Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til VM granskingsløp mellom

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: VM granskingsløp mellom
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 7 juli 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 193 påmeldte deltakere.

D21E Norway (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenFredrikstad SK170604
Andrine BenjaminsenLillomarka OL509633
Ingeborg EideByåsen IL199727
Silje Ekroll JahrenNydalens SK509233
Ingrid LundanesNTNUI509366
Ingjerd MyhreKongsberg OL200004
Anne M Hausken NordbergNydalens SK509255
Kamilla OlaussenFredrikstad SK509399
Marie OlaussenFredrikstad SK509400
Delphine PoirotLillomarka OL502044
Kine Hallan SteiwerHalden SK509125
Siri UlvestadNydalens SK504622

H21E Norway (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb508000
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering221058
Magne DæhliHalden SK509444
Bjørn EkebergTyrving IL500261
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Håvard HagaNydalens SK502921
Audun HeimdalNTNUI509244
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772
Olav LundanesHalden SK509555
Hans Petter MathisenFredrikstad SK507039
Anders NordbergNydalens SK181232
Paul SirumFrol IL509250
Yngve SkogstadFrol IL502895
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK509350
Stian SundsvikFrol IL234909
Andreas SølbergIL Leik506777
Olli-Markus TaivainenFredrikstad SK501558
Håvard WedegeFredrikstad SK507607

D21E World (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simona AebersoldSwiss Orienteering Team214808
Cecilie AndersenBOK
Anna BachmanIFK Lidingö SOK
Sofie BachmannSwiss Orienteering Team214814
Isia BassetFRA - National team12345
Maëlle BeauvirFRA - National team503756
Emma BjessmoIFK Lidingö SOK
Anina BrunnerSwiss Orienteering Team214947
Rahela BrunnerGöteborg Majorna OK
Megan Carter-DaviesRajamaen Rykmentti
Tereza CechovaCzech national team
Line CederbergDansk Orienterings-Forbund485135
Niamh CorbettTeam Ireland
Cécile FoltzerFRA - National team12345
Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbund485126
Natalia GemperleTeam Russia
Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbund148528
Paula GrossSwiss Orienteering Team502934
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Chloé HaberkornFRA - National team12345
Florence HanauerFRA - National team12345
Sabine HauswirthSwiss Orienteering Team203959
Eveliina HirvonenHalden SK506088
Lisa HolerSwiss Orienteering Team214818
Vendula HorcickovaCzech national team
Adela IndrakovaCzech national team
Julia JakobSwiss Orienteering Team214946
Sarina JenzerSwiss Orienteering Team219116
Emily KempAngelniemen Ankkuri500834
Denisa KosováCzech national team
Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK
Roisin LongTeam Ireland223308
Aoife McCavanaTeam Ireland181319
Lenka MechlovaCzech national team
Svetlana MironovaTeam Russia507125
Kate MorrisonOK Linné
Katrin MuellerSwiss Orienteering Team214991
Marcia MürnerSwiss Orienteering Team215094
Elin MånssonIFK Göteborg Orientering96969
Anna Nilsson SimkovicsØsterrike
Irina NybergTeam Russia
Alva OlssonLinköpings OK
Tatyana RiabkinaTeam Russia
Galina RibediucHellas Orientering
Lisa RisbyOk Kåre199991
Andrea RoggoHalden SK217105
Elena RoosSwiss Orienteering Team181217
Martina RuchSwiss Orienteering Team214992
Jo ShepherdHalden SK506930
Deborah StadlerSwiss Orienteering Team215008
Anna StickovaCzech national team
Catherine TaylorOK Södertörn
Marika TeiniHalden SK500091
Miri Thrane ØdumDansk Orienterings-Forbund485133
Sina TommerSwiss Orienteering Team214988
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Léa VercellottiFRA - National team146697
Barbora VyhnálkováCzech national team
Charlotte WatsonLillomarka OL506399
Barbora ZhanalovaCzech national team
Johanna ÖbergOK Linné

H21E World (100)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Philippe AdamskiFRA - National team178100
Rassmus AnderssonOK Linné
Oskar AndrénIL Leik504684
Florian AttingerSwiss Orienteering Team215047
Lucas BassetFRA - National team94878
Josh BeechEspoon Suunta
Max Peter BejmerIFK Göteborg
Jan BendákCzech national team
Gustav BergmanOK Ravinen508561
Andrin BieriSwiss Orienteering Team215048
Duncan BirtwistleOD
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Søren BobachDansk Orienterings-Forbund485179
Peter BraySouthern Navigators
Pascal BuchsSwiss Orienteering Team502016
Darren BurkeTeam Ireland147547
Loïc CapbernFRA - National team12345
Alex CarcasTurun Metsänkävijät
Björn CederbergDansk Orienterings-Forbund208548
Alexander ChepelinHalden SK187303
Duncan CoombsTyrving IL410065
Cillin CorbettTeam Ireland
Vincent CoupatFRA - National team181976
Simon DubachSwiss Orienteering Team215009
Joshua DudleyIFK Göteborg Orientering8645252
Jonas EggerSwiss Orienteering Team208616
Matthew FellbaumTurun Metsänkävijät
William GardnerIFK Lidingö SOK484023
Nick GebertSwiss Orienteering Team506829
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Graham GristwoodKalevan rasti483095
Andrin GründlerSwiss Orienteering Team193193
Joey HadornSwiss Orienteering Team504253
Hector HainesIFK Lidingö SOK165436
Simon HectorSnättringe SK508677
Sven HellmüllerSwiss Orienteering Team204636
Otakar HirsCzech national team
Peter HodkinsonLillomarka OL
Florian HowaldSwiss Orienteering Team211198
Jonáš HubáčekCzech national team
Raffael Huber SvenssonIFK Mora OK157388
Daniel HubmannSwiss Orienteering Team190251
Martin HubmannSwiss Orienteering Team189434
Simon ImarkTullinge SK100024
Colin KolbeAngelniemen Ankkuri507710
Vojtěch KrálCzech national team
Pavel KubatCzech national team204064
Tomas KubelkaCzech national team
Andreas KyburzSwiss Orienteering Team215010
Matthias KyburzSwiss Orienteering Team215011
Tue LassenDansk Orienterings-Forbund221200
Jesse LaukkarinenHalden SK507285
Alasdair McLeodLillomarka OL
Christoph MeierSwiss Orienteering Team215044
Marek MinarCzech national team
Ben MitchellRajamaen Rykmentti
Leonas MockunasHellas Orientering
Colm MoranTeam Ireland
Stepan MudrakCzech national team506347
Jan Erik NaessFossum IF504581
Simon NavratilCzech national team
Milos NykodymCzech national team
Seamus O'BoyleTeam Ireland
Josh O'Sullivan-HourihanTeam Ireland
Arturs PaulinsKalevan rasti
Arnaud PerrinGöteborg Majorna OK105093
Mathieu PerrinFRA - National team12345
Tobia PezzatiSwiss Orienteering Team501959
Paul PruzinaTeam Ireland
Riccardo RancanSwiss Orienteering Team215045
Maxime RauturierFRA - National team506060
Quentin RauturierFRA - National team94887
Martin RegbornHagaby GoIF
Damien RenardFRA - National team201971
KyongSa RiIL BUL-Tromsø169009
Albin RidefeltOK Linné
Nicolas RioFRA - National team146643
Daniel RoosAttunda OK
Remo RuchSwiss Orienteering Team208725
Johan RunessonIFK Lidingö SOK504881
Jens RönnolsJärla Orientering
Florian SchneiderSwiss Orienteering Team208726
Jannis SchönleberSwiss Orienteering Team215095
Conor ShortTeam Ireland
Ruairi ShortTeam Ireland
Nicolas SimoninTeam Ireland509047
Anton SjökvistStora Tuna OK500231
Matthew SpeakeBækkelagets SK204099
Mark StephensTeam Ireland
Ralph StreetBækkelagets SK502673
Timo SuterSwiss Orienteering Team215046
Vojtech SykoraCzech national team
Frederic TranchandFRA - National team500366
Kristian VadHorsens OK501712
Daniel VandasCzech national team
Jens WaechterTeam Ireland
Ueli WerrenSwiss Orienteering Team214989
Noah ZbindenSwiss Orienteering Team214990
Rudolfs ZernisÄrla IF74270
Emil ØbroDansk Orienterings-Forbund210600

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor