Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høstkarusellen Løp 2 - Vannassen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høstkarusellen Løp 2 - Vannassen
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 24 november 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 88 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette LangelandKlubbløs211463
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb239558
Oda Steinsland MoiStavanger Orienteringsklubb504623
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151

Damer - mellomlang løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Veronica FenneStavanger Orienteringsklubb158626
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Ingrid W. HestnessStavanger kommune BIL209909
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb207747
Kristin Furre OweGanddal IL234124
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Marianne SteinkopfAftenbladet BIL207862
Anna TaksdalGanddal IL188955
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

Damer - lang løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Helen LomelandÅlgård Orientering238199
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

Herrer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan RasmussenSandnes IL (Rogaland)237880
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040

Herrer - mellomlang løype (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Jan ArendalStatoil BIL192611
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Lars BergersenStavanger Orienteringsklubb192584
Bjørn BjellandGanddal IL220856
Erlend BremnesGanddal IL213047
Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb226943
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Frode FølgesvoldAftenbladet BIL67682
Bjarne GimreGanddal IL200598
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Per Ingar HadlandGanddal IL200254
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Geir HusdalTIF Viking226952
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb233897
Helge KristensenOK Sør506785
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb197812
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Per Marthon MælandAftenbladet BIL181757
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Arne NygaardKlubbløs220838
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
Bjørn kristian RøylandKlubbløs
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
André SirevågStatoil BIL239554
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb181758
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Morten FenneStavanger Orienteringsklubb221346
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Erik LimaGanddal IL209922
Inge LølandKlubbløs200772
Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett506986
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Henning SundbyGanddal IL225587
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb506809
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Nybegynnerløype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Adrian G. AlbrechtGanddal IL234122
Johannes FenneStavanger Orienteringsklubb

Annonser

IOF Eventor