Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: lørdag 24 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 151 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Flier TvetenIndre Østfold OK80674
Siri Flier TvetenIndre Østfold OK229700
Johan Karlsson KahrsFredrikstad SK224867
Mira Fosser LundsrudOK Moss507950
Ahmed OmerTrøsken IL
Lotta Ringstad HoltFredrikstad SK223700
Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK224756
August Fasting RisbråtheIndre Østfold OK510406
Henrik Fasting RisbråtheIndre Østfold OK510407
Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst63786
Aksel SolbergFredrikstad SK61941

D -10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK
Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK507946
Hanna HaldinHalden SK511100
Elise Holm NedrebøOK Moss217682
Tuva Fosser LundsrudOK Moss507871
Olivia RoskifteOK Moss217795
Amalie TonjerNydalens SK243931
Linde TonjerNydalens SK243930

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK212471
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Una RetteraasenIndre Østfold OK214986

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL507555
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josefin EylertsenHalden SK190572
Silje Gåsvik NarvestadHalden SK212117

D 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK507610
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK62771
Sofie FjelleTrøsken IL190664
Vendula HaldinHalden SK506140
Bodil HelgerudHalden SK505183
Iliana IlievaHalden SK506699
Marit KahrsFredrikstad SK211091
Marie Lindløv JensenOK Moss504498
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148
Stina Fasting RisbråtheIndre Østfold OK510302
Linda SolbergFredrikstad SK500560
Lea TaraldsvikVarteig OL234441
Lea-Rebekka TonjerNydalens SK223622

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv SimonsenOK Øst206440

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro BryggenHalden SK202200
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK202089
Linda FredhOK Moss506342
Tonje HolmOK Moss201518
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss212685
Cathrine LillestrandTrøsken IL91536
Kristine RoskifteOK Moss500905
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK226460

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BjørnerødOK Moss198017
Heidi BørstadSarpsborg OL221508
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Hanne NarvestadHalden SK235139

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Anne SørumIndre Østfold OK500607

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger LindløvOK Moss505703
Johanna YtterbølGimle IF211633

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK500290
Håkon BryggenHalden SK242308
Anders Rostveit ElmiOK Moss217748
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL202071
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder KjerkreitTrøsken IL248176
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Selmer LøkenOK Moss212650
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar RoskifteOK Moss217691

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Martin BryggenHalden SK242412
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Sivert FinstadFredrikstad SK223506
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Audun NordbyFredrikstad SK507056
Sverre SandvikHalden SK213208

H 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Peder BryggenHalden SK202091
Jonathan EylertsenHalden SK203416
Christoffer GzylOK Moss217770
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651
Peder HaugaardHalden SK203671
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL506568
Sondre LadimOK Moss503554
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Ludvik SætherFredrikstad SK224883

H 17- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bent Olav AamodtFredrikstad SK239022
Børge BrenåsVarteig OL195673
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Bendik EliassenFredrikstad SK500903
Morten FredhOK Moss208419
Mats HaldinHalden SK215121
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Alf Kristian HelleHalden SK225071
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Markus HolterHalden SK222454
Lacho IlievHalden SK500250
Andreas JohanssonHalden SK503361
Mattias KarlssonFredrikstad SK210109
Øyvind LarsenIndre Østfold OK39630
Vegard LineNydalens SK203230
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik FjelleTrøsken IL181856
Svein-Tore Gåsvik NarvestadHalden SK216740

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor SimonsenOK Øst203006

H 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Anders BrynildsenFredrikstad SK202087
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK202982
Håkon GjerdeIndre Østfold OK237996
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL191644
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Egon LundsrudOK Moss508248
Øyvind LøkenOK Moss187141
Tore Grønlund MoenGimle IF205530
Frode RisbråtheIndre Østfold OK510408
Thomas RoskifteOK Moss501165
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Vidar SolbergFredrikstad SK213312
Magne SætherFredrikstad SK201975

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BjørnerødOK Moss195675
Per Øivind BraarudHalden SK504683
Dag BrenåsVarteig OL504028
Øistein BøeFana IL200454
Ole IngesenSarpsborg OL212391
Tormod JensenSarpsborg OL145053
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Hallvard KorenOK Moss504468
Terje LarsenHalden SK197853
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Christopher SchiveOK Moss207790
Torgeir SnilsbergOK Moss505269
Espen SvaeSarpsborg OL504395
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL500625

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore AabergIndre Østfold OK192162
Ingar FinstadOK Moss239488
Trygve FosseGimle IF226420
Willy GrønstadGimle IF192646
Stein KorenOK Moss84658
Knut LindløvOK Moss504465
Harald LundhaugOK Moss201916
Henry SundsetvikGimle IF246353
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368

Annonser

IOF Eventor