbløs506169
Amanda Falck WeberDansk Orienterings-Forbund90760
Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbund148528
Vendula HaldinHalden SK183672
Anne Julsrud HaugenHalden SK226411
Bodil HelgerudHalden SK505183
Eveliina HirvonenHalden SK506088
Niina HulkkonenDansk Orienterings-Forbund502463
Lizzie InghamHalden SK216466
Eva JurenikovaHalden SK184340
Ida KristianssonHalden SK505060
Maria MagnussonSävedalens AIK
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Jo ShepherdHalden SK506930
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK226460
Marika TeiniHalden SK
Charlotte WatsonLillomarka OL506399
Jenny WegebroHalden SK
Kristina YakubkinaLillomarka OL502030

Åpen mellom (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Bjørn BrækkeHalden SK207786
Kenneth BuchDansk Orienterings-Forbund186164
Nils GrimbeckKlubbløs
Magnus JosefssonKlubbløs
Elias LjungqvistKlubbløs
Terje MelsomFossum IF183652
Lovisa NilssonSävedalens AIK
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Mats NordbrødenHalden SK184943
Per NordholmSävedalens AIK186978
Øyvind StoksethHalden SK501487

Annonser

IOF Eventor