Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinseløpets ungdomsstafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Pinseløpets ungdomsstafett
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: mandag 10 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 66 påmeldte lag.

D11-12 (4)

NavnLagoppstilling
Heming Orientering 1
1Henni Hattestad Kristensen233834
 Ingrid Merete Jebsen204667
Astrid Reusch194470
Kongsberg OL 1
1Linnea Danielsen242330
 
Amalie Myrvold Skovlyst234142
Kongsberg OL 2
1Marte Eger196871
Elise Renard238174
Konnerud IL 1
1Kaisa Hovland-sunde228477
Mone Småge-Hilsen224341

D13-16 (23)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Maren Aure Skogedal207603
 Ragnhild Øfsthus Gravir207497
Sara Martini508560
Bergens TF / Fana IL 2
1Ingeborg Rygg Eikeland206432
Kristine Bog Vikane213410
Botne SK / Sandefjord OK 1
1Ingrid Mobråthen217780
Gjendine Gjelstad Rebård207890
Fana IL 1
1Judit M. Møller206400
Marie Roll-Tørnqvist192919
Haugesund IL Orientering 1
1Sara Hetland212852
 Hanna Lindtner212775
Selma Steinsvåg212932
Heming Orientering 1
1Anne Østvold197921
Anna Øvrebø Myrvold213647
IK Grane Arendal Orientering 1
1Ine Mikkelsen186172
Lise Mikkelsen222250
Kongsberg OL 1
1Synne Sommerstad Røste204756
 Ingrid Lesteberg247684
Konstanse Moholth184520
Kongsberg OL 2
1Ingvild Gustafsson501608
 Ane Kristine Eid212523
Selma Høivold503909
Kongsberg OL 3
1Mari Øverby217555
Iselin Høivold198838
Konnerud IL 1
1Hedda Spangberg506837
Mille Vasshaug Jægtvik212335
Konnerud IL 2
1Tiril Holen228510
Martine Gjermstad Pettersen224300
Konnerud IL 3
1Tiril Kihle507652
Johanne Storhaug212446
Konnerud IL 4
1Elsa Sofie Lysheden-Vogt224287
Hanna Spangberg212139
Lardal OL 1
1Eline Schjerven192960
Kristin Melby Jacobsen217355
Larvik OK 1
1Maren Sofie Fremstad212562
 Pernille Zagar212310
Iril Ringheim180714
Notodden OL 1
1Emma Engehult213060
Synne Sandven505752
OL Tønsberg og omegn 1
1Maria Grovan508981
Mathea Gløersen501325
OL Tønsberg og omegn 2
1Lerke Hjelseth199688
 Ane Mathisen217648
Mari Loftesnes Kaupang199691
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Amalie Wathne Thingbø223975
Kaja Peikli507649
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Alva Christiansen195899
 Marta Myklebost212627
Evelyn Fernandes Nødland501267
Skien OK 1
1Vilde Aakre Leistad212805
Emilie Holtskog-Feremans211854
Sturla, IF 1
1Marie Kvarme507448
Mina Akiko Johnsen212043

H11-12 (11)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Brage Fuglseth Olsen212550
 Erlend Hellerud Øpstad225241
Simen Dalen Eriksen239477
Kongsberg OL 1
1Jan Olav Bergan205394
Jarand Gustafsson196856
Kongsberg OL 2
1Arne Biseth234144
 Jon Strand239184
Simen Sommerstad Røste192421
Konnerud IL 1
1Jonatan Herman Lysheden-Vogt225046
Hans Mathias Økern Hågård507392
Konnerud IL 2
1Ola Gjermstad Pettersen224741
Kristian Kirknes502580
Måren OK 1
1Magnus Friedhelm Klaveness212023
Benjamin Buhler248275
OL Tønsberg og omegn 1
1Henrik Mathisen199656
 Ida Kristine Bue201592
Wilmer Hansson217651
Sandefjord OK 1
1Sindre Furland211880
Daniella Gjone213501
Skien OK 1
1Tobias Lode233877
 June Hestad224150
Juliette Holtskog-Feremans212977
Stokke IL 1
1Jens G. Dybvik195951
Magnus Sigurdsson509124
Tyrving IL 1
1Lars Haakon Eriksson151336
Åsmund Larsen Hirsch247233

H13-16 (28)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Elias Andenæs223678
 Mathias Nyhaug505200
Simen Aure Skogedal502143
Egersund OK / Sandnes IL (Rogaland) 5
1Kalle Jongenburger189038
 Ola Myklebost Torgersen223698
Edvin Aakre223935
Fana IL 1
1Brage Bell Lysaker211903
Stella S. Dahle192918
Haugesund IL Orientering 1
1Åsmund Paulsen Vie225742
Vegard Wiig Nystad212826
Heming Orientering 1
1Lukas Jones Arnesen180054
Einar Østvold197959
IK Grane Arendal Orientering / IL Imås 1
1Elias Vågsnes Sælsbråten225130
 Torgeir Andreas Moheim503905
Henrik Andreas Tømt207732
IL Koll 1
1Martin Christoffer Borg212637
Christian Fredrik Borg208999
Kongsberg OL 1
1Johan Eger500586
Atle Nikolai Wøllo502815
Kongsberg OL 2
1Arne Bergan502336
Halvor Løken206488
Kongsberg OL 3
1Andreas Myrvold Skovlyst217134
Borgar Skjelbred215594
Lillomarka OL 1
1Rasmus D. Eastwood186273
Vebjørn Emil Blindheim198838
Lillomarka OL 2
1Håkon Bogason201440
Nov Bar-Nathan233961
Lillomarka OL 3
1Eskil Brænden180940
Jonathan Woodhouse186263
OL Tønsberg og omegn 1
1Lars Loftesnes Kaupang199523
Sindre Mathisen239020
Porsgrunn OL 1
1Une Holtermann213375
 Anine Kjørholt Lie213424
Tobias Mathisen203281
Ringerike OL 1
1Martin Nøkleby Melling193917
Rasmus Berglund201737
Sandefjord OK 1
1Brage Eikås182096
 Gabriel Gjone213383
Benjamin Gjone213254
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Andreas Vistnes Myklebost505816
Markus Richter501266
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Jone Valdal225065
 Jonas Vistnes Myklebost505817
Bjørnar Peikli507648
Sandnes IL (Rogaland) 3
1Stian Haugvaldstad211139
Ola Wathne Thingbø184394
Sandnes IL (Rogaland) 4
1Gustav Levang201921
Gabriel Årsvoll201920
Sarpsborg OL / Varteig OL 1
1Henrik Julian Fontes Aarbu185942
 Ivar Hansen206027
Julie Brenås222607
Skien OK 1
1Kristian Ekeberg Fliid212732
Thomas Myhre185612
Skien OK 2
1Gaute Nysæter245755
Sindre Flatin Erichsen211704
Sturla, IF 1
1Lukas Klausen213015
Magnus Skourup Rognebakke212045
Sturla, IF 2
1Henrik Kaiser203306
Martin Kaiser222549
Sturla, IF 3
1Filip Knudsen228528
 Mats Johnsen212035
Jens Wold211942
Sturla, IF 4
1Sivert Knutheim212857
 Ingar Aarvik-Hansen189042
Oskar Knutheim213284

Annonser

IOF Eventor