Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019 - søndag 30 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 444 påmeldte deltakere.

D15 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Anne FrøislandVang OL213777
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325, 4032330
Klara GraversenIL BUL-Tromsø503512
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608, 3937950
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø509544, 3980893
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706, 3980927
Anja HoleFørde IL225359
Linnea HolstTyrving IL192323, 4021150Lang
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043, 4025045
Eline Horten JordetVingelen IL203270, 4033551
Serine JørgensenLillehammer OK217724
Marie KvarmeSturla, IF507448, 3977931
Alida OftedalÅlgård Orientering3934502, 184277
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485Lang
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)507649
Mathea Spets StorhovFreidig182074, 3575982
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798
Julie Sophie WoldOK Moss213225Mellom
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167, 4026720

H15 (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600, 3884111
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Børge Nilsen BergFossum IF71838, 3672722
Arne BerganKongsberg OL502336
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449, 3651635
Alfred BjørnerødOK Moss504585, 3917630
Christian Fredrik BorgIL Koll208999, 3653292
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Eirik FrostAlta OL506761
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139, 211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Eskil KolshusOppsal Orientering217701, 3630399
Sondre LadimOK Moss503554, 3980679
Øyvind LamarkGanddal IL509449, 3978814
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Oliver LarsenMo OK215994, 215994
Emil Reinertsen LeroyerFreidig3824679, 233777
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147, 4012597
Brage Bell LysakerFana IL211903, 3490075
Halvor LøkenKongsberg OL3816154, 206488
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917, 3691789
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016, 3651569
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200, 3950433
Ask OlaussenOppsal Orientering231284, 3995065
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Jakob RastadAsker Skiklubb207424, 4019444
Fridtjof ReuschHeming Orientering194450
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Tord RomundstadNidarøst OK213734, 4042271
Sigurd RødnesOppsal Orientering3661253, 506918
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454, 3817962
Eirik Vie StrislandFossum IF191201, 3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF191343, 3636792
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225130
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Hallvard TjentlandLardal OL505852, 3643251
Henrik Andreas TømtIL Imås207732
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

D16 (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BerntzenFet OL3886488, 225581
Ella BerstadHeming Orientering237773, 3780467
Mari BrendeFossum IF505202, 3885464
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311, 3662012
Mari EidsmoFreidig505186
Emma EngehultNotodden OL213060, 3700697
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903, 4003638
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890, 4041281
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820, 505820
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888, 4003869
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Tiril HolenKonnerud IL228510, 3768009
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691Mellom
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Ane Malene KolstadFreidig180130, 3654035
Kristin LundanesEmblem IL212200, 4042693
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670, 3639010
Trude MarkhusVerdal OK507753
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Konstanse MoholthKongsberg OL184520, 3934957
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL509575, 4040614
Astrid RognstadHadeland OL180263, 4041638
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919, 3589587
Eline SchjervenLardal OL3907722
Ida SolliMo OK212966
Hedda SpangbergKonnerud IL506837, 4016044
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb4039046, 207648
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716, 212335
Pia Young VikNydalens SK502698, 3993128
Kristine Bog VikaneFana IL3490588, 213410
Mari ØverbyKongsberg OL217555, 3987138

H16 (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OL3818085, 198554
Erlend AuneByåsen IL200441, 3903382
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063, 3985231
Sondre BataldenFana IL3492121, 206399
Rolf Andreas BergNydalens SK192670, 4013744
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223652, 3511102
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Johan EgerKongsberg OL500586
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522Lang
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering204588
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697, 3639903
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720, 4042321
Erlend LangeggenKongsberg OL211331, 3690781
Gaute LindaasElverum OK500901, 3998283
Mats LindaasElverum OK209963, 3828647
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281, 3980380
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Sivert PoppeFredrikstad SK507757
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143, 3925302
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344, 3883345
Birk Felland SætnanFossum IF213433, 3947603
Brage TakleKristiansand OK198046, 3622016
Per Ingvar TollehaugEiker OL228408
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098, 3980372
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Henrik WoldeneFossum IF411520, 4032686
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815, 3656253

D 17-18 E (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL210737, 4040887
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL3738929, 187124
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering3644192
Maya Jones ArnesenHeming Orientering4038378, 501521
Stine AuneNidarøst OK213563, 3942067
Elise AusenPorsgrunn OL213400, 3830908
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709, 3641230
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK197855
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252, 3850252
Malin HaugeHisøy OK212879
Frida HaugskottOL Trollelg216794, 4026308
Ida Sofie HjortlandLarvik OK4004107, 209884
Christine HoenEiker OL192291
Iris HolstTyrving IL181925, 4041406
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136, 3654381
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Karen Hoel JomaasFossum IF501015, 3658655
Tina KallesonOppsal Orientering206498, 3876877
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699, 4005344
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480, 3916764
Ingeborg KvarmeSturla, IF3649746, 505432
Ingrid LamarkGanddal IL509447, 3983715
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879, 3691557
Emma Meyer LarssonTyrving IL507046, 4038287Lang
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356, 3952454
Marie LilandNydalens SK500589, 3883089
Marie Lindløv JensenOK Moss504498, 3985686
Ingrid Lund HovdenTyrving IL500311, 3885175
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Ingeborg RognstadHadeland OL504226, 4041455
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861, 3977485
Mina SchjervenLardal OL
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL507041, 3645793
Tale StrandKongsberg OL504515, 3712049
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062, 3802121
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3990223, 191350Mellom
Ada WulfsbergNydalens SK501377, 3671328
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL211801, 3940608
Live ØstvoldHeming Orientering181518

H 17-18E (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BakkeFossum IF186911, 4041471
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Erlend Odd BergeKristiansand OK504439
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664, 3410735
Eirik BlågestadFredrikstad SK215056, 3980471
Vetle DrageKongsberg OL502338, 3782216
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering509580, 4004545
Bendik EliassenFredrikstad SK500903, 3794260Mellom
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972, 3985710
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136, 3875630
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Eskil FrischknechtAlta OL506806
Gard FrostAlta OL502117
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418
Jonas GrønliFreidig3217478, 215144
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662, 3972825
Sondre Zahl HagenFossum IF509131, 4041414
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959, 3830601
Rolf Trygve HaugKongsberg OL178360, 3674843
Alf Kristian HelleHalden SK225071, 3668639
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628, 3965977
Håkon HolstadFreidig203584, 3649894
Henrik R HoltHedrum OL186936, 3905296
Mikkel HoltFreidig184323, 3967130
Eirik ImrikFredrikstad SK507038
Mikkel KatlaFossum IF203103, 4015384Mellom
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett4030417, 234477
Jo Even KolstadFreidig3642055, 502812
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355, 3943537
Christopher LadimOK Moss212141, 3981099
Johannes LangaasNidarøst OK213810, 3942224
Birk Bell LysakerFana IL211313, 3489101
Runar Saur ModahlFredrikstad SK211058, 3981586
Eivind Berner MyhreFossum IF187105, 4040150
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK224235
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109, 3986601
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering507052, 4041042
Viljan van RaaijHedrum OL187320, 3874617
Henrik ReuschHeming Orientering504388
Iver RingheimLarvik OK195549
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840, 3832847
David RundeKristiansand OK221505, 3940681
Tobias RøddeGanddal IL197866
Lars SandstadFreidig504578, 3802295
Jørgen SchjølbergTynset IF501269, 4019048
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Ådne SkjærsteinTyrving IL502428, 4004479
Åsmund SlokvikNotodden OL207902, 3969268
Simen Spets StorhovFreidig203586, 4041687
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396, 3981974
Anders VestølVegårshei IL222559, 3910221
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213, 506778
Lars Young VikNydalens SK204299, 3993433
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113, 3677408Mellom
August Syrdal ØenHeming Orientering501505, 4025037
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn509141
Kristian ØstermannHeming Orientering187042, 4003646
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

D 19-20 E (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie AndersenBOK
Karoline AuneHalden SK507042, 3708542
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 4043337
Anne Omholt BerrefjordLardal OL227531, 3634367Mellom
Hedda Raadal BjørloHalden SK506934, 3694023
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990, 3986239
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008, 3771847
Ane DyrkornNTNUI180221, 3684875
Thea DyrkornNTNUI181872, 3681244
Helene EgerKongsberg OL215112
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3800026
Aurora GjølsjøOK Moss505166, 3876273
Marlin HaavengenKongsberg OL206386, 3852902
Lene Berg HanssenByåsen IL208919, 3980190
Ingrid HasaasFossum IF195946, 3631694
Agnethe HasliBækkelagets SK501170, 3715299
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF500116, 4042115
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Pernille KatlaFossum IF191341, 3861374
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630, 3982212
Anine LomeHamar OK509355, 4041919Mellom
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3977444, 508777
Aurora MoholthKongsberg OL229426, 3707833
Lotte MyklemyrEiker OL221082, 3643228Mellom
Maren NorderudTyrving IL502350, 3668670
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Synne SkjærsteinTyrving IL502453, 3946886Mellom
Synne StrandAsker Skiklubb500265, 3847712
Hanne VassendPorsgrunn OL3863792, 241426
Linn Mei WaalerMåren OK212721, 3611019

H 19-20E (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb508000, 3978780
August Asheim BirkelandNTNUI507601, 3574563
Marius AurebekkKristiansand OK504432, 3676079
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3982477
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833, 3781333
Erlend BrendstuenHalden SK506141
Sebastian DalandKristiansand OK224268, 4040630
Jostein Svaland DaleVang OL191177, 3964889
Mats EidsmoFreidig508238, 3816279
Einar EkelandOddersjaa SSK505067, 3575644
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873, 3885837
Eskil FrøislandVang OL508144, 4004586
Joar GjerdahlKonnerud IL188760, 3770575
Felix HarrisonPeninsula and Plains Orienteers
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 4027199
Aslak HeimdalKonnerud IL192570, 4009106
Niels Christian HellerudHalden SK206905, 3640208
Erling HjermstadFossum IF190677, 3903523
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 4042669
Sindre R HoltHedrum OL3867850, 221389
Elias JonssonNydalens SK509299, 3917549Mellom
Scott JuvikIL Gular504399
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL508333, 3947553
Even-Johan KaspersenMo OK3907565, 182130
Knut KyrkjebøTIF Viking192908
Lukas LilandNydalens SK507605, 4045928Mellom
Even LindaasVang OL202094, 3998374
Oscar LyngenFreidig506650, 3584232
Kristian Fredrik LynumFreidig195937, 3830288
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855, 4045837
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Skjalg NysæterSkien OK501323, 3586088
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641, 3782612
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL507708, 3880002
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3983350
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318, 3882669
Emil StørmerFossum IF214741, 3781820
Lavran ThorstensenNTNUI500581

D 21-E (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL506920, 4033213
Cecilie AndersenBOK
Emma ArnesenByåsen IL195919
Nina Asheim BirkelandNTNUI207788, 3623782
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK507610, 3620341Mellom
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3980323
Synnøve BråtenVegårshei IL179370, 3374543
Anne EikenNTNUI209814
Tilla Farnes HennumNTNUI500002, 3816220
Runa FremstadLarvik OK216870
Marthe GløersenBækkelagets SK501217, 3781937
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Kine GulliksenBækkelagets SK506937, 3623980
Therese HaareKonnerud IL80034, 3014255
Idunn HaavengenNTNUI167389, 3607629Mellom
Sophie HarrisonPeninsula and Plains Orienteers
Bodil HelgerudHalden SK505183, 4041158
Camilla HengebølFrol IL165890Mellom
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3946902
Vigdis HobølOppsal Orientering507713, 3982071Mellom
Marte Hoff HagenNTNUI222695, 3588902
Gunvor Hov HøydalFossum IF201520, 3987005
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655, 3620671
Marie Hammer IversenØstmarka OK4043097, 504481Mellom
Karen Oline KolstadNTNUI212749, 4040457
Beatrice LawBOK76414
Ingrid LundanesNTNUI509366, 3594934
Tone Bergerud LyeNydalens SK192575
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Irina NybergAlfta-Ösa OK
Tonje Aasheim NymarkNTNUI500914, 3690344
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK501111, 3784972
Sunniva OmdalNTNUI196743, 3664208Lang
Elena RoosHalden SK181217
Malin SandstadNTNUI509266
Henriette Nygaard SkjørbækOK Pan Århus243490
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Line SølbergIL Leik502953, 3906294
Marika TeiniHalden SK500091
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127, 3709573
Mariann UlvestadBækkelagets SK3982105, 238119
Siri UlvestadNydalens SK504622, 3699345
Tonje VassendNTNUI191267, 3587961
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering229691, 3977873
Charlotte WatsonLillomarka OL506399, 3977733
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092, 3987047
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005, 3861846Mellom
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3918398Mellom
Camilla ÖhmanNTNUI208461, 3688298Mellom

H 21-E (78)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF500294, 3884384
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
Oskar AndrénIL Leik504684
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI226304
Yves AschwandenStora Tuna OKMellom
Vegard Vaeng BernhardsenNTNUI193120, 4030995Mellom
Håkon Raadal BjørloNTNUI182103, 3608270
Dag BlandkjennKristiansand OK509377, 3815594
Bojan BlumensteinNydalens SK193877, 4015533Mellom
Olle BoströmTyrving IL4041273, 165079
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084, 3980216
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK483040, 3946571
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3634599, 186037
Henrik EijsinkNydalens SK503558, 4022760
Bjørn EkebergTyrving IL500261, 4042651
Robert FredriksenNotodden OL502352, 3977758
Gaute FriestadNTNUI504430, 3608957
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800, 4024816
Kristian GræsliHamar OK503924
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003, 3785482
Trygve HeggedalNydalens SK214978, 3666435
Audun HeimdalNTNUI509244, 3917200
Florian HowaldTampereen Pyrintö211198
Martin HubmannFredrikstad SK189434Mellom
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893, 3880465
Itsuki ItoKOLC221813
Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK206185Mellom
Espen JakobsenTyrving IL504561
Simon JakobssonFrol IL507844, 4025813
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK237785Mellom
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb3885670, 500532
Ola KeiseråsIL Leik506688, 3705290
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540, 3993813
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772, 3588829
Bjørn LundanesNTNUI208437, 3097318
Ivar LundanesTyrving IL200904, 4030805
Olav LundanesHalden SK509555, 4043444Mellom
Carl Petter LyngenFrol IL508131, 4041968
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286, 3638103Mellom
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333, 3624970Mellom
Herman Ryen MartinsenNTNUI501366, 3693843
Hans Petter MathisenFredrikstad SK507039, 3597986
Eirik W. MoeAsker Skiklubb195536, 3614609Mellom
Elias T. MølnvikNTNUI211647, 3870714
Brodie NankervisLillomarka OL
Kristoffer NeslandNTNUI216922Mellom
Anders NordbergNydalens SK181232, 3793700
Torgeir NørbechTyrving IL505298, 3982253
Adrian OpheimNTNUI206305, 3669116Mellom
Ola Marius PedersenOppsal Orientering503928Mellom
Tobia PezzatiTampereen Pyrintö501959Mellom
Andreas G. PoldenNydalens SK4034740, 204632
Dag Steinar RagvinBø OL227683Mellom
Petter ReinemoKongsberg OL506813Mellom
Damien RenardKongsberg OL201971Mellom
KyongSa RiIL BUL-Tromsø169009
Ludvig RødnesOppsal Orientering3621075, 507034
Oskar RøenVaregg Fleridrett3778263, 204561
Knut SandvenIL Koll3832862, 3832862
Espen Samuelsen SkiriNTNUI207012
Lars SolliMo OK3441482, 507026
Torkil Eide SolstadTyrving IL502445, 3595295
Oskar StørmerFossum IF4027991, 209002
Stian SundsvikFrol IL234909
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK211401
Magnus SvingheimRaumar Orientering170810
Andreas SølbergIL Leik506777, 3641958
Thomas TubbehaugenOK Moss222453
Olav VestølVegårshei IL206427, 3421112
Anders VisterNydalens SK209926, 3597804
Håvard WedegeFredrikstad SK507607, 4006789
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204669, 3588761
Are WigaardNTNUI214979, 3626850
Øyvind WiggenByåsen IL500061
Emil WingstedtHalden SK3693660, 208496
Marius ØieLøten o-lag501531, 4037768Mellom

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor