Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintliga 7 + publikumsløp - Trondheim

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintliga 7 + publikumsløp - Trondheim
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: lørdag 31 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 90 påmeldte deltakere.

Herrer (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3981222
Emil AhlbäckFossum IF3884384
Oskar AndrénIL Leik
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI3884848
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK3865136
Marius AurebekkKristiansand OK3676079
Ove BaardsgaardOL Trollelg
Jørgen BaklidKonnerud IL3982477
Mathias BjuganNTNUI4030995
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL3610722
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF4048492
Dag BlandkjennKristiansand OK3815594
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI3782323
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK3946571
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3634599
Mats EidsmoFreidig3816279
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3985710
Gaute FriestadNTNUI3608957
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Olav Milian Schmitt GranNTNUI4024816
Kasper Harlem FosserHeming Orientering3946514
Anders HaugskottOL Trollelg4027199
Aslak HeimdalKonnerud IL4009106
Audun HeimdalNTNUI3917200
Erling HjermstadFossum IF3903523
Mikkel HoltFreidig3967130
Elias JonssonNydalens SK3917549
Morten JørgensenKristiansand OK3591039
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL3947553
Vegard KittilsenFreidig3652674
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett3709318
Lars Maukon MurenNTNUI509127
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg3883857
Frank SandbergFlyfemkamp1000
Lars SandstadFreidig3802295
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK4045290
Oskar StørmerFossum IF4027991
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL3980869
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI3949302
Øyvind WiggenByåsen IL4016267
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK3777877

Damer (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI4038477
Emma ArnesenByåsen IL4035879
Stine AuneNidarøst OK3942067
Andrine BenjaminsenLillomarka OL4044665
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3986239
Lone BrochmannBækkelagets SK3980323
Synnøve BråtenVegårshei IL3374543
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK3940707
Helene EgerKongsberg OL3708633
Ingeborg EideByåsen IL3801479
Ragnhild EideByåsen IL3996592
Tilla Farnes HennumNTNUI3816220
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett3905841
Runa FremstadLarvik OK4039251
Marie Line FurlandNTNUI4040242
Aurora GjølsjøOK Moss3876273
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Maren GrandeFrol IL3649910
Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF3089554
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902
Lene Berg HanssenByåsen IL3980190
Frida HaugskottOL Trollelg4026308
Ragnhild HjermstadFossum IF3946902
Marte Hoff HagenNTNUI3588902
Silje Ekroll JahrenNydalens SK4046611
Triin JäädmaaNTNUI
Pernille KatlaFossum IF3861374
Karen Oline KolstadNTNUI4040457
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3982212
Anine LomeHamar OK4041919
Ingrid LundanesNTNUI3594934
Susen LöschÄrla IF
Hannah MalmeiNTNUI3984929
Marie OlaussenFredrikstad SK4050241
Sunniva OmdalNTNUI3664208
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK3943214
Malin SandstadNTNUI3793395
Oda J SikkelandTyrving IL4031282
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg4046686
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL
Marthe SvihusNTNUI224622
Eef van DongenFrol IL4025813
Hanne VassendPorsgrunn OL3863792
Tonje VassendNTNUI3587961
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK4041141
Margrethe WisløffNTNUI3885043

Annonser

IOF Eventor