Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbmesterskap Natt 2018

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Natt 2018
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: torsdag 1 november 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 55 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK211417
Isa Milene BrekkeFredrikstad SK225197
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK212560
Cornelius Gjerlaugsen KvevikFredrikstad SK
Mikkel Hurrød-NilsenFredrikstad SK
Johan Karlsson KahrsFredrikstad SK224867
Edvard KeransFredrikstad SK212126
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Sondre StrømbergFredrikstad SK504385

D/H 11-12, Åpen C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK213545
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK213250
Mathilde KlausenFredrikstad SK213539
Audun NordbyFredrikstad SK507056
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK213428
Julie SåheimFredrikstad SK212470

D/H 13-14, D/H 60, Åpen B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegar ArnesenFredrikstad SK504607
Lars-Christian EdvardsenFredrikstad SK
Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Jacob Rivedal ØdegaardFredrikstad SK223751
Ludvik SætherFredrikstad SK212630

DH15-16, D17-, DH50-, Åpen A (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Gard AntonsenFredrikstad SK69872
Kaisa AntonsenFredrikstad SK212709
Espen BekhusFredrikstad SK182139
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK220887
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Anders BrynildsenFredrikstad SK202087
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK181944
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Sven SimonsenFredrikstad SK69803
Bernt Inge SteinslandFredrikstad SK212584
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Magne SætherFredrikstad SK201975
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

H17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bendik EliassenFredrikstad SK500903
Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK187227
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK208642
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK237785
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK192303
Hans Petter MathisenFredrikstad SK507039
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Henrik OttesenFredrikstad SK194878
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Vidar SolbergFredrikstad SK213312
David StandalFredrikstad SK209964
Torben Christian WendlerFredrikstad SK210721

Annonser

IOF Eventor