Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM mellom kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM mellom kvalifisering
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: fredag 13 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 171 påmeldte deltakere.

D 21-E (69)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL506920, 4033213
Emma ArnesenByåsen IL195919, 4035879
Mariell ArntzenNydalens SK192268
Silje ArntzenNTNUI502700, 3583846
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK500259, 3597515
Andrine BenjaminsenLillomarka OL509633, 4044665
Ingrid BergeTyrving IL504508
Kristine BergliaEiker OL208169, 3597481
Nina Asheim BirkelandNTNUI207788, 3623782
Ronja BjörklundNTNUI504708, 3966991
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3980323
Synnøve BråtenVegårshei IL179370, 3374543
Marianne DæhliNydalens SK221273, 4020558
Ingeborg EideByåsen IL509375, 3801479
Tilla Farnes HennumNTNUI500002, 3816220
Kristine FjeldboTyrving IL4042180, 508140
Aurora FossøyNTNUI62220, 3445681
Marie Line FurlandNTNUI220844, 4040242
Marthe GløersenBækkelagets SK501217, 3781937
Maren Jansson HaverstadNydalens SK504689, 4024055
Bodil HelgerudHalden SK505183, 4041158
Mari Jellum HelgerudTyrving IL501585
Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL82166
Camilla HengebølFrol IL211600
Eveliina HirvonenHalden SK506088
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3946902
Anna Sofie HoffKristiansand OK195909, 4022778
Gunvor Hov HøydalFossum IF201520, 3987005
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655, 3620671
Iliana IlievaHalden SK506699, 3693850
Lizzie InghamHalden SK194816, 3666054
Silje Ekroll JahrenNydalens SK509233, 4046611
Triin JäädmaaNTNUI200123
Live Bredholt JørgensenTyrving IL234123, 3605722
Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK237786, 3620903
Marit KahrsFredrikstad SK211091
Karen Oline KolstadNTNUI212749, 4040457
Ida LindkvistNTNUI238261, 3320371
Ingrid LundanesNTNUI509366, 4055141
Tone Bergerud LyeNydalens SK192575, 3710910
Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering62357
Hannah MalmeiNTNUI181468, 3984929
Ingjerd MyhreKongsberg OL200004, 3864535
Anne M Hausken NordbergNydalens SK509255, 4043022
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923, 3972064
Marie OlaussenFredrikstad SK4050241, 509400
Sunniva OmdalNTNUI196743, 3664208
Malin SandstadNTNUI3793395, 509266
Jo ShepherdHalden SK506930, 3775889
Oda J SikkelandTyrving IL501590, 4031282
Tone Wigemyr SnerthammerOddersjaa SSK201417, 3598794
Kine Hallan SteiwerHalden SK4042149, 509125
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066, 3985348
Anna UlvensøenNydalens SK507856, 3673902
Marta UlvensøenEmblem IL196843, 3676871
Mariann UlvestadBækkelagets SK238119, 3982105
Vilde Brabrand UrfjellIL Imås97790
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086, 3586823
Tonje VassendNTNUI191267, 3587961
Ingvild WangNTNUI507035, 3945136
Charlotte WatsonLillomarka OL506399, 3977733
Emilie WestinNydalens SK203458, 3879020
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092, 3987047
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846, 236005
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3918398
Camilla ÖhmanNTNUI3688298, 208461
Lise Østlid BagstevoldTyrving IL239382

H 21-E (101)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
Oskar AndrénIL Leik504684
Harald Astrup ArnesenHeming Orientering222447, 3724978
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI226304, 3884848
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK3865136, 500301
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Jonas Madslien BakkenNTNUI3172103, 507598
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884, 3846219
Isak BergsetFrol IL225930, 3599297
Mathias BjuganNTNUI505430
Dag BlandkjennKristiansand OK509377, 3815594
Eirik Langedal BreivikNTNUI227567, 3985207
Alan CherryNydalens SK3860467, 200459
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879, 3443496
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI194880, 3782323
Vegard DanielsenKristiansand OK230085, 3621273
Mathias DrageKongsberg OL500240, 3084340
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037, 3634599
Henrik EijsinkNydalens SK503558, 4022760
Bjørn EkebergTyrving IL500261, 4042651
Robert FredriksenNotodden OL502352, 3977758
Karl FremstadTyrving IL211281, 3975901
Mathias GløersenBækkelagets SK501324, 4055901
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800, 4024816
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003, 3785482
Sindre Engzelius GylverNTNUI211131, 4030995
Audun HeimdalNTNUI509244, 3917200
Martin Borge HeirNTNUI506695, 3973724
Øyvind HelgerudHalden SK207805, 4045258
Mattis HoltFreidig179878, 3597143
Markus HolterHalden SK222454, 4056750
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010, 3776093
Jo Forseth IndgaardFrol IL3880465, 502893
Haakon IngvaldsenNittedal OL225208
Simon JakobssonFrol IL507844, 4025813
Sindre JohannessenFreidig504436, 3693868
Magne JutulstadBækkelagets SK221404, 3227857
Emil JönssonTyrving IL208695
Sverre Waaler KaasNydalens SK226172, 3810462
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532, 3885670
Wolfgang KampelBækkelagets SK500597, 3959798
Mattias KarlssonFredrikstad SK210109, 3620721
Ola KeiseråsIL Leik506688, 3705290
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540, 204540
Steinar KollerudLillomarka OL174825, 3598885
Tobias KristensenNTNUI216933, 3597416
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering504279
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb207400, 3779568
Jesse LaukkarinenHalden SK507285
Inge LindsethNydalens SK3984366, 502771
Håvard LucasenFredrikstad SK505669, 3598471
Bjørn LundanesNTNUI4044061, 208437
Ivar LundanesTyrving IL200904, 4030805
Olav LundanesHalden SK509555, 4043444
Carl Petter LyngenFrol IL508131, 4041968
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016, 3709318
Terje MaroniByåsen IL502134, 3597689
Herman Ryen MartinsenNTNUI501366, 3693843
Hans Petter MathisenFredrikstad SK507039, 3597986
Johan MichelsenFossum IF500153, 500153
Viggo MolundIL Imås206411
Mats NordbrødenHalden SK184943, 3780855
Rune NygaardIL Gular207699
Torgeir NørbechTyrving IL3982253, 505298
Anders Felde OlaussenNTNUI182081, 3599248
Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart507083, 3588183
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering3620804, 199444
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696, 3624194
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering4039111, 192906
Andreas G. PoldenNydalens SK204632, 4034740
Olav Andreas RemmenOL Trollelg236985, 3617628
Damien RenardKongsberg OL201971
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb216847
Beat RothNydalens SK221016
Thomas RuudOppsal Orientering500636
Ludvig RødnesOppsal Orientering507034, 3621075
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561, 3778263
Martin SchälliBækkelagets SK191456, 3780459
Yngve SkogstadFrol IL502895, 3817269
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb504114, 3732500
Matthew SpeakeBækkelagets SK204099, 3618659
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK509350, 4045290
Ralph StreetBækkelagets SK502673, 3904521
Stian SundsvikFrol IL234909, 3691508
Andreas SølbergIL Leik506777, 3641958
Øystein SørensenEiker OL232977, 3969987
Jostein TandbergNTNUI502575, 3880846
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI508666, 4004222
Terje UrfjellIL Imås97789
Håvard Mo VaadalNTNUI3925393, 501732
Olav VestølVegårshei IL206427, 3421112
Anders VisterNydalens SK209926, 4055869
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Håvard WedegeFredrikstad SK507607, 4006789
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL502887, 3980869
Morten Jarvis WestergårdTyrving IL204669, 3588761
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552, 3949302
Are WigaardNTNUI214979, 4055281
Øyvind WiggenByåsen IL500061, 4016267
Emil WingstedtHalden SK208496, 3693660
Marius ØieLøten o-lag501531, 4037768

H21G (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nicolas SimoninBækkelagets SK509047

Annonser

IOF Eventor