Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinter-Jukola #1 (Halloween-O)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinter-Jukola #1 (Halloween-O)
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 31 oktober 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 63 påmeldte deltakere.

Lang-A (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Petter AasrumLarvik OK220980
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99101
Elin BjervaLarvik OK180000
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Lars FremstadLarvik OK500246
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Helge GisholtOK Skeidi238122
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Sindre R HoltHedrum OL221389
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Anders KlavenesSandefjord OK239078
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Tom KristensenLarvik OK177539
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Harald OmlandSkien OK507027
Iver RingheimLarvik OK195549
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Tone StoklandSandefjord OK188461
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150
Hanne VassendPorsgrunn OL241426
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Kjell WestinPorsgrunn OL480106
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092
Lenka WestinPorsgrunn OL92307

Kort-A (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Tom AasrumHedrum OL221390
Morten AndresenOK Skeidi500673
Linda BrathagenLarvik OK224262
Mona GjelstadSandefjord OK89619
Knut GjoneSandefjord OK223921
Vigdis Bakken HamreLarvik OK212067
Hanne HerumOK Skeidi91506
Espen JohnsenHedrum OL182118
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken189138
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

C-løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi502234
Sigrid Bakken HamreLarvik OK212362
Hanna JohanssonHedrum OL502173
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133

Annonser

IOF Eventor