Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Marum-natta

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Marum-natta
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: fredag 29 mars 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 55 påmeldte deltakere.

H 17AL (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK507608
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Robert FredriksenNotodden OL502352
Mathias GløersenBækkelagets SK501324
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Sindre R HoltHedrum OL221389
Espen JakobsenTyrving IL504561
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

D 17AL (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Kristine FjeldboTyrving IL168868
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Malin SørensenNydalens SK204574

H 40 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Geir HoffTyrving IL505538

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281

H 50 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Stein H. HagenFossum IF504815
Eivind HoffTyrving IL221325
Espen JohnsenHedrum OL182118
Kristian KihleRingerike OL236506
Harald OmlandSkien OK507027

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780

D 17AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781

D 50 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852

D 60 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121

H 17AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn217662

H 60 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss171123
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501

D 17C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656

H 17C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249

Annonser

IOF Eventor