Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hamla Grand Prix (KM Ultralang Hordaland) (HOK-ranking 3/2019)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hamla Grand Prix (KM Ultralang Hordaland) (HOK-ranking 3/2019)
Arrangørorganisasjon: Samnanger IL
Dato: lørdag 1 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 114 påmeldte deltakere.

N-Open (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Horn KvåleBergens TF185434
Sofiya MukhidinovaVaregg Fleridrett223882
Memund Daltveit SlettebøFana IL243547

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Triana K NerhusIL Strand-Ulv223568
Sofia Daltveit SlettebøFana IL62642
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL400939
Erle Schjølberg EvensenGneist, IL236784
Helene NysæterBergens TF191281
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Synne Marie SandviknesBergens TF217047
Karoline StrandenesFana IL213524

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Kristine Bog VikaneFana IL213410

D 19- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Helen MartinsenIL Gular209975

D 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Rannveig NordhagenFana IL237735
Liv OrmbergGneist, IL241345
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
Lise ChristensenTIF Viking205987
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Ingrid SandvollGneist, IL507612

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siren GreveBergens TF211515
Marit NipenGneist, IL503975
Rannveig SolliAskøy OL500609

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astri Ese HoleBergens TF226153
Bjørg KocbachBergens TF180128
Astrid OrmbergFana IL222630

H 09-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil HeksemFana IL223569
Martin HoldhusSamnanger IL234290

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Håvard Serck-HanssenTIF Viking82121
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett225456
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Oskar HeksemFana IL213352
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Brage Bell LysakerFana IL211903
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

H 19- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve BuanesTIF Viking203415
Martin FemsteinevikVaregg Fleridrett62390
Scott JuvikIL Gular504399
Magne KnudsenGneist, IL207802
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Rune NygaardIL Gular207699
Andreas G. PoldenNydalens SK204632
Dag Steinar RagvinBø OL227683
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302

H 19-AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Knut UtneFana IL222547

H 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Andreas NysæterBergens TF226165

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir HeksemFana IL504454
Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb501408

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Tore JuvikIL Gular216874
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Helge NysæterBergens TF191385
Rolf Atle RolfsnesFitjar IL224484
Erik Serck-HanssenTIF Viking509089
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Erik VikaneFana IL99307

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Eivind HøysæterSamnanger IL237652
Svein LingaIL Gular181793
Jan Arve SolliAskøy OL500608
Peter StoykovSamnanger IL92469
Erling StrandBergens TF186000
Torgeir StrandFana IL208120
Ørjan Eirik ValestrandFana IL245630

H 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BergsethVaregg Fleridrett211500
Terje Mathias HauglandTIF Viking204297
Dagfinn HoleBergens TF216755
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Gunnar KnudsenTIF Viking183844
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
Per VoldFana IL220842
Harald WesterheimFitjar IL508990

UB 12-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett100325

C-Open (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-lill DammTIF Viking220770
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792
Per Olaf TangenFana IL184553
Turid TangenOs Orienteringsklubb501407

B-Open (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Siren HoplandGneist, IL195883
Tore LidVaregg Fleridrett195804
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett222635
Per VikaneFana IL221409

A4-Open (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL188758
Dagrun Slettebø DaltveitFana IL213390
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett483556
Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett125655
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Olena StrugalovaVaregg Fleridrett204546

A3-Open (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin DammTIF Viking160716
Runar SivertsenBergens TF244641

Annonser

IOF Eventor