Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM stafett Hordaland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KM stafett Hordaland
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: søndag 19 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 43 påmeldte lag.

D17- (7)

NavnLagoppstilling
Bergens TF 1
1Randi Hole87062
2Nina Soligard217014
3Siren Greve211515
Fana IL 1
1Dagrun Daltveit Slettebø213390
2Vibeke Tefre Grieg195746
3Rannveig Nordhagen237735
IL Gular 1
1Eli Fjellbirkeland Johannesen207662
2Mari Fjellbirkeland Johannesen192334
3Vibeke Øye222669
IL Gular 2
1Hege Fjellbirkeland211280
2Marian Kjellevold188769
3Mai Helen Linga507657
Os Orienteringsklubb 1
1Turid Rognsvåg206470
2Silje Reistad509143
3Venla Arponen Snilstveit66700
TIF Viking 1
1Inger Lise Angelskår
2
3Lise Christensen205987
Varegg Fleridrett 1
1Christiane Trösse220066
2Kårhild Husby Nordstad195923
3Tora Aasheim Nymark507669

H17- (11)

NavnLagoppstilling
Bergens TF 1
1Andreas Nysæter226165
2Helge Nysæter191385
3Brage Iversen206538
Fana IL 1
1Birk Bell Lysaker211313
2Bjørn Hølleland211193
3Jan Kocbach194000
Fana IL 2
1Hans-Richard Brattbakk244786
2Knut Utne222547
3Geir Heksem504454
Gneist, IL 1
1Bjarte Eikanger502476
2Bjørn Johannessen Field91151
3Magne Knudsen207802
Gneist, IL 2
1Mads Jørgen Skage207693
2Arne Wilhelm Knudsen195959
3Sturle Nordeide211077
IL Gular 1
1Scott Juvik504399
2Arne Johannesen502587
3Tore Juvik216874
Os Orienteringsklubb 1
1Andreas Berge213038
2Anders Tønnessen Rød501408
3Steinar Danielsen502085
Samnanger IL 1
1Per Arne Aadland188882
2Erik Høysæter234394
3Ruben Dyrhovden220988
Samnanger IL 2
1Ida Johanne Aadland412504
2Dag Terje Røen178151
3Peter Stoykov92469
Varegg Fleridrett 1
1Stian Rykkje207688
2Vyacheslav Mukhidinov224634
3Per Harald Löfgren Johansen181016
Varegg Fleridrett 2
1Niklas Profors204552
2Pål Thomassen154302
3Tore Nymark507947

D13-16 (3)

NavnLagoppstilling
Bergens TF 1
1Helene Nysæter191281
2Synne Marie Sandviknes217047
Fana IL 1
1Kristine Bog Vikane213410
2Marie Roll-Tørnqvist192919
Fana IL 2
1Karoline Strandenes213524
2Stine Marie Tefre Grieg195947

H13-16 (5)

NavnLagoppstilling
Bergens TF 1
1Vegard Velle Sivertsen229520
2Andreas Dale201918
Bergens TF 2
1Hans Rogstadkjernet226058
2Isak Wendelbo Nyre229593
Fana IL 1
1Brage Bell Lysaker211903
2Oskar Heksem213352
Fana IL 2
1Sondre Batalden191280
2Judit M. Møller206400
Varegg Fleridrett 1
1Jørgen Rokne Dahle222570
2Jon Erik Doppelhofer Ervik186016

D180 (1)

NavnLagoppstilling
Bergens TF 1
1Bjørg Kocbach180128
2Ingjerd Sognnæs480130
3Anette Strand226153

H180 (5)

NavnLagoppstilling
Askøy OL 1
1Tore Svein Nese184038
2Egil Karlsen197044
3Jan Arve Solli500608
Bergens TF 1
1Alfon Harald Johansen217046
2Ove Osland226071
3Dagfinn Hole216755
Bergens TF 2
1Knut Gjestemoen239562
2Erling Strand186000
3Rune Tonaas207698
Os Orienteringsklubb 1
1Tommy Sævareid502089
2Rolf Nord204772
3Ole-Håkon Sælen209830
TIF Viking 1
1Gunnar Knudsen183844
2Jørn Torgersen219114
3Jan Harald Helmich Pedersen245575

D/H11-12 (4)

NavnLagoppstilling
Fana IL 1
1Erica Juliet Eide192921
2Ingrid Brattbakk233601
Fana IL 2
1Kristoffer Heldal Hersvik223560
2Sofia Daltveit Slettebø213455
Varegg Fleridrett 1
1Bendik Madslien Steinhaug202383
2Olve Berge Aarsand223880
Varegg Fleridrett 2
1Ragna Oline Doppelhofer Ervik213270
2Marie Thomassen188791

Åpen mix (7)

NavnLagoppstilling
Gneist, IL 1
1Hedda Erica Eikanger
2Kirill Eikanger212188
3Valentina Dimitrova502475
Gneist, IL 2
1Liv Ormberg241345
2Lars Olav Tolo236785
3Bjørn-Inge Skage500054
Os Orienteringsklubb 1
1Jone Peter Reistad501412
2Marie Herigstad195776
3
Samnanger IL 1
1Rune Erdal92470
2Lisbeth Aadland92476
3Helge Magnus Erdal211554
Varegg Fleridrett 1
1Linda Rykkje184660
2Sverre Soløy222675
3Harald Valen78351
Varegg Fleridrett 2
1Tove Aasheim507838
2Astrid Oline Ervik204610
3Atle Bergseth211500
Varegg Fleridrett 3
1Gernot Doppelhofer192629
2Tonje Rykkje213813
3Sveinung Rykkje199735

Annonser

IOF Eventor