Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Møllesprinten (HOK-ranking 6/2019)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Møllesprinten (HOK-ranking 6/2019)
Arrangørorganisasjon: Fitjar IL
Dato: lørdag 7 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 84 påmeldte deltakere.

H17 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb502085
Trond DøskelandFana IL502555
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Scott JuvikIL Gular504399
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Magne KnudsenGneist, IL207802
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering504279
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Tore NymarkVaregg Fleridrett507947
Andreas NysæterBergens TF226165
Henrik OttesenStord Orientering192132
Even RolsnesStord Orientering207795
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb216847
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Kenneth WesterheimStord Orientering199736

D17 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett507838
Irinja AlmåsStord Orientering197835
Lise ChristensenTIF Viking205987
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Annie MyhreStord Orientering197840
Rannveig NordhagenFana IL237735
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669
Arnfrid SkjævelandStord Orientering199287
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Malene ØenStord Orientering79037

H15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL246969
Andreas DaleBergens TF201918
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Brage Bell LysakerFana IL211903
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

H50 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John Olav AlvsvågFana IL91058
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Frode FitjarFitjar IL211460
Jan HauglandÅrstad IL211518
Kjetil HjelleFitjar IL211607
Alfon Harald JohansenBergens TF217046
Tore JuvikIL Gular216874
Arve LøyningOdda OL206005
Sigmund SætreFitjar IL156990
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Erik VikaneFana IL99307

D15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Kristine Bog VikaneFana IL213410

H70 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Audun KlosterFitjar IL225557
Per VikaneFana IL221409
Harald WesterheimFitjar IL508990

D50 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Ingrid SandvollGneist, IL507612

A-Open (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åshild OmaOdda OL229495
Linda RykkjeVaregg Fleridrett100200

D13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL400939
Mari Fitjar HjelleFitjar IL224385
Julie Horn KvåleBergens TF185434
Helene NysæterBergens TF191281
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813

B-Open (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Mette FitjarFitjar IL224068
Janine FreybothOnarheim IL
Frode KlosterFitjar IL211295
Helene Foldnes SkageOs Orienteringsklubb212768
David Johan TjøswoldBergens TF91270
Ann Charlotte WallHaugesund IL Orientering208728

D/H-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Kirill EikangerGneist, IL212188
Eldrid FitjarFitjar IL225366
Anna Fitjar HjelleFitjar IL224371
Emma Fitjar HjelleFitjar IL211340
Jon Fitjar HjelleFitjar IL211472
Ola Fitjar HjelleFitjar IL211257
Rannveig Oma LøyningOdda OL206054

C-Open (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AarbakkeOs Orienteringsklubb212052
Ingfrid LandaBergens TF91267

N-Open (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emily AlmåsStord Orientering
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL401006
Håkon Øien KlosterFitjar IL156991
Mathilde Øien KlosterFitjar IL223528
Ellen KvalaHaugesund IL Orientering181948
Linnea KvalaHaugesund IL Orientering225742
Sigurd Oma LøyningOdda OL206058
Anne Sigrid Øye RossebøSauda Orienteringsklubb224324
Øystein Øye RossebøSauda Orienteringsklubb225442

Annonser

IOF Eventor