Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsserien løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsserien løp 3
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: tirsdag 28 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 95 påmeldte deltakere.

N-åpen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BryggenHalden SK242308
Amalie Ek-JacobsenFredrikstad SK248017
Aisha Rostveit ElmiOK Moss217689
Aron Rostveit ElmiOK Moss
Trym Eng UnderdalOK Moss187141
Elida EspenesVarteig OL216941
Milli EspenesVarteig OL234499
Elise HaugeSarpsborg OL242371
Live Ek HedlundTrøsken IL248391
Elise Holm NedrebøOK Moss217682
Signe KjerkreitTrøsken IL247281
Tora Marie KjerkreitTrøsken IL247284
Mira LundsrudOK Moss507950
Solan LøkenOK Moss212222
Viktor Johannessen NilsenTrøsken IL247279
Ahmed OmerTrøsken IL
Shirin OmerTrøsken IL
Trym StrømbergFredrikstad SK502594

D9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK507946
Tuva LundsrudOK Moss507871

H9-10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trym BreimoOK Moss217677
Anders Rostveit ElmiOK Moss217748
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202165
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL202071
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Sondre StrømbergFredrikstad SK504385
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

D11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK212471
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK213428
Erle Elise WoldOK Moss212076

H11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL234238
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK213250
Peder KjerkreitTrøsken IL248176
Brage KristiansenOK Moss176192
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Selmer LøkenOK Moss212650
Theodor Johannessen NilsenTrøsken IL247385
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL234506
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027
Alvar VedvikOK Moss

D13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Åse Valero KjerkreitHalden SK224951
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL178483
Erika Lind-LarsenOK Moss212454
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Viola VedvikOK Moss

H13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Birk BreimoOK Moss212377
Martin BryggenHalden SK242412
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Sivert FinstadFredrikstad SK223506
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Eivind ImrikFredrikstad SK502229
Elias MosebekkHalden SK224855
Audun NordbyFredrikstad SK507056
Elias ThoresenHalden SK225482

D15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Embla ØvretveitFredrikstad SK507763

H15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
William FosserIndre Østfold OK211498
Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK223620
Peder HaugaardIndre Østfold OK203671
Sondre LadimOK Moss503554
Sivert PoppeFredrikstad SK507757
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361

D10-20 Utvikling (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hermine AndersenSarpsborg OL248280
Julie SåheimFredrikstad SK212470

H10-20 Utvikling (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651
Jakob Tungesvik HøstmarkOK Moss217756

D17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK197855
Marte Sletten BergslandTrøsken IL202061
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281
Marie Lindløv JensenOK Moss504498

H17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BrækkeHalden SK181957
Alf Kristian HelleHalden SK225071
Adam KristiansenOK Moss502914
Christopher LadimOK Moss212141
Jakob TorgersenHalden SK204761

Annonser

IOF Eventor