Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kompisstafetten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Kompisstafetten
Arrangørorganisasjon: Samnanger IL
Dato: søndag 2 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 25 påmeldte lag.

Kompisstafetten (25)

NavnLagoppstilling
Bergens TF 1
1Helene Nysæter191281
2Andreas Nysæter226165
3Vegard Velle Sivertsen229520
4Ingeborg Rygg Eikeland206432
5Helge Nysæter191385
Bergens TF 2
1Synne Marie Sandviknes217047
2Brage Iversen206538
3Dagfinn Hole216755
4Hans Rogstadkjernet226058
5Sigve Rygg Eikeland206540
Bergens TF 3
1Øysten Gjestemoen178555
2Stine Bjørkevoll185429
3Anne Gjestemoen91266
4Knut Gjestemoen239562
5Erlend Gjestemoen244686
Fana IL 1
1Kristoffer Heldal Hersvik223560
2Kristine Bog Vikane213410
3Oskar Heksem213352
4Brage Bell Lysaker211903
5Geir Heksem504454
Fana IL 2
1Sofia Daltveit Slettebø62642
2Dagrun Slettebø Daltveit213390
3Karoline Strandenes213524
4Marie Roll-Tørnqvist192919
5Knut Utne222547
Fana IL 3
1Emil Heksem223569
2Rannveig Nordhagen237735
3Bjørn Batalden195907
4Atle Alvheim221422
5Torgeir Strand208120
Gneist, IL 1
1Kirill Eikanger212188
2Magne Knudsen207802
3Hedda Erica Eikanger400939
4Marit Nipen503975
5Bjarte Eikanger502476
Gneist, IL 2
1Frida Ingeborg Eikanger401006
2Liv Ormberg241345
3Erle Schjølberg Evensen236784
4Liv Sylvi Meyer216781
5Sturle Nordeide211077
Gneist, IL 3
1Maria Ormberg Ellingsen84216
2Bjørn-Inge Skage500054
3Lars Olav Tolo236785
4Jens Kristian Ellingsen
5Mads Jørgen Skage207693
IL Gular 1
1Andreas Kragseth212521
2Scott Juvik504399
3Espen Lærk507024
4Tore Juvik216874
5Rune Nygaard207699
Os Orienteringsklubb 1
1
2Andreas Berge213038
3Marie Pontoppidan184530
4Turid Rognsvåg206470
5Espen Rognsvåg502090
Os Orienteringsklubb 2
1
2Steinar Danielsen502085
3Venla Arponen Snilstveit66700
4Tommy Sævareid502089
5Anders Tønnessen Rød501408
Samnanger IL 1
1
2Asbjørn Fossmark62304
3Magnus Erdal92470
4Dag Terje Røen178151
5Ruben Dyrhovden220988
Samnanger IL 2
1
2Ida Johanne Aadland412504
3Peter Stoykov92469
4Erik Høysæter123456
5Per Arne Aadland188882
TIF Viking 1
1Iris Popsueva Buanes223661
2Bjart Are Hellen208567
3Victoria Popsueva203420
4Lise Christensen205987
5Trygve Buanes203415
TIF Viking 2
1Sigve Popsuev Buanes223800
2Kjetil Damm215576
3May-lill Damm220770
4Camilla Vikingsen408246
5Martin Damm160716
Varegg Fleridrett 1
1Bendik Madslien Steinhaug202383
2Oskar Madslien Steinhaug505702
3Tonje Rykkje213813
4Jørgen Rokne Dahle222570
5Oskar Røen204561
Varegg Fleridrett 2
1Olve Berge Aarsand223880
2Christiane Trösse220066
3Olena Strugalova204546
4Helge Tiger Haugland202221
5Vyacheslav Mukhidinov154302
Varegg Fleridrett 3
1Marie Thomassen188791
2Kristoffer Kjenes Haugland186313
3Dagfinn Gjerstad225456
4Owen Jarvis Westergård181850
5Pål Thomassen154302
Varegg Fleridrett 4
1Andreas Strømme Lid195949
2Magnus Strømme Lid195921
3Tore Lid195804
4Mari Strømme Lid185870
5Karianne Strømme235225
Varegg Fleridrett 5
1Gitle Femsteinevik100318
2Otto Femsteinevik125655
3Guro Femsteinevik134844
4Arnt Ove Femsteinevik483556
5Martin Femsteinevik62390
Varegg Fleridrett 6
1Isak August Holmefjord Amundsen
2Atle Bergseth211500
3Anne Sofie Engan197775
4Jon Erik Doppelhofer Ervik186016
5Harald Valen78351
Varegg Fleridrett 7
1Mira Mukhidinova234241
2Tove Aasheim507838
3Marius Guibert223649
4Anne Westergård181849
5Gernot Doppelhofer192629
Varegg Fleridrett 8
1Sofiya Mukhidinova223882
2
3Ragna Oline Doppelhofer Ervik213270
4Astrid Oline Ervik204610
5Lars H Smedsrud221486
Varegg Fleridrett 9
1Axel Tveit221377
2Vidar Hardeland222690
3
4Roar Berge222652
5Bjørn Steinhaug222690

Annonser

IOF Eventor