Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsserien løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsserien løp 4
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: tirsdag 27 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 103 påmeldte deltakere.

N-åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK211417
Amalie Ek-JacobsenFredrikstad SK248017
Aisha Rostveit ElmiOK Moss217689
Aron Rostveit ElmiOK Moss
Elida EspenesVarteig OL216941
Milli EspenesVarteig OL234499
Live Ek HedlundTrøsken IL248391
Signe KjerkreitTrøsken IL247281
Tora Marie KjerkreitTrøsken IL247284
Mira LundsrudOK Moss507950
Solan LøkenOK Moss212222
Viktor Johannessen NilsenTrøsken IL247279
Lotta Ringstad HoltFredrikstad SK223700
Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK224756
Olivia RoskifteOK Moss217795
Aksel SolbergFredrikstad SK61941
Trym StrømbergFredrikstad SK502594

D 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
India HaavaldsenHalden SK225047
Elise HaugeSarpsborg OL247206
Tuva LundsrudOK Moss507871

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK212471
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Thea KvalheimHalden SK212487
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK213428
Ingrid SteinslandFredrikstad SK212127
Erle Elise WoldOK Moss212076

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BrenåsVarteig OL222607
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK213545
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Erika Lind-LarsenOK Moss212454
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Viola VedvikOK Moss

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Julie Sophie WoldOK Moss213225

D 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF500116
Mia Bohlin JønsbergGimle IF145797
Marie Lindløv JensenOK Moss504498
Ingrid Grønlund MoenGimle IF205930

H 9-10 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trym BreimoOK Moss217677
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK500290
Håkon BryggenHalden SK242308
Anders Rostveit ElmiOK Moss217748
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202165
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL202071
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Sondre StrømbergFredrikstad SK504385
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL234238
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK213250
Peder KjerkreitTrøsken IL248176
Brage KristiansenOK Moss176192
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Selmer LøkenOK Moss212650
Theodor Johannessen NilsenTrøsken IL247385
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL234360
Oskar RoskifteOK Moss217691
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027
Alvar VedvikOK Moss

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Birk BreimoOK Moss212377
Martin BryggenHalden SK242412
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Sivert FinstadFredrikstad SK223506
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Eivind ImrikFredrikstad SK502229
Elias MosebekkHalden SK224855
Audun NordbyFredrikstad SK507056
Sverre SandvikHalden SK213208

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Peder BryggenHalden SK202091
Jonathan EylertsenHalden SK203416
William FosserIndre Østfold OK211498
Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK223620
Christoffer GzylOK Moss217770
Peder HaugaardHalden SK203671
Sondre LadimOK Moss503554
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alf Kristian HelleHalden SK225071
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Adam KristiansenOK Moss502914
Jakob TorgersenHalden SK204761

D 10-20 Utvikling (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josefin EylertsenHalden SK190572
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Mathilde KlausenFredrikstad SK213539
Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK181980

H 10-20 Utvikling (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes BergerudVarteig OL234554
Jacob EylertsenHalden SK213703
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651

Annonser

IOF Eventor