Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hemingløpet med Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hemingløpet med Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: søndag 18 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 314 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Isabelle HopsnesFossum IF234324
Ove Tvete InngjerdingenIL Koll189123
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Ildrid MestadRøyken OL507974
Elias MolundTyrving IL71545
Ida Øvrebø MyrvoldHeming Orientering248136
Esten Valentin NybråtenTyrving IL507709
Max Alexander NybråtenTyrving IL220736
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering224826
Ellinor ThommessenHeming Orientering233989

D 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Annika Næss-UlsethHeming Orientering
Sine WallbergHeming Orientering

D 11-12 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah AndreassenHeming Orientering
Silja BerstadHeming Orientering211293
Hannah Rasmussen BraadlieHeming Orientering212040
Guro BrændenLillomarka OL187182
Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering233748
Charlotte HopsnesFossum IF216899
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering507087
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK212498
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK212077
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering224311
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Caroline SlungaardHeming Orientering234111
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465
Kristine WoldeneFossum IF234578

D 13-14 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Martine Arntzen HaugØstmarka OK212372
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Signe HoloFossum IF193896
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering506980
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Pauline MyklebustIL Koll223486
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL211703
Marie ScheeleNydalens SK213757
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Elise ThorsengFossum IF213111
Anna Mæhre TorjussenFossum IF212030
Gunde TumelionisFossum IF228473
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 15-16 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Julie BerntzenFet OL225581
Ella BerstadHeming Orientering237773
Eileen BjanesTyrving IL508807
Mari BrendeFossum IF505202
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Vida Helland-HansenTyrving IL217061
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Linnea HolstTyrving IL192323
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL509575
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb225293
Marie SaugestadNydalens SK501013
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Kristine SolbakkenTyrving IL505502
Luciana Maria SvadsMåren OK503255
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Pia Young VikNydalens SK502698
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iris HolstTyrving IL181925
Tina KallesonOppsal Orientering206498

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna BrodinSävedalens AIK
Maria BrodinFossum IF94472
Emma GreenNydalens SK508905
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering228084

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helena AxelssonNydalens SK224261
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Kristin Nergaard BergFossum IF500239
Nina BirkelundAsker Skiklubb191119
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Jitka SvobodovaUSK Prague
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering246440

D 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine BakkeFossum IF89476
Kine DirroMåren OK203777
Bente Kristin HopsnesFossum IF216898
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Elisabeth MyhreTyrving IL245667
Bodil NordenströmFossum IF191346
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740
Nina WoldeneFossum IF509044

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åshild FlatebakkenTyrving IL220908
Jane Karine HelmersenFet OL225150
Eldri HoloFossum IF193878
Lotta MyhreIL Koll507970
Nora SkauenTyrving IL182125
Ida SyversenRøyken OL500585
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

D 55- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK506653
Sharon BroadwellIL GeoForm504446
Trude FixdalIL Koll190628
Tone Jahren HerudFossum IF221386
Kjersti HovFossum IF506132
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Kjersti SkantzeTyrving IL245627

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BakkenMåren OK509101
Berit BergeTyrving IL200025
Janet CronkWest Anglian Orienteering Club
Heidi FalckTyrving IL199505
Wenche HultgreenTyrving IL186240

D 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv FeiringHamar OK182065
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Gunn Kari HygenFreidig201973
Aud I SpjelkavikTyrving IL241750
Kjersti ThoStabæk IF87564
Marit TyldumRudsbygd IL191359

D 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560
Unni DrageHaugerud IF502419
Eva FixdalHeming Orientering203425

H 9-10 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK213437
Jakob Weider EgnerFossum IF213249
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering234274
Herman Finstad LandTyrving IL213288
Håkon Juell LarsenTyrving IL211676
August Myklebust LeopolderIL Koll185960
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL224707
Ole Jacob MyklebustIL Koll234529
Marius Vikingsen NerhusFossum IF234257
Simen ÅnensenOppsal Orientering225108

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver GjethammerHeming Orientering234206
Jacob Finstad LandTyrving IL203319
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Mikkel MichelsenFossum IF500159
Erlend MyhreTyrving IL211992
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering234332
Even Nygård ThorsengFossum IF213095
Otto Figenschou PiraHeming Orientering234185
Aksel Victor SanchisHeming Orientering195780
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Frode WallbergHeming Orientering

H 13-14 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering217702
Erlend BakkeFossum IF211772
Nov Bar-NathanLillomarka OL233961
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Håvard EikRaumar Orientering225034
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Jonas HickenIL Koll247817
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Marius Juell LarsenTyrving IL193705
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL509466
Anders Næss-UlsethHeming Orientering192204
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Henning ReichenbachOppsal Orientering504810
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Håvard RønningenØstmarka OK223687
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Andreas SandernesØstmarka OK212449
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK191587
Einar ØstvoldHeming Orientering197959
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

H 15-16 (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering200471
Jonas AarsethNydalens SK228404
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Kristian Juell LarsenTyrving IL213389
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Martin Nøkleby MellingRingerike OL508142
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Jakob RastadAsker Skiklubb207424
Anselm ReichenbachOppsal Orientering509011
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Paul Johan SlungaardHeming Orientering201915
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Elias StubberudNydalens SK500557
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Birk Felland SætnanFossum IF213433

H 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb503559
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605
Andreas Juell LarsenTyrving IL181975
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113

H 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL500263
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL501103
Dag Steinar RagvinBø OL227683
John RundeKristiansand OK504087

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Assaf Bar-NathanLillomarka OL509032
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Erik RåbergFossum IF200443
Morten Herman VogtKonnerud IL505847
Jan Øyvind WoldeneFossum IF411538

H 45- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Harald BakkeFossum IF89475
Raymond BerntzenFet OL225524
Petr BořánekUSK Prague
Haakon DolvenAsker Skiklubb228441
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Ståle HeitmannFossum IF500614
Audun HvenekildeOppsal Orientering223596
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Tellef Juell LarsenTyrving IL213585
Gard LindsethNydalens SK203418
Morten MoslandOppsal Orientering402241
Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering207827
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Arild NyhaugAsker Skiklubb204534
Martin ReichenbachOppsal Orientering510321
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Knut Jostein SætnanFossum IF193630

H 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BorgIL Koll402917
Magne BrændenLillomarka OL83067
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Stein H. HagenFossum IF504815
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Jens Christian HolstTyrving IL192324
Arne KongsnesOppsal Orientering500563
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Pål MyklebustIL Koll224718
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL235208
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering127154
Ottar WiklundNydalens SK190668

H 55- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav BakkenØstmarka OK203514
Øyvind HelmersenFet OL201988
Øystein HoloFossum IF502112
Håkon JendalFossum IF214746
Tore KjølsethNydalens SK505672
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Torkjel NesheimTyrving IL190573
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL508330
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018

H 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Martin GranlyLillomarka OL181270
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Jon HerudFossum IF
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Jon LahlumIL GeoForm500337
Erik NæssØstmarka OK227720
Petter NæssOppsal Orientering506677
Don SkantzeTyrving IL245626
Johan SwärdHadeland OL216647
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

H 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Roar BjordalOppsal Orientering507968
Trond FeiringHamar OK202135
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Trygve LølandBirkenes IL203291
Øystein MadsenHaugerud IF508982
Helge RevhaugRingerike OL214964
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn EgnerHeming Orientering506949
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Jon TyldumRudsbygd IL191358

Utvikling N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrea Haugmoen MoHeming Orientering

Utvikling C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Askil MestadRøyken OL506923
Magnus MolundTyrving IL213376

Utvikling B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carmen DirroMåren OK203743

Direkte C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine SolbakkenTyrving IL217553
Hans Wilhelm ThommessenHeming Orientering234196

Direkte B (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering217731
Kari Tvete InngjerdingenIL Koll185862
Hilde JarstadmarkenØstmarka OK206012
John Harald JohansenOppsal Orientering
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Henrik SivertsgårdKlubbløs
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering219115
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115
Isabelle Morstøl ØvremoKlubbløs

Direkte A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir Johan AndersenRaumar Orientering192335
Ivar MestadRøyken OL506932
Cassie TrewinTyrving IL220738

Annonser

IOF Eventor