Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til VM granskingsløp mellom / WOC Selection races middle

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: VM granskingsløp mellom / WOC Selection races middle
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 7 juli 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 293 påmeldte deltakere.

D21E Norway (54)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cecilie AndersenBOK
Marianne AndersenFredrikstad SK170604
Anja ArbterØsterrike506532
Andrine BenjaminsenLillomarka OL509633
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK509300
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
Synnøve BråtenVegårshei IL179370
Megan Carter-DaviesRajamaen Rykmentti
Niamh CorbettTeam Ireland
Kateryna DzemaUkraine National Team506169
Ingeborg EideByåsen IL199727
Birte FriedrichsNational Team Germany
Ewa GwozdzPolish Team
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Venla HarjuFIN national team501553
Eveliina HirvonenHalden SK506088
Aleksandra HornikPolish Team220649
Lizzie InghamHalden SK216466
Silje Ekroll JahrenNydalens SK509233
Ursula KadanØsterrike39057
Saila KinniFIN national team501500
Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK
Roisin LongTeam Ireland223308
Ingrid LundanesNTNUI509366
Susen LöschÄrla IF
Aoife McCavanaTeam Ireland181319
Kate MorrisonOK Linné
Ingjerd MyhreKongsberg OL200004
Dorothea MüllerNational Team Germany
Patricia NiekeNational Team Germany172228
Anna Nilsson SimkovicsØsterrike61610
Anne M Hausken NordbergNydalens SK509255
Kamilla OlaussenFredrikstad SK509399
Marie OlaussenFredrikstad SK509400
Olha PanchenkoUkraine National Team
Olena PitirimovaUkraine National Team506176
Delphine PoirotLillomarka OL502044
Carina PolzerØsterrike61608
Laura RamsteinØsterrike61609
Merja RantanenFIN national team501450
Galina RibediucHellas Orientering
Filipa RodriguesJärla Orientering508564
Malin SandstadNTNUI509266
Jo ShepherdHalden SK506930
Paula StarkeNational Team Germany
Kine Hallan SteiwerHalden SK509125
Catherine TaylorOK Södertörn
Marika TeiniFIN national team500091
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Siri UlvestadNydalens SK504622
Charlotte WatsonLillomarka OL506399
Ragne WiklundNydalens SK501588
Lucyna WiktorGöteborg Majorna OK
Hanna WisniewskaPolish Team

H21E Norway (98)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301
Josh BeechEspoon Suunta
Edgars BertuksTurun Metsänkävijät195579
Duncan BirtwistleOD
Dag BlandkjennKristiansand OK509377
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI502377
Peter BraySouthern Navigators
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering221058
Darren BurkeTeam Ireland147547
Alex CarcasTurun Metsänkävijät
Alexander ChepelinHalden SK187303
Duncan CoombsTyrving IL410065
Cillín CorbettTeam Ireland
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Kuba DrągowskiPolish Team509568
Joshua DudleyIFK Göteborg Orientering8645252
Mikolaj DutkowskiUKS ARKADY Raszków220558
Magne DæhliHalden SK509444
Erik DöhlerNational Team Germany507734
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Bjørn EkebergTyrving IL500261
Matthew FellbaumTurun Metsänkävijät
Bjarne FriedrichsNational Team Germany
William GardnerIFK Lidingö SOK484023
Ruslan GlibovUkraine National Team237744
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Graham GristwoodKalevan rasti483095
Matthias GröllØsterrike61601
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Hector HainesIFK Lidingö SOK85459
Audun HeimdalNTNUI509244
Martin Borge HeirNTNUI506695
Ole HennselerNational Team Germany
Peter HodkinsonLillomarka OL
Manuel HortaMalungs OK508263
Jarkko HuovilaFIN national team229664
Vitalii HychkoUkraine National Team506167
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893
Miika KirmulaFIN national team179995
Colin KolbeAngelniemen Ankkuri507710
Matthias KretzschmarNational Team Germany
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Elias KuukkaFIN national team502418
Jesse LaukkarinenHalden SK507285
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772
Ivar LundanesTyrving IL200904
Olav LundanesHalden SK509555
Herman Ryen MartinsenNTNUI501366
Hans Petter MathisenFredrikstad SK507039
Alasdair McLeodLillomarka OL
Henry McNultyBækkelagets SK220185
Robert MerlØsterrike240277
Ben MitchellRajamaen Rykmentti
Leonas MockunasHellas Orientering
Colm MoranTeam Ireland
Jan Erik NaessFossum IF504581
Aleksi NiemiFIN national team501427
Anders NordbergNydalens SK181232
Torgeir NørbechTyrving IL505298
Seamus O'BoyleTeam Ireland
Michał OlejnikPolish Team
Josh O'Sullivan-HourihanTeam Ireland
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK503363
Artem PanchenkoUkraine National Team506168
Arturs PaulinsKalevan rasti
Mathias PeterØsterrike61599
Paul PruzinaTeam Ireland
KyongSa RiIL BUL-Tromsø169009
Lars SandstadFreidig504578
Sverre Turter SandvoldNydalens SK182072
Denys ShcherbakovUkraine National Team181248
Conor ShortTeam Ireland
Ruairi ShortTeam Ireland
Nicolas SimoninTeam Ireland509047
Martins SirmaisTurun Metsänkävijät232015
Paul SirumFrol IL509250
Yngve SkogstadFrol IL502895
Chris SmithardForth Valley Orienteers
Matthew SpeakeBækkelagets SK204099
Felix SpäthIFK Lidingö SOK
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK509350
Mark StephensTeam Ireland
Ralph StreetBækkelagets SK502673
Stian SundsvikFrol IL234909
Topi SyrjäläinenFIN national team185206
Andreas SølbergIL Leik506777
Olli-Markus TaivainenFredrikstad SK501558
Janis TamuzsNavi226362
Jarmo TonderFIN national team483864
Uldis UpitisTurun Metsänkävijät
Jens WaechterTeam Ireland
Håvard WedegeFredrikstad SK507607
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL502887
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204669
Krzysztof WołowczykPolish Team
Gernot YmsénØsterrike244148
Rudolfs ZernisÄrla IF74270

D21E World (58)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simona AebersoldSwiss Orienteering Team194300
Tove AlexanderssonStora Tuna OK500544
Anna BachmanIFK Lidingö SOK
Sofie BachmannSwiss Orienteering Team214814
Isia BassetFRA - National team95831
Maëlle BeauvirFRA - National team503756
Emma BjessmoIFK Lidingö SOK506621
Anina BrunnerSwiss Orienteering Team214947
Rahela BrunnerGöteborg Majorna OK
Jennie Börjesson ErikssonMalungs OK508262
Johanna Börjesson ErikssonMalungs OK508158
Tereza CechovaCzech national team
Line CederbergDansk Orienterings-Forbund485135
Cécile FoltzerFRA - National team34275
Lilian ForsgrenOK Tisaren
Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbund
Natalia GemperleTeam Russia508058
Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbund195490
Paula GrossSwiss Orienteering Team502934
Chloé HaberkornFRA - National team34285
Sara HagströmIFK Göteborg Orientering170603
Florence HanauerFRA - National team95086
Marianne HaugTeam Estonia
Sabine HauswirthSwiss Orienteering Team203959
Lisa HolerSwiss Orienteering Team214818
Vendula HorcickovaCzech national team
Adela IndrakovaCzech national team
Julia JakobSwiss Orienteering Team214946
Sarina JenzerSwiss Orienteering Team219116
Laura JoonasTeam Estonia
Evely KaasikuTeam Estonia505558
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK
Emily KempAngelniemen Ankkuri500834
Denisa KosováCzech national team
Maria MagnussonSävedalens AIK
Lenka MechlovaCzech national team
Svetlana MironovaTeam Russia507125
Katrin MuellerSwiss Orienteering Team214991
Marcia MürnerSwiss Orienteering Team215094
Elin MånssonIFK Göteborg Orientering96969
Irina NybergTeam Russia508556
Alva OlssonLinköpings OK
Tatyana RiabkinaTeam Russia508630
Annika RihmaTeam Estonia196258
Kajsa RisbyOk Kåre199991
Lisa RisbyOk Kåre509333
Andrea RoggoHalden SK217105
Elena RoosSwiss Orienteering Team181217
Martina RuchSwiss Orienteering Team214992
Deborah StadlerSwiss Orienteering Team215008
Anna StickovaCzech national team
Lina StrandGöteborg Majorna OK
Miri Thrane ØdumDansk Orienterings-Forbund
Josefin TjernlundOK Tisaren
Sina TommerSwiss Orienteering Team214988
Barbora VyhnálkováCzech national team
Barbora ZhanalovaCzech national team
Johanna ÖbergOK Linné

H21E World (83)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Philippe AdamskiFRA - National team178100
Rassmus AnderssonOK Linné
Oskar AndrénIL Leik504684
Florian AttingerSwiss Orienteering Team215047
Lucas BassetFRA - National team94878
Max Peter BejmerIFK Göteborg
Jan BendákCzech national team
Gustav BergmanOK Ravinen508561
Andrin BieriSwiss Orienteering Team215048
Søren BobachDansk Orienterings-Forbund200704
Pascal BuchsSwiss Orienteering Team502016
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF508394
Loïc CapbernFRA - National team95829
Björn CederbergDansk Orienterings-Forbund208548
Vincent CoupatFRA - National team181976
Filip DahlgrenHagaby GoIF
Matt DoyleAbominable O-Men
Simon DubachSwiss Orienteering Team215009
Jonas EggerSwiss Orienteering Team208616
Nick GebertSwiss Orienteering Team506829
Emil GranqvistNTNUI241336
Andrin GründlerSwiss Orienteering Team193193
Joey HadornSwiss Orienteering Team404355
Simon HectorSnättringe SK508677
Kristo HeinmannTeam Estonia199393
Sven HellmüllerSwiss Orienteering Team204636
Otakar HirsCzech national team
Florian HowaldSwiss Orienteering Team211198
Jonáš HubáčekCzech national team
Raffael Huber SvenssonIFK Mora OK157388
Daniel HubmannSwiss Orienteering Team190251
Martin HubmannSwiss Orienteering Team189434
Johan HögstrandIFK Göteborg
Simon ImarkTullinge SK100191
Henrik JohannessonStora Tuna OK500545
Anton JohanssonOK Orion
Olle KaleredStora Tuna OK508157
Kenny KivikasTeam Estonia202767
Vojtěch KrálCzech national team
Pavel KubatCzech national team204064
Tomas KubelkaCzech national team
Andreas KyburzSwiss Orienteering Team215010
Matthias KyburzSwiss Orienteering Team215011
Tue LassenDansk Orienterings-Forbund221200
William LindMalungs OK508285
Jerker LysellRehns BK
Daniel MartinssonGöteborg Majorna OK
Christoph MeierSwiss Orienteering Team215044
Marek MinarCzech national team
Stepan MudrakCzech national team506347
Simon NavratilCzech national team
Milos NykodymCzech national team
Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna
Arnaud PerrinGöteborg Majorna OK105093
Mathieu PerrinFRA - National team146652
Tobia PezzatiSwiss Orienteering Team501959
Riccardo RancanSwiss Orienteering Team215045
Maxime RauturierFRA - National team506060
Quentin RauturierFRA - National team34278
Martin RegbornHagaby GoIF
Damien RenardFRA - National team201971
Albin RidefeltOK Linné
Nicolas RioFRA - National team510028
Remo RuchSwiss Orienteering Team208725
Johan RunessonIFK Lidingö SOK504881
Jens RönnolsJärla Orientering
Florian SchneiderSwiss Orienteering Team208726
Jannis SchönleberSwiss Orienteering Team215095
Timo SildTeam Estonia506373
Oskar SjöbergOK Linné
Anton SjökvistStora Tuna OK500231
Timo SuterSwiss Orienteering Team215046
Emil SvenskStora Tuna OK500542
Jesper SvenskStora Tuna OK500546
Vojtech SykoraCzech national team
Frederic TranchandFRA - National team500366
Kristian VadHorsens OK501712
Daniel VandasCzech national team
Isac von KrusenstiernaOk Kåre
Ueli WerrenSwiss Orienteering Team214989
Noah ZbindenSwiss Orienteering Team214990
Emil ØbroDansk Orienterings-Forbund
Ludvig ÅhlundMalungs OK508286

Annonser

IOF Eventor