Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til 2-mila

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: 2-mila
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 28 oktober 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 123 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (79)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb2-mila502140
Sander ArntzenAsker Skiklubb2-mila500222
Martin BirkelundAsker Skiklubb1-mila207566
Mathias BirkelundAsker Skiklubb1-mila191071
Mikael BirkelundAsker Skiklubb1-mila190683
Haakon DolvenAsker Skiklubb1-mila228441
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubbhalv-mila212264
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb1-mila503559
Marit EgnerAsker Skiklubb1-mila199742
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1-mila205545
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1-mila209846
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubbhalv-mila239477
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubbhalv-mila225349
Felix FinsrudAsker Skiklubb1-mila502244
Are FlåganAsker Skiklubbhalv-mila505666
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1-mila502890
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb1-mila500269
Torleif GaltelandAsker Skiklubbhalv-mila212659
Svein GranerudAsker Skiklubb1-mila504485
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb1-mila500252
Gjermund GravirAsker Skiklubb1-mila207595
Bjørn GunnerødAsker Skiklubbhalv-mila501122
Øyvind GylverAsker Skiklubb1-mila195801
Vera HalsaaAsker Skiklubbhalv-mila225308
Terje HenriksenAsker Skiklubb1-mila209078
Øyvind HoveidAsker Skiklubb1-mila168818
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1-mila226300
Dag Otter JohansenAsker Skiklubbhalv-mila216561
Kristian KalagerAsker Skiklubb1-mila160802
Majken KorsagerAsker Skiklubbhalv-mila500582
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb1-mila504032
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb2-mila504450
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubbhalv-mila226295
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1-mila226296
Bjørn MartiniAsker Skiklubb1-mila203849
Sara MartiniAsker Skiklubb1-mila168800
Jonas MyhrAsker Skiklubb1-mila502417
Trygve MyhrAsker Skiklubb2-mila502876
Eirik NastadAsker Skiklubbengelsk-mil207602
Una NastadAsker Skiklubbhalv-mila212614
Njål NoreAsker Skiklubb1-mila182023
Vilmer NybergAsker Skiklubb1-mila225016
Anne Moian NydalAsker Skiklubbhalv-mila501114
Roar NydalAsker Skiklubb1-mila228405
Arild NyhaugAsker Skiklubb1-mila505200
Mathias NyhaugAsker Skiklubb1-mila204534
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubbhalv-mila212550
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb1-mila207969
Anton PlaianAsker Skiklubb1-mila191589
Jakob RastadAsker Skiklubb1-mila207424
Mikkel RastadAsker Skiklubb1-mila502885
Øystein RastadAsker Skiklubb1-mila212379
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubbhalv-mila507222
Jorun RuudAsker Skiklubb1-mila204272
Trond RønnebergAsker Skiklubb1-mila500267
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb1-mila181955
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb1-mila182028
Pål SkogedalAsker Skiklubb1-mila181953
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubbhalv-mila203792
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1-mila502143
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb2-mila504114
Øyvind SteneAsker Skiklubb1-mila188756
Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb1-mila83150
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubbhalv-mila94083
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb2-mila189066
Gjermund VingerhagenAsker Skiklubb1-mila504519
Per WiréhnAsker Skiklubb1-mila507394
Martha WisløffAsker Skiklubbhalv-mila207601
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb2-mila500300
Sverre WisløffAsker Skiklubbhalv-mila228399
Astrid YtterbøAsker Skiklubb1-mila202157
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1-mila501115
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb1-mila207530
Sondre YtterbøAsker Skiklubb2-mila501113
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubbhalv-mila502379
Arne ØfsthusAsker Skiklubbhalv-mila502245
Anders ØpstadAsker Skiklubbhalv-mila78376
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubbhalv-mila225241
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubbengelsk-mil228551

Brandval/Kongsvinger OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lasse NederhoedBrandval/Kongsvinger OK2-mila206408

Driv IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trond WettergreenDriv ILhalv-mila180270

Fossum IF (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stein H. HagenFossum IF1-mila504815
Knut Jostein SætnanFossum IF1-mila193630
Paul WadeFossum IFhalv-mila243848
Richard Zeiner-GundersenFossum IF1-mila507044

Haugerud IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein MadsenHaugerud IFhalv-mila239500

Heming Orientering (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn BakkevigHeming Orientering1-mila412975
Henni Hattestad KristensenHeming Orienteringengelsk-mil233834
Jøran KristensenHeming Orienteringhalv-mila233943
Otto Figenschou PiraHeming Orientering1-mila234185
Astrid ReuschHeming Orientering1-mila194470
Christian ReuschHeming Orientering2-mila194449

Klubbløs (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Georg A. BuggeKlubbløs1-mila501208
Steven TiestersKlubbløshalv-mila64546
Roel Van de MoortelKlubbløs1-mila88885

Kongsberg OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torgeir BrandalKongsberg OLhalv-mila192953
Erik HøivoldKongsberg OLhalv-mila217636
Iselin HøivoldKongsberg OLengelsk-mil231509
Selma HøivoldKongsberg OLhalv-mila503909

Konnerud IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Birgit Økern JensenKonnerud IL1-mila203656

Lierbygda OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OLhalv-mila506935

Lillomarka OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OLengelsk-mil198793
Svein NygårdLillomarka OL1-mila229680

Nydalens SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dana B. SteneNydalens SK1-mila215132
Per Øyvind SteneNydalens SK1-mila185848

OK Tyr (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lisa AnnersandOK Tyrhalv-mila195905

Oslostudentenes IK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Guttorm EggeOslostudentenes IK1-mila210110
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1-mila195740

Ringerike OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL1-mila504705
Mikkel BerglundRingerike OL1-mila201736
Martin Nøkleby MellingRingerike OL1-mila193917

Røyken OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OLhalv-mila197978
Inger SchibstedRøyken OLhalv-mila179406
Torgeir StrandhagenRøyken OL1-mila483010

Sandefjord OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK2-mila211220
Theodor BjørkSandefjord OK1-mila213504

Tyrving IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvard BergTyrving IL1-mila203634
Are NjåsteinTyrving IL1-mila206550
Marianne NjåsteinTyrving IL1-mila221144
Kjell StenstadvoldTyrving ILhalv-mila211181
Kristoffer ØhlckersTyrving ILhalv-mila191210
Milda ØhlckersTyrving ILhalv-mila211551
Per ØhlckersTyrving ILhalv-mila199326

Annonser

IOF Eventor