Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsserien løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Ungdomsserien løp 2
Arrangørorganisasjon: Gimle IF
Dato: tirsdag 14 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 115 påmeldte deltakere.

Fredrikstad SK (35)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SKN-åpen211417
Betina ArnesenFredrikstad SKD 11-12229692
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SKD 9-10212303
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SKD 13-14202093
Jenny DanevadFredrikstad SKD 11-12193091
Vilma DanevadFredrikstad SKD 9-10211491
Amalie Ek-JacobsenFredrikstad SKN-åpen248017
Sivert FinstadFredrikstad SKH 10-20C utvikling223506
Cornelius Gjerlaugsen KvevikFredrikstad SKN-åpen247409
Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SKH 15-16223620
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SKD 15-16213374
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SKH 11-12213250
Mikkel Hurrød-NilsenFredrikstad SKH 13-14
Emil Husebye AamodtFredrikstad SKH 13-14212601
Malin Husebye AamodtFredrikstad SKD 11-12212471
Eivind ImrikFredrikstad SKH 10-20C utvikling502229
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SKD 17-20500281
Mathilde KlausenFredrikstad SKD 10-20C utvikling213539
Amalie LøkkebergFredrikstad SKD 15-16212091
Audun NordbyFredrikstad SKH 13-14507056
Marius PersenFredrikstad SKH 10-20C utvikling247321
Sivert PoppeFredrikstad SKH 15-16507757
Lotta Ringstad HoltFredrikstad SKN-åpen223700
Selmer Ringstad HoltFredrikstad SKN-åpen224756
Jacob Rivedal ØdegaardFredrikstad SKH 15-16223751
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SKD 11-12213428
Aksel SolbergFredrikstad SKN-åpen61941
Isak SolbergFredrikstad SKH 9-10213164
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SKD 15-16212552
Ingrid SteinslandFredrikstad SKD 11-12212127
Sondre StrømbergFredrikstad SKH 9-10504385
Trym StrømbergFredrikstad SKN-åpen502594
Ludvik SætherFredrikstad SKH 15-16224883
Julie SåheimFredrikstad SKD 10-20C utvikling212470
Embla ØvretveitFredrikstad SKD 15-16507763

Halden SK (29)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Herman Lien BackstrømHalden SKH 15-16506223
Kristine BekkevardHalden SKN-åpen
Eira Bronebakk JohanssonHalden SKN-åpen62771
Joel Bronebakk JohanssonHalden SKN-åpen500290
Håkon BryggenHalden SKN-åpen242308
Martin BryggenHalden SKH 13-14242412
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SKH 13-14212202
Jacob EylertsenHalden SKH 10-20C utvikling213703
Jonathan EylertsenHalden SKH 15-16203416
Josefin EylertsenHalden SKD 10-20C utvikling190572
Sigrid Schmitt GranHalden SKD 13-14213211
India HaavaldsenHalden SKD 9-10225047
Hanna HaldinHalden SKN-åpen506140
Balder Hasvik LarsenHalden SKH 10-20C utvikling245651
Synne Marie JenssenHalden SKD 10-20C utvikling211969
Åse Valero KjerkreitHalden SKD 13-14224951
Thea KvalheimHalden SKD 11-12212487
Elias MosebekkHalden SKH 13-14224855
Emma Helene OlsenHalden SKD 15-16212387
Sixten SandHalden SKN-åpen242443
Aksel Johan SandvikHalden SKH 11-12213145
Sigurd Saxe SandvikHalden SKH 15-16213361
Sverre SandvikHalden SKH 13-14213208
Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SKD 10-20C utvikling181980
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKD 13-14198906
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SKH 9-10198798
Elias ThoresenHalden SKH 13-14225482
Jakob TorgersenHalden SKH 17-20204761
Ville Emil WingstedtHalden SKH 9-10181249

Indre Østfold OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
William FosserIndre Østfold OKH 15-16211498
Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OKD 9-10507946
Elma Sagli GudimIndre Østfold OKD 13-14187218
Peder HaugaardIndre Østfold OKH 15-16203671
Una RetteraasenIndre Østfold OKD 11-12214986

OK Moss (23)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK MossH 15-16217810
Birk BreimoOK MossH 13-14212377
Morten BreimoOK MossN-åpen224630
Trym BreimoOK MossH 9-10217677
Aisha Rostveit ElmiOK MossN-åpen217689
Anders Rostveit ElmiOK MossH 9-10217748
Aron Rostveit ElmiOK MossN-åpen
Trym Eng UnderdalOK MossN-åpen187141
Christoffer GzylOK MossH 15-16217770
Emma Aune JakobsenOK MossD 11-12198018
Christopher LadimOK MossH 17-20212141
Sondre LadimOK MossH 15-16503554
Erika Lind-LarsenOK MossD 13-14212454
Mira LundsrudOK MossN-åpen507950
Tuva LundsrudOK MossD 9-10507871
Selmer LøkenOK MossH 11-12212650
Solan LøkenOK MossN-åpen212222
Jakob Tungesvik HøstmarkOK MossH 10-20C utvikling217858
Alvar VedvikOK MossH 11-12217858
Viola VedvikOK MossD 13-14
Erle Pedersen WetterhusOK MossD 11-12213226
Erle Elise WoldOK MossD 11-12212076
Julie Sophie WoldOK MossD 15-16213225

Sarpsborg OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hermine AndersenSarpsborg OLN-åpen
Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OLH 11-12234238
Elise HaugeSarpsborg OLN-åpen242371
Sigrid HaugeSarpsborg OLD 13-14228373
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OLH 11-12234506
Ingrid Louise Pehrsen-LundeSarpsborg OLN-åpen234560
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OLD 15-16178485
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLH 11-12206027
Hanna Lindal WilhelmsenSarpsborg OLN-åpen

Trøsken IL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Halvor Ek HedlundTrøsken ILH 9-10202165
Live Ek HedlundTrøsken ILN-åpen248391
Sander Agnalt HeggenesTrøsken ILH 9-10202071
Ingrid Agnalt HjelbakTrøsken ILD 11-12507966
Marie Agnalt HjelbakTrøsken ILN-åpen507967
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken ILH 15-16506568
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILH 11-12181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken ILD 13-14178483
Teodor NilsenTrøsken ILH 11-12242258
Viktor NilsenTrøsken ILN-åpen242365

Varteig OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OLH 13-14185942
Julie BrenåsVarteig OLD 13-14222607
Elida EspenesVarteig OLN-åpen216941
Milli EspenesVarteig OLN-åpen234499

Annonser

IOF Eventor