Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sommerløpene i Nord-Østerdal - Mellomdistanse Os

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal - Mellomdistanse Os
Arrangørorganisasjon: Os IL
Dato: lørdag 6 juli 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 516 påmeldte deltakere.

Alfta-Ösa OK (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helena BångaAlfta-Ösa OKD 50-227341
Andreas DavidssonAlfta-Ösa OKH 35-
Axel DavidssonAlfta-Ösa OKN-åpen
Ellen DavidssonAlfta-Ösa OKD 21-
Christina ErikssonAlfta-Ösa OKDirekte B
Linus HanssonAlfta-Ösa OKH 11-12
Oline HanssonAlfta-Ösa OKD 13-14
Heidi Johansson KaislaniemiAlfta-Ösa OKDirekte B
Christer JohanssonAlfta-Ösa OKH 40-
Elin LadängesAlfta-Ösa OKD 15-16
Robert LadängesAlfta-Ösa OKH 45-
Viktor LadängesAlfta-Ösa OKDirekte B
Karl-Erik LindAlfta-Ösa OKH 60-227338
Vanessa LindAlfta-Ösa OKD -10
Jonas NyholmAlfta-Ösa OKH 40-
Ella SandbergAlfta-Ösa OKD 15-16
Irma ÖstbergAlfta-Ösa OKD 15-16
Monika ÖstbergAlfta-Ösa OKD 50-227340

Asker Skiklubb (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Margrete EngzeliusAsker SkiklubbD 55-224573
Sigve Nygård FagervoldAsker SkiklubbH -10225349
Øyvind GylverAsker SkiklubbH 60-195801
Sigrun NygårdAsker SkiklubbD 50-96109
Ellen Aure SkogedalAsker SkiklubbD 45-181955
Maren Aure SkogedalAsker SkiklubbD 13-14207603
Pål SkogedalAsker SkiklubbH 21-181953
Selma Aure SkogedalAsker SkiklubbD 11-12203792
Simen Aure SkogedalAsker SkiklubbH 15-16502143

Berger og Svelvik OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OLH 45-508912

Bodø og Omegn IF Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF OrienteringH 70-91263
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF OrienteringDirekte B 224845
Terje OlsenBodø og Omegn IF OrienteringDirekte B 200712
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF OrienteringH 15-16181784

Botne SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kai MidtskogenBotne SKH 60-506682
Ingrid MobråthenBotne SKD 15-16217780
Yngve MobråthenBotne SKDirekte A 192453

Byåsen IL (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torvin Bergh-HansenByåsen ILN-åpen212458
Vebjørn Bergh-HansenByåsen ILH 13-14225572
Helge EriksenByåsen ILH 60-199601
Petter Liabakk EriksenByåsen ILH 17-18506972
Knut HagenByåsen ILH 55-200231
Vegard HansenByåsen ILH 45-191299
Vigdis HeimlyByåsen ILD 60-217065
Nina-Beate LiabakkByåsen ILD 55-199602
Kjell MaroniByåsen ILH 60-221188
Øystein NytrøByåsen ILH 55-226025
Imre Overgård FremstadByåsen ILH 13-14228447
Helen PalmerByåsen ILD 21-190327
Dagfinn StenvikByåsen ILDirekte B 225310
Jørgen StenvikByåsen ILDirekte B 235824
Herman Bruchmüller SundtByåsen ILH 13-14228494
Øystein WiggenByåsen ILH 50-500161
Øyvind WiggenByåsen ILH 21-500061

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SKD 21-500047

Bærums Skiklub (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore Voss FagervoldBærums SkiklubH 55-227617

Bø OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon KvisliBø OLH 55-227681

Egersund OK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Steinar FrøytlogEgersund OKH 21-507662
Olav HellandEgersund OKDirekte B 207822
Jane Mydland HellandEgersund OKD 35-209949
Julie Mydland HellandEgersund OKD 11-12209739
Markus Mydland HellandEgersund OKN-åpen224828
Ruben Mydland HellandEgersund OKN-åpen247996
Arvid MydlandEgersund OKH 60-238112
Kenneth MydlandEgersund OKH 21-216944
Olaug F MydlandEgersund OKDirekte B 80750

Eiker OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Leif Kåre BessebergEiker OLH 55-78377
Ida Solberg SvenneEiker OLD 21-226161

Elverum OK (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein Erik EdvardsenElverum OKH 70-911222
Aksel Tonjer FingarsenElverum OKH -10227532
Audun FingarsenElverum OKH 35-216838
Emil Tonjer FingarsenElverum OKH 11-12227509
Sander Tonjer FingarsenElverum OKH 15-16500284
Gaute LindaasElverum OKH 15-16500901
Mats LindaasElverum OKH 15-16209963
Steinar MariussenElverum OKH 65-250175
Anna-Thekla TonjerElverum OKD 35-215579
Kari UndrumElverum OKD 65-97374
Harald ØstbyeElverum OKH 60-221167

Emblem IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elida FuglemEmblem ILD 13-14247303
Heine FuglemEmblem ILH 11-12247322
Jan Ole FuglemEmblem ILDirekte A 62361
Sigve FuglemEmblem ILN-åpen
Tina FuglemEmblem ILDirekte B
Vilja FuglemEmblem ILD -10

Eridan (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Piotr MironauEridanH 65-63169

Fana IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øistein BøeFana ILH 55-200454
Ørjan Eirik ValestrandFana ILH 60-245630

Fet OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Randi BudahlFet OLDirekte B 201813
Jane HelmersenFet OLDirekte B 225150
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLD 15-16201888
Øyvind HelmersenFet OLH 55-201988
Heidi TronbølFet OLD 40-177962
Per Jacob ØlstadFet OLH 55-207008

Folldal IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor Idar LillekrokenFolldal IFH 17-C181672

Fossum IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigbjørn ModalsliFossum IFH 55-215003

Fredrikstad SK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bent Olav AamodtFredrikstad SKH 45-239022
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SKD 13-14202093
Espen DanevadFredrikstad SKH 45-79095
Jenny DanevadFredrikstad SKD 11-12193091
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SKH 45-208642
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SKD 15-16213374
Emil Husebye AamodtFredrikstad SKH 13-14212601
Amalie LøkkebergFredrikstad SKD 15-16212091
Sivert PoppeFredrikstad SKH 15-16507757

Freidig (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild H ClausenFreidigH 50-179864
Berit GrandeFreidigD 65-181442
Arild HeggesetFreidigDirekte A 503918
Oskar Elias HeggesetFreidigN-åpen506666
Sverre August HeggesetFreidigN-åpen506667
Vibeke Falck HolteFreidigD 35-504609
Sindre JohannessenFreidigH 21-504436
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigH 15-16504483
Maja Sæterhaug KnudsenFreidigD 11-12203578
Ane Malene KolstadFreidigD 15-16180130
Olav KvittemFreidigH 60-243748
Halvor LundFreidigH 21-210017
Oscar LyngenFreidigH 19-20506650
Geir OwrenFreidigH 60-215196
Grete Berge OwrenFreidigD 60-214816
Maj-Lisbet RønningFreidigDirekte A 207676

Frol IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Carl Petter LyngenFrol ILH 21-508131
Aksel Sandstad SkjesetFrol ILN-åpen247783
Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol ILDirekte A 241435
Lars Sandstad SkjesetFrol ILH 21-187219
Ville Sandstad SkjesetFrol ILN-åpen233667

Gjø-Vard OL (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OLH 21-500263
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLH 21-501103
Even ErlienGjø-Vard OLH 45-480253
Astrid KravdalGjø-Vard OLD 40-201989
Eline KravdalGjø-Vard OLD -10224356
Kristine KravdalGjø-Vard OLD 17-18502699
Marie KravdalGjø-Vard OLD 13-14201972
Torbjørn KravdalGjø-Vard OLH 40-193098
Erik SlettumGjø-Vard OLH 55-506783
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLH 15-16225454
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLD 11-12180944
Hege SolerødGjø-Vard OLD 50-76108

Grue IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein ThorsbergGrue ILH 50-222088

Hadeland OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gunn Elin RudiHadeland OLD 45-502131
Berthe TesloHadeland OLD 17-18502452
Nikolai TesloHadeland OLH 11-12204702
Tor TrøanHadeland OLH 70-501084

Halden SK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Balder Hasvik LarsenHalden SKH 15-20B245651
Peder HaugaardHalden SKH 15-16203671
Terje LarsenHalden SKH 50-197853
Sigurd Saxe SandvikHalden SKH 15-16213361

Hamar OK (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OKD 15-16201925
Frode BergersenHamar OKH 60-201926
Avle Christen BjørnHamar OKH 65-189087
Jørgen ElisenbergHamar OKDirekte B 503110
Knut FjæstadHamar OKDirekte B 201818
Randi Aas FjæstadHamar OKD 70-211310
Frode HjorthHamar OKH 60-68061
Eirik Olsen KirkevikHamar OKH 13-14224063
Stine Olsen KirkevikHamar OKD 40-503033
Pål-Erik LangøigjeltenHamar OKH 50-508911
Terje MalmHamar OKH 70-206901
Tommy OlsenHamar OKH 50-38385

Hedrum OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik R HoltHedrum OLH 17-18186936
Kari Reppesgård HoltHedrum OLDirekte B 187288
Sindre R HoltHedrum OLH 21-221389

Heming Orientering (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders FlågenHeming OrienteringH 50-154241
Ann Elin FlågenHeming OrienteringD 45-187127
Bjørn Anders FlågenHeming OrienteringH 19-20209873
Ida Marie FlågenHeming OrienteringD 15-16196903
Marit InngjerdingenHeming OrienteringD 45-508141
Anders Næss-UlsethHeming OrienteringH 13-14503659
Annika Næss-UlsethHeming OrienteringD -10192204
Eirik Næss-UlsethHeming OrienteringH 60-217164
Anne ØstvoldHeming OrienteringD 13-14197921
Einar ØstvoldHeming OrienteringH 13-14197959
Hanne Marthe ØstvoldHeming OrienteringDirekte B 197748
Live ØstvoldHeming OrienteringDirekte B 181518
Roger ØstvoldHeming OrienteringH 50-195762

Hiidenkiertäjät (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders ÅkermanHiidenkiertäjätH 45-200128
Anu ÅkermanHiidenkiertäjätD 35-226314
Emil ÅkermanHiidenkiertäjätH 11-12N
Oskar ÅkermanHiidenkiertäjätH -10505690

Holbæk OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid RiisHolbæk OKD 35-
Silas August ThomsenHolbæk OKH -10

IL BUL-Tromsø (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne UrsetIL BUL-TromsøD 45-501100
Gjermund UrsetIL BUL-TromsøH 50-501099
Hans UrsetIL BUL-TromsøH 15-16501098
Ida Gjermundsdotter UrsetIL BUL-TromsøD 19-20146556
Mia UrsetIL BUL-TromsøD 13-14506793

IL Koll (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian Fredrik BorgIL KollH 15-16208999
Erik BorgIL KollH 50-402917
Martin Christoffer BorgIL KollH 13-14212637
Jonas HickenIL KollH 13-14247817
Tobias Tronbøl LiumIL KollH 13-14225083
Johan LundeIL KollH 55-206911
Lotta MyhreIL KollD 50-507970
Ole Jacob MyklebustIL KollH -10234529
Pauline MyklebustIL KollD 13-14223486
Pål MyklebustIL KollH 50-224718
Johannes Salvesen-LundeIL KollH 13-14213219

IL Leik (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL LeikD 50-205505
Tone AlmåsIL LeikD 50-506670
Jan HageIL LeikH 50-506633
Ola KeiseråsIL LeikH 21-506688
Eivind NæveIL LeikH 13-14160496
John Olav NæveIL LeikDirekte B 504603
Jonas UnsgårdIL LeikH 21-206201
Svein UnsgårdIL LeikH 55-160512
Svein Olav ÅmotIL LeikDirekte B 206202

IL Nansen (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karin BredalslienIL NansenDirekte B 503927
Liv MeliIL NansenD 55-505835
Jørgen RønningenIL NansenH -10242502

Indre Østfold OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag Arne LierIndre Østfold OKH 45-186900
Ståle RuudIndre Østfold OKH 45-160883

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vidar AmundalKlubbløsDirekte B 202570

Klæbu IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein Vidar ThunKlæbu ILH 21-84869

Kongsberg OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OLH 15-16502336
Erik BerganKongsberg OLN-åpen184532
Ingrid Lundin BerganKongsberg OLDirekte B 205547
Jan Olav BerganKongsberg OLH 11-12205394
Espen RøsteKongsberg OLH 45-204757
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OLH 11-12192421
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OLD 13-14204756
Ingjerd SommerstadKongsberg OLD 45-231180
Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OLD 50-196741

Konnerud IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kirsten GjermstadKonnerud ILDirekte B 509145
Ivar OlsenKonnerud ILH 17-C
Martine Gjermstad PettersenKonnerud ILD 13-14224300
Ola Gjermstad PettersenKonnerud ILN-åpen224741
Henrik Svalund OlsenKonnerud ILN-åpen
Heidi SvalundKonnerud ILD 17-C

Kristiansand OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Målfrid KonstKristiansand OKD 45-197878
Brage TakleKristiansand OKH 15-16198046

Lardal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin Melby JacobsenLardal OLD 15-16217355

Larvik OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Olav GulbrandsenLarvik OKH 50-204203
Henrik Kaupang LyeLarvik OKH 15-16212147
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OKD 50-207502

Lillehammer OK (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ane BeitdokkenLillehammer OKD 11-12217718
Erik BeitdokkenLillehammer OKH -10217719
Ola BeitdokkenLillehammer OKH 45-191317
Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OKD 40-204727
Christian JohnsenLillehammer OKH 17-C192131
Tormod KleppaLillehammer OKH 45-160008
Anne LofthusLillehammer OKD 55-182063
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKD 15-16217670
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKH 15-16217671
Marion Halvorsen NustadLillehammer OKD 15-20B217338
Lill Ramberg SkappelLillehammer OKDirekte B 224483
Øystein SkappelLillehammer OKDirekte B 217864

Lillomarka OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eskil BrændenLillomarka OLH 13-14180940
Guro BrændenLillomarka OLD 11-12187182
Magne BrændenLillomarka OLH 50-83067
Line SletnerLillomarka OLD 45-77441

Løten o-lag (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne Gunnar BarfloLøten o-lagN-åpen178162
Asbjørn SchjerveLøten o-lagH 65-71802
Einar StensbyLøten o-lagH 75-505805

Malungs OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linus BohmanMalungs OKH 21-506127

Malvik IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hilde ForbordMalvik ILD 50-506781
Kjellrun SporildMalvik ILD 60-208704
Trond TaraldsenMalvik ILDirekte B 224322

Melhus IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein Ivar FossMelhus ILH 50-211185
Atle PedersenMelhus ILH 50-215066

Mo OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eli RingdalenMo OKD 60-215839
Jan Kåre VatneMo OKH 60-216017

Modum OL (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars EnerhaugenModum OLH 50-211550
Kjell GrønhovdModum OLH 70-501141
Svein GrønhovdModum OLH 65-87079
Frida HopeModum OLD 11-1299113
Gunnar HopeModum OLH 55-212760
May Ingela HopeModum OLD 45-204724
Oskar HopeModum OLH 13-14213031
Hedda Kind KjellevoldModum OLD 13-16C223849
John Ivar KjellevoldModum OLH 70-184426
Solveig KongsrudModum OLDirekte B 225077
David LøverModum OLH 45-221340
Kseniya MironavaModum OLD 15-1663493
Larysa MironavaModum OLD 45-63605
May Jorunn RognlienModum OLD 55-505393
Marit Follestad TandbergModum OLD 50-181962
Hanne Løver ThonModum OLD 50-501171

Måren OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Margit BrattenMåren OKD 55-86324
Benjamin BuhlerMåren OKH 11-12248275
Gisle Nordahl DueMåren OKH 65-235154
Morten DueMåren OKH 60-400286
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKH 11-12212023
Peter KlavenessMåren OKH 70-501154

Nidarøst OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rolf Helge RøsandNidarøst OKH 60-505577

Nittedal OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen Gløgård StensrudNittedal OLH 13-14500506
Christian GløgårdNittedal OLH 50-500396

Nordre Follo Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alva Marika NiklassonNordre Follo OrienteringD 15-16509575
Bengt NiklassonNordre Follo OrienteringH 55-508330
Nils Anders NiklassonNordre Follo OrienteringH 13-14509466
Pamela ÅstenNordre Follo OrienteringD 50-208001

Nord-Østerdal OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mads BergNord-Østerdal OKH 80-165400
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OKH 35-203603
Per EngebakkenNord-Østerdal OKH 55-503002

Notodden OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OLD 15-16213060
Mia EngehultNotodden OLDirekte B 197857
Rasmus EngehultNotodden OLH 11-12212066
Rune EngehultNotodden OLH 50-207904
Kristin SandvenNotodden OLD 50-211944
Synne SandvenNotodden OLD 13-14505752

Notts OC (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hilary PalmerNotts OCD 70-474492
John PalmerNotts OCDirekte B

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marte Hoff HagenNTNUID 21-222695

Nydalens SK (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SKH 15-16210600
Mari AarsethNydalens SKD 13-14502770
Helena AxelssonNydalens SKD 40-224261
Kasper Bakken UlsethNydalens SKH 15-16507063
Rolf Andreas BergNydalens SKH 15-16192670
Anne Marit BjergaardNydalens SKD 50-214920
Anne DahlNydalens SKD 55-192454
Per Ole DahlsrudNydalens SKH 50-506792
Malin EijsinkNydalens SKD 21-197922
Teodor Mo HjelsethNydalens SKH 15-16502697
Vegard LineNydalens SKH 21-203230
Beat RothNydalens SKH 21-221016
Amalie TonjerNydalens SKN-åpen243931
Lea-Rebekka TonjerNydalens SKDirekte A 223622
Linde TonjerNydalens SKN-åpen243930

OK Fjell (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten LøbergOK FjellH 45-179841

OK Moss (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Arnfinn PaulsenOK MossH 65-509552

OK Skøynar (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas BolstadOK SkøynarH 50-248410
Tone FlægstadOK SkøynarD 45-127117
Hallvar HallanOK SkøynarH 17-18186846
Hege HallanOK SkøynarD 15-20B206280
Håkon HallanOK SkøynarH 13-14204402
Aksel Lie BolstadOK SkøynarH 15-16248518
Eirik Lie BolstadOK SkøynarH -10248516
Sigve Lie BolstadOK SkøynarH 11-12248517
Siri Mette LieOK SkøynarN-åpen248411
Kirsten Marie LynumOK SkøynarDirekte B 206278
Håvard VeieOK SkøynarH 17-18206180
Mona Lund VeieOK SkøynarDirekte B 206178

OK Tyr (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elisabet ÖströmOK TyrD 60-190458
Olov ÖströmOK TyrH 65-190457

OL Toten-Troll (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid RavnanOL Toten-TrollD 50-215031
Marius StaffOL Toten-TrollH 21-216850
Nils Harald StaffOL Toten-TrollH 55-223660
Vanja StaffOL Toten-TrollD 55-207721
Onno VerberneOL Toten-TrollH 55-207674

OL Trollelg (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne-Lise BrenneOL TrollelgD 70-506686
Bjørn Ludvig BrenneOL TrollelgH 70-506687
Anders LaugloOL TrollelgH 80-179416
May Toril MoenOL TrollelgD 55-241332
Kirsti Næss OlsenOL TrollelgDirekte B 92373
Geir PaulsenOL TrollelgH 55-179391
Alex PedersenOL TrollelgH 35-230613
Per Einar PedersliOL TrollelgH 60-241438
Olav Andreas RemmenOL TrollelgH 21-236985
Jan SchmidOL TrollelgH 21-211189
Gunnar SmistadOL TrollelgDirekte B 217051
Kristian StensrudOL TrollelgDirekte A 191254

OL Tønsberg og omegn (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegnDirekte B 505741
Fredrik BueOL Tønsberg og omegnN-åpen226031
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegnD 11-12201592
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegnH 13-14191260
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnH 15-16199522
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegnD 15-16501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegnD 15-16508981
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnD 15-16199688
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnH 13-14199523
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnD -10217836
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegnD 45-199627

OL Vallset/Stange (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amalie BartnesOL Vallset/StangeD 17-C91682
Inger K. BrøndboOL Vallset/StangeD 70-217022
Edvard DahlOL Vallset/StangeH 60-505782
Eldbjørg NarumOL Vallset/StangeDirekte A 198008
Johannes NarumOL Vallset/StangeH 21-158400
Kjersti NarumOL Vallset/StangeD 55-500405
Kristian NarumOL Vallset/StangeH 17-C241754
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/StangeDirekte B 168971

Oppsal Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erika A. GjedeboOppsal OrienteringD 11-12217853
Jakob A. GjedeboOppsal OrienteringH 13-14217720
Georg KapperudOppsal OrienteringH 70-188784
Lina Undrum MariussenOppsal OrienteringDirekte B 150836
Martin Aasen WrightOppsal OrienteringH 17-C241442

Orkanger IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rolf WærnesOrkanger IFH 65-91660

Os IL (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Maren BrynhildsvollOs ILD 11-12212779
Furtuna Tekie DangewOs ILD 11-12N212836
Lidya Tekie DangewOs ILN-åpen96457
Hermela GoitomOs ILD 11-12N211815
Anne-Mari HaagensenOs ILD 75-505843
Erik HaagensenOs ILH 70-217154
Marina HusseiniOs ILN-åpen241782
Sigrid MeliOs ILD 75-165398
Inger Johanne SimensenOs ILD 70-62149
Steinar SimensenOs ILH 70-62148
Hallvard Solli OsOs ILH 11-12181473
Jørund Solli OsOs ILH 13-14181813

Oslostudentenes IK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Matthew NgOslostudentenes IKDirekte B 223915

Porsgrunn OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Une HoltermannPorsgrunn OLD 15-16213375
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLD 15-16213424
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLH 45-480109
Rasmus MathisenPorsgrunn OLH 19-20186855
Sara MathisenPorsgrunn OLD 45-229522
Tobias MathisenPorsgrunn OLH 15-16203281
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLH 15-16234871

Raumar Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma Margrethe FinstadRaumar OrienteringN-åpen223929
Maren Julie FinstadRaumar OrienteringN-åpen223651
Barbara KaroliRaumar OrienteringD 40-39593

Ringerike OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torunn Økern JensenRingerike OLD 50-216396
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLH 15-20B220781
Martin Nøkleby MellingRingerike OLH 15-16193917
Stig MellingRingerike OLH 45-215004
Anne Guro NøklebyRingerike OLD 45-87530

Ringsaker OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKD 50-505875
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKDirekte B 505821
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKD 15-16505820
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OKDirekte B 191252
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKH 11-12505822
Elias Hvoslef UrstadRingsaker OKH 11-12

Risnes IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vibeke Prestmo ValestrandRisnes ILDirekte B 245631

Rudsbygd IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odbjørg NordengRudsbygd ILD 75-191275
Tormod PrestrudRudsbygd ILH 70-191361
John Birger SkansenRudsbygd ILH 70-191215

Røros IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Petter GullikstadRøros ILH 60-483728
Britt Laila NilsgårdRøros ILD 55-483749
Bjørn Riset SundbergRøros ILH 21-483750
Hans Arild SkjevdalRøros ILH 50-483740
Helge SundbergRøros ILH 65-483732

Røyken OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OLD 75-197978
Henrik Drange RuudRøyken OLH 35-502540
Line Drange RuudRøyken OLDirekte A 193703
Signe Drange RuudRøyken OLN-åpen225370
Sunniva Drange RuudRøyken OLN-åpen225438

Samnanger IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eivind HøysæterSamnanger ILH 65-237652

Sandefjord OK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKD 15-16207890
Trond GjelstadSandefjord OKH 50-208740
Benjamin GjoneSandefjord OKH 15-16213254
Daniella GjoneSandefjord OKD 11-12213501
Gabriel GjoneSandefjord OKH 13-14213383
Knut GjoneSandefjord OKDirekte B 223921
Sigrun GjoneSandefjord OKDirekte B 224334
Tiri RebårdSandefjord OKD 55-199599
Lise StrømSandefjord OKD 15-16207893

Selbu OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OKH 15-20B223623
Anders TørumSelbu OKH 15-20B223786

Skien OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald OmlandSkien OKH 55-507027

Snertingdal IF Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF OrienteringH 50-501405

Stavanger Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbH 65-186085

Steinkjer OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arve LægranSteinkjer OKH 55-243807
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OKH 15-16212273
Svein Anders MelhusSteinkjer OKH 45-165329

Stokke IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid BrevikStokke ILD 50-211374
Hallgeir BrevikStokke ILH 15-16187112
Frode RobertsenStokke ILH 55-507859
Sandra B. RobertsenStokke ILDirekte B 205587

Stora Tuna OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Niklas AldinStora Tuna OKH 45-
Nora AldinStora Tuna OKD -10

Stord Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigvald RobberstadStord OrienteringH 75-211544
Edel SlettemarkStord OrienteringD 70-207689
Steinar SlettemarkStord OrienteringH 75-207797
Kenneth WesterheimStord OrienteringH 45-197944

Stor-Elvdal SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard SundbergStor-Elvdal SKH 35-483745

Sävedalens AIK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans CarlstedtSävedalens AIKH 70-
Ingrid CarlstedtSävedalens AIKD 70-

Tormod Skilag (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne-Lise SletnerTormod SkilagD 70-507197
Egil SletnerTormod SkilagH 75-507395

Tynset IF (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eline Rød FeragenTynset IFD 11-12502772
Sebastian Rød FeragenTynset IFH 15-16502773
Marius Lærum HagenTynset IFH 11-12246921
Ida HøsøienTynset IFD 13-14191217
Torger HøsøienTynset IFH 50-191248
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IFD 19-20501105
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IFD 55-71311
Anne Mette NormannTynset IFD 60-504589
Marit Eggen NyaasTynset IFDirekte B 206907
Magnar OftenTynset IFH 60-80549
Britt Vangen SandvoldTynset IFD 50-228436
Geir SchjølbergTynset IFH 45-180141
Guro SchjølbergTynset IFD 13-14166982
Jørgen SchjølbergTynset IFH 17-18501269
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IFD 45-190619
Ingunn Vangen LunåsmoTynset IFD 45-180879

Tyrving IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frode KonstTyrving ILH 21-510315
Don SkantzeTyrving ILH 60-245626
Kjersti SkantzeTyrving ILD 55-245627
Arne TiltnesTyrving ILH 65-182069
Inger TiltnesTyrving ILD 65-234973

Vang OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma DåsnesVang OLD 15-16213609
Håkon DåsnesVang OLH 45-215534
Ola DåsnesVang OLH 13-14188854
Sivert DåsnesVang OLN-åpen188886
Marit FollstadVang OLD 17-C211913

Varanger Orienteringslag (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars MauritzsenVaranger OrienteringslagH 80-71619
Aina Romsdal MauritzsenVaranger OrienteringslagD 75-83055

Vingelen IL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars ButtingsrudVingelen ILH 75-98096
Bente HortenVingelen ILDirekte B 203370
Eline Horten JordetVingelen ILD 15-16203270
Leif JordetVingelen ILDirekte B 203271
Bjørn Ivar RyenVingelen ILH 75-174877
Grete UrsetVingelen ILD 75-216897
Lisa Sæther VerdeniusVingelen ILD 11-12186861
Maria sæther VerdeniusVingelen ILD -10189069
Solveig VingelenVingelen ILD 75-92146

Wing OK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mona Høysæter FenstadWing OKDirekte B 243499
Arne GuttvikWing OKDirekte B 228368
Magne GuttvikWing OKH 15-16213289
Alfred F. HøysæterWing OKH 13-14212305
Anna F. HøysæterWing OKD 11-12213643
Fredrik PerssonWing OKDirekte A 507075
Robert StrømWing OKH 75-246756
Eva TesarovaWing OKD 21-504587
Kari Tønset GuttvikWing OKD 45-223818

Østmarka OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Olav BakkenØstmarka OKH 55-203514
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OKD 55-506653
Leif S. ThingsrudØstmarka OKH 60-79098

Øyer-Tretten IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IFD 55-217389
Arne SvalundØyer-Tretten IFH 80-236401

Ålen IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Inge BreenÅlen ILH 50-174255

Ålgård Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan-Einar ØvremoÅlgård OrienteringH 55-504620

Ås-NMBU Orientering (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU OrienteringD 55-222337
Vincent EijsinkÅs-NMBU OrienteringH 55-91575
Eirik NordhagenÅs-NMBU OrienteringH 55-505398
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 21-91574
Linus OlhansÅs-NMBU OrienteringH 21-229709
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU OrienteringH 21-192906
Henrik UpsalÅs-NMBU OrienteringH 21-184471
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 21-181542
Sille WinsnesÅs-NMBU OrienteringD 55-507655

Annonser

IOF Eventor