Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pre-O helg i Hedmark

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Pre-O helg i Hedmark
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: lørdag 18 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 38 påmeldte deltakere.

Eiker OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin SørensenEiker OLPre-o Elite

Elverum OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Monika MathiassonElverum OKPre-o A
Olle MathiassonElverum OKPre-o B
Harald ØstbyeElverum OKPre-o Elite

Finland (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ari TertsunenFinlandPre-o Elite

Fredrikstad SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein JakobsenFredrikstad SKPre-o Elite

Hisøy OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Widar Taxth LølandHisøy OKPre-o Elite

HJS Vansbro OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik LundkvistHJS Vansbro OKPre-o Elite

IFK Göteborg (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik StålnackeIFK GöteborgPre-o Elite

Lardal OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut Terje OvesenLardal OLPre-o Elite
Thorunn Aamodt OvesenLardal OLPre-o Elite

Lierbygda OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne AskLierbygda OLPre-o Elite

Lillomarka OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Egil SønsterudbråtenLillomarka OLPre-o Elite

Løten o-lag (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristian StorsveenLøten o-lagPre-o Elite
Marius ØieLøten o-lagPre-o Elite

Modum OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arno Lilja GrønhovdModum OLPre-o Elite

Nedre Romerike Handicapidrettslag (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Berit FlageNedre Romerike HandicapidrettslagPre-o A
Kristin KarlstadNedre Romerike HandicapidrettslagPre-o A
Berit WiikNedre Romerike HandicapidrettslagPre-o A
Odd Bjørn WiikNedre Romerike HandicapidrettslagPre-o Elite

Nydalens SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sondre Ruud BråtenNydalens SKPre-o Elite
Thomas BøhnNydalens SKPre-o Elite
Isak JonssonNydalens SKPre-o Elite

OK Linné (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin FredholmOK LinnéPre-o Elite

OK Milan (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torbjörn LentzOK MilanPre-o Elite

OL Trollelg (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arve RemmenOL TrollelgPre-o A

OL Vallset/Stange (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bengt-Erik PedersenOL Vallset/StangePre-o Elite

Porsgrunn OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin Aarholt WaalerPorsgrunn OLPre-o Elite
Lars Jakob WaalerPorsgrunn OLPre-o Elite
Ole-Johan WaalerPorsgrunn OLPre-o Elite

Rehns BK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rolf KarlssonRehns BKPre-o Elite
Elisabeth Norsell KarlssonRehns BKPre-o Elite
Lennart WahlgrenRehns BKPre-o Elite

Ringsaker OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir Myhr ØienRingsaker OKPre-o Elite

Vänersborgs SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johan JohanssonVänersborgs SKPre-o Elite
Marcus JohanssonVänersborgs SKPre-o Elite
Michael JohanssonVänersborgs SKPre-o Elite

Ås IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per StålnackeÅs ILPre-o Elite

Annonser

IOF Eventor