Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NC mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NC mellomdistanse
Arrangørorganisasjoner: Nordmarka Skiorienteringsklubb / Sør-Trøndelag
Dato: lørdag 16 februar 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 126 påmeldte deltakere.

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ine Bohnhorst TegdanFreidig

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig3939592
Ane Malene KolstadFreidig3654035
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172

D 17-20 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss3771847
Rikke Gjeitnes DahleEmblem IL4028775
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Frida HaugskottOL Trollelg3678463
Ida Sofie HjortlandLarvik OK4004107
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Vilde Årøen LykkeEmblem IL3545423
Vera MelkildFreidig3781788
Andrea RanvikKonnerud IL3640679
Anniken RanvikKonnerud IL3640794
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3977485
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Synne StrandLierbygda OL3847712
Live ØstvoldHeming Orientering3942596

D 21- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Fallbakken BergeLøten o-lag4020269
Ingvild BrekkeNTNUI3659513
Kristin BrekkeNTNUI3205523
Johanne de PresnoNTNUI3621703
Anne Willkommen EikenNTNUI4015418
Tilla Farnes HennumLierbygda OL3816220
Aurora FossøyNTNUI3445681
Synne FossøyNTNUI3687183
Idunn HaavengenNTNUI3607629
Maren Jansson HaverstadLierbygda OL3255163
Marte Hoff HagenNTNUI3588902
Mali Gederaas KanstadNTNUI3141348
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI3946696
Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering3936903
Valborg MadslienLillehammer OK3986502
Fanni Jauhojärvi MarkussenNTNUI3977949
Marit Melby JacobsenLardal OL4004842
Ingrid OkkenhaugNTNUI
Sunniva OmdalNTNUI3664208
Audhild Bakken RognstadEmblem IL3676889
Åsne Skram TrømborgNTNUI3709573
Anna UlvensøenNTNUI3673902
Marta UlvensøenNTNUI3676871
Ingvild WangNTNUI3391810
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398
Margrethe WisløffNTNUI3885043
Hedvig ÅstebølNTNUI3621646

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin HaugskottOL Trollelg3807625

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove HeimdalKonnerud IL4009106
Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering3690021
Anne MadslienNydalens SK3818739

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange3946605
Mathias LeroyerFreidig3981446
Dagfinn StenvikByåsen IL

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Andreas VeskeOK Skøynar3987278

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL3903382
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903
Emil Reinertsen LeroyerFreidig3824679
Gaute LindaasElverum OK3998283
Mats LindaasElverum OK3828647

H 17-20 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3981222
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3985710
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3983145
Eskil FrøislandVang OL4004586
Anders HaugskottOL Trollelg3730041
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083
Isak JonssonNydalens SK4024378
Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL3947553
Sivert LaukliNTNUI
Even LindaasVang OL3998374
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Trym Nergård RønningOK Skøynar4009551
Lavran ThorstensenNTNUI3961216
Aksel VeskeOK Skøynar3971462
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3933017
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408

H 21- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3884848
Jørgen BaklidKonnerud IL3982477
Vegard Vaeng BernhardsenNTNUI3782323
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI3443496
Markus GladEmblem IL3365616
Olav Milian Schmitt GranNTNUI3624459
Emil GranqvistNTNUI3671427
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482
Audun HeimdalKonnerud IL3917200
Matias Hodne HanischKristiansand OK3626967
Christian HohlWing OK3694288
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering3597374
Brage JørumNTNUI
Bjørnar KvåleHadeland OL3917804
Jørgen MadslienNTNUI3916871
Jakob MestvedthagenNTNUI3463585
Lars Hol MoholdtWing OK3915337
Elias T. MølnvikNTNUI3870714
Anders Felde OlaussenNTNUI3599248
Adrian OpheimNTNUI3669116
Olav Andreas RemmenOL Trollelg3617628
Espen Samuelsen SkiriNTNUI3781606
Jakob Kalvig SkoganNTNUI3684511
Ove SætraHadeland OL3942893
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI4004222
Håvard Mo VaadalNTNUI3925393
Øyvind WatterdalHadeland OL3685062
Øyvind WiggenByåsen IL4016267
Øystein Kvaal ØsterbøWing OK3777877

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL3562709
Terje RønningOK Skøynar
Jørgen TegdanFreidig

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut HagenByåsen IL3709094
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Ole Edvard HjortlandLarvik OK
Geir Holm GundersenSturla, IF3928116
Agnar RenolenWing OK
Øyvind SchjelderupWing OK
Trond SletnerFreidig4032835

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn3846086

Direkte lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne VefsnmoByåsen IL

Direkte kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK3942067
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK3730678
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK3647971
Bjørn BaklidKonnerud IL3962628
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK3943214

Annonser

IOF Eventor