Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Mjølnerløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Mjølnerløpet
Arrangørorganisasjon: Elverum OK
Dato: søndag 1 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 117 påmeldte deltakere.

N-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Niklas BakkeLøten o-lag202141
Emilie Herberg SamuelsenElverum OK244043
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL81001
Håkon LøvsethVang OL82355
Kristian LøvsethVang OL500504
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Esther StenbergVang OL213345
Mari StenbergVang OL217811

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruth Malin DalGrue IL229753

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henriette BergLøten o-lag213154
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Sofie JohanssonVang OL211191
Nina SmestadLøten o-lag501471
Lea-Rebekka TonjerNydalens SK223622

D 17-B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else Kristine LienLøten o-lag96177
Eli StensliLøten o-lag501070
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL227481
Lina Undrum MariussenOppsal Orientering150836

D 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda FredhOK Moss506342
Lisbeth GråvVang OL190260
Monica HalvorsenVang OL501332
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Solveig StenbergVang OL92070

D 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering510710
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Mona LomeHamar OK190329
Yngvild MalmoVang OL507611
Hege SolerødGjø-Vard OL76108

D 55- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag507028
Berit DanielsenTyrving IL220726
Lis DæhliLøten o-lag181113
Bente GrøndalenHamar OK502992
Mona HesselbergLøten o-lag235807
Kjersti RønningHamar OK508979
Rønnaug SagbakkenLøten o-lag87091
Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag503923
Vanja StaffOL Toten-Troll207721

D 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv FeiringHamar OK182065
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Kari UndrumElverum OK97374
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger E. VamnesHamar OK97449

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre DalGrue IL212301
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL212765

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even LienGjø-Vard OL217882

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen GlorvigenElverum OK243936
Gaute LindaasElverum OK500901
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454

H 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John Anders BakkeLøten o-lag507050
Lars Erik BakkeLøten o-lag216758
Kenneth BilstadVang OL220950
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Ove Antvord HaugereidVang OL188987
Lars LienGjø-Vard OL508130
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Mats LindaasElverum OK209963
Vegard LineNydalens SK203230
Anders SkjesetVang OL501416
Simen SmestadBækkelagets SK207863
Pål StenbergVang OL217007
Marius ØieLøten o-lag501531

H 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute SkjelsvikLillehammer OK208713
Martin SkytterenOdal OL - Orientering204566

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar MariussenElverum OK250175
Stein SandakerVang OL216678

H 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten FredhOK Moss208419
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038

H 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torstein BergLøten o-lag202139
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Petter GlorvigenElverum OK243544
Svein ThorsbergGrue IL222088

H 55- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BergeLøten o-lag224526
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Erik GrøndalenHamar OK502997
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Petter GullikstadRøros IL483728
John HofossHadeland OL503035
Andreas HuberHamar OK211653
Stein Magnus MoenGrue IL89091
Stein Arne NegårdVang OL507609
Erik NæssØstmarka OK227720
Trond OlsenLøten o-lag235810
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Morten StenbergVang OL238004
Kristian StorsveenLøten o-lag505814
Jan SveenRaumar Orientering501365
Ole Hans ØieLøten o-lag180930

H 65- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Leif BillingsøEidskog OL241825
Einar LienLøten o-lag76183
Knut MalmoRingsaker OK501243
Odd NysæterRingsaker OK237777
Petter NæssOppsal Orientering506677
Arve SmestadLøten o-lag87092
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Roar SætabergetLunderseter IL227482
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FeiringHamar OK202135
Olav HøiåsVang OL188709
Hans Petter JevanordRingsaker OK216986
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660

Annonser

IOF Eventor