Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NC ski-o langdistanse, ski-o helg på Hedmarksvidda

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NC ski-o langdistanse, ski-o helg på Hedmarksvidda
Arrangørorganisasjoner: Løten o-lag / Vang OL
Dato: søndag 20 januar 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 195 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL
Emma Pedersen ElverhøiVang OL
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll3398955
Elias MolundTyrving IL
Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll3831047
Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll3830049
Julie Gjessing SkjesetVang OL
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina Bleken RudVang OL
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK3983442
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL3817442

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3522380
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Maren HenriksenVang OL
Mari Ovidia RanestadHamar OK3723624
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

D 15-16 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag3651247
Henriette BergLøten o-lag3998945
Emma EngehultNotodden OL3700697
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK
Ingvild GustafssonKongsberg OL3937950
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Tiril HolenKonnerud IL3768009
Tiril KihleKonnerud IL3924016
Ane Malene KolstadFreidig3654035
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Ingrid MobråthenBotne SK3907326
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030
Hedda SpangbergKonnerud IL4016044
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115

D 17-20 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Emelie BrudinIFK Mora OK3808805
Eliane DeiningerIFK Mora OK
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Clara JohanssonOK Skärmen
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3692209
Synne StrandLierbygda OL3847712
Julia WannerIFK Mora OK
Live ØstvoldHeming Orientering3942596

D 21- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Fallbakken BergeLøten o-lag3316429
Anne EikenNTNUI4015418
Tilla Farnes HennumLierbygda OL3816220
Kristine FjeldRingsaker OK3143500
Maren Jansson HaverstadLierbygda OL3255163
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI3946696
Ida LindkvistNTNUI3320371
Marit Melby JacobsenLardal OL4004842
Sarah PerssonÅtvidabergs IF
Anna UlvensøenNTNUI3673902
Marta UlvensøenNTNUI3676871
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398
Margrethe WisløffNTNUI3885043

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Zsuzsa FeyTyrving IL3739919
Arnhild KroghOppsal Orientering3713765
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering3942448

D 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering4003372
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK191252
Helga HaverstadLierbygda OL3668514
Isa HeggedalKonnerud IL3946720
Hege HeibergHadeland OL
Tove HeimdalKonnerud IL4009106
Gunhild HennumLierbygda OL3925500
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering3818796
Ingrid KvistadKongsberg OL3922747
Anne MadslienNydalens SK3818739
Marianne MyklebustHamar OK3636255
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll3817632
Hege SolerødGjø-Vard OL3895117
Mette SpangbergKonnerud IL3803616
Vanja StaffOL Toten-Troll3981255
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb3385135

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit RøsteRingsaker OK

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange3638129
Lars FlaskerudOL Toten-Troll3831997
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK191249
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll3216736
Peder MoOL Toten-Troll3831658
Magnus MolundTyrving IL3951183
Ask Felland SætnanFossum IF3946688

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL4016796
Mathias BirkelundAsker Skiklubb3949591
Ola DåsnesVang OL3802204
Amund FlaskerudOL Toten-Troll3832144
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK191251
Eirik Olsen KirkevikHamar OK3665130
Even LienGjø-Vard OL3802576
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll3831880

H 15-16 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb3638319
Arne BerganKongsberg OL3828506
Mikael BirkelundAsker Skiklubb3651635
Sander Tonjer FingarsenElverum OK
Benjamin GjoneSandefjord OK
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Lars LienGjø-Vard OL3809290
Gaute LindaasElverum OK3998283
Mats LindaasElverum OK3828647
Hugo PerssonÅtvidabergs IF
Jakob RastadAsker Skiklubb3643848
Fridtjof ReuschHeming Orientering3672045
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Henning StrandIL BUL-Tromsø3709789
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253

H 17-20 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3981222
Simen BallangrudOL Toten-Troll3693603
Ole Johan BråtenVang OL3515509
Jostein Svaland DaleVang OL3964889
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Eskil FrøislandVang OL4004586
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083
Isak JonssonNydalens SK4024378
Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL3947553
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Even LindaasVang OL3998374
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Jakob MoOL Toten-Troll3831831
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Jonatan StahlIFK Mora OK3729878
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3933017
Jørgen WulfsbergNTNUI3975018
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

H 21- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3884848
Jørgen BaklidKonnerud IL3982477
Klaus CsucsIFK Mora OK
Audun HeimdalKonnerud IL3917200
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI3701604
Bjørnar KvåleHadeland OL3917804
Jørgen MadslienNTNUI3916871
Lars Hol MoholdtWing OK3915337
Jakob Kalvig SkoganNTNUI3684511
Ove SætraHadeland OL3942893
Øyvind WatterdalHadeland OL3685062
Øyvind WiggenByåsen IL3915832
Øystein Kvaal ØsterbøWing OK3777877

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BergeHadeland OL3655172
Anders HaugeAsker Skiklubb3932688
André JægtvikKonnerud IL3982204
Håvard KvammeOL Toten-Troll3982741
Øyvind LienGjø-Vard OL3234317
Kjetil MolundTyrving IL3950359
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Anders SollienOL Toten-Troll3830940
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382

H 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering4003695
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Kim Farnes HansenLierbygda OL4003547
Per GustafssonKongsberg OL3978434
Jonny I HansenIL BUL-Tromsø3936333
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Morten HeirFossum IF4015111
Geir Holm GundersenSturla, IF3928116
Lars LystadNydalens SK4017372
Mons Kr. LøvfaldNydalens SK3601275
Tommy OlsenHamar OK
Thomas PerssonÅtvidabergs IF
Erlend SlokvikOL Toten-Troll3817301
Bjørnar TollefsenOK Øst
Øystein WiggenByåsen IL4003323
Roger ØstvoldHeming Orientering3942083

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode BergersenHamar OK3640745
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL3292604
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn3512126
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn3846086

Direkte Lang (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik EijsinkNydalens SK3603875
Stine Olsen KirkevikHamar OK3932191
Adrian OpheimNTNUI3669116
Henning SpjelkavikTyrving IL4018834

Direkte Kort (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne ArnesenHamar OK
Harald BerganKongsberg OL3829652
Marianne DæhliNydalens SK3809597
Rune EngehultNotodden OL
Even ErlienGjø-Vard OL3890837
Lea HnilicaIFK Mora OK
Andreas HuberHamar OK3598927
Sigurd KvammeOL Toten-Troll3985835
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364

Annonser

IOF Eventor