Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinseløpet, dag 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 3
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: mandag 10 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 439 påmeldte deltakere.

Andebu IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hogne KjæråsAndebu ILH 70-411362

Asker Skiklubb (25)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker SkiklubbH 21-508500
Aleksander AndenæsAsker SkiklubbH 9-10213156
Marianne ArnesenAsker SkiklubbD 17-B220077
Jan Richard EriksenAsker SkiklubbH 55-209846
Reidar FossumAsker SkiklubbH 60-60917
Vegard GulbrandsenAsker SkiklubbH 21-500003
Marit IsachsenAsker SkiklubbD 17-A kort181811
Steinar LågAsker SkiklubbH 50-505099
Bjørn MartiniAsker SkiklubbDirekte A-Lang203849
Randi NicolaisenAsker SkiklubbD 55-211089
Edel Sofie NilsenAsker SkiklubbD 60-190665
Arild NyhaugAsker SkiklubbDirekte B204534
Aksel OlsenAsker SkiklubbDirekte A-Kort505300
Ann Katrin OlsenAsker SkiklubbD 55-502139
Gaute Fuglseth OlsenAsker SkiklubbH 9-10228515
Jørn Bue OlsenAsker SkiklubbH 70-207969
Kjersti Fuglseth OlsenAsker SkiklubbD 40-246439
Thomas OlsenAsker SkiklubbH 17-A kort246347
Trym Fuglseth OlsenAsker SkiklubbN-åpen223791
Per SchancheAsker SkiklubbH 60-182094
Pål SkogedalAsker SkiklubbH 21-181953
Per WiréhnAsker SkiklubbH 17-A kort507394
Anders ØpstadAsker SkiklubbDirekte A-Kort78376
Helene Hellerud ØpstadAsker SkiklubbD 9-10228551
Julie Hellerud ØpstadAsker SkiklubbN-åpen242338

Bergens TF (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Siren GreveBergens TFD 60-211515
Berit HegdalBergens TFD 65-215429
Bjørg KocbachBergens TFD 70-180128
Ingjerd SognnæsBergens TFD 70-480130

Berger og Svelvik OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OLH 40-222456
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OLH 45-188786

Botne SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Yngve MobråthenBotne SKDirekte A-Kort192453
Thorolf TrolsrudBotne SKH 75-501730

Bækkelagets SK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lone BrochmannBækkelagets SKD 21-208706
Håvard MyhreBækkelagets SKH 21-198915
Arne TorgersenBækkelagets SKH 50-505864
Maria TorgersenBækkelagets SKD 50-505863
Mariann UlvestadBækkelagets SKD 21-238119
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SKH 21-506811

Bø OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Synnøve DalvaBø OLD 75-88670
Siggen YtrehusBø OLH 17-A kort217280

Egersund OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Inger Tone NygårdEgersund OKD 55-184113

Eiker OL (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein AndersenEiker OLH 65-172115
Hans Roar BakkenEiker OLH 70-209778
Torgeir BrochmannEiker OLH 75-234978
Eli Tufte HanssenEiker OLD 17-C208633
Anita HillerenEiker OLD 21-94140
Glenn Ekholdt HillerenEiker OLH 17-B94372
Nila HillerenEiker OLD 9-10213809
Vilje HillerenEiker OLN-åpen213682
Alf Johan HjelmtvedtEiker OLH 70-501244
Christine HoenEiker OLD 17-18192291
Oda Isnes TyseEiker OLD 17-18192560
Aud KjemperudEiker OLD 65-508150
Kjell KlokkerudEiker OLH 75-211221
Silje MorlandstøEiker OLD 17-18211618
Anne Marthe PeveriEiker OLD 35-211458
Kenneth SandvoldEiker OLH 21-401430
Marina SandvoldEiker OLN-åpen244001

Fana IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Atle AlvheimFana ILH 70-221422
Axel EiknerFana ILH 17-B112295
Sigurd EiknerFana ILH 55-179948
Knut Erik GulbrandsenFana ILH 70-186163
Håkon MogstadFana ILH 55-217035
Per VoldFana ILH 75-220842

Fossum IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johan MichelsenFossum IFH 45-500153
Magnhild T. MølnvikFossum IFD 55-201695
Richard Zeiner-GundersenFossum IFH 60-507044

Fredrikstad SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans Petter MathisenFredrikstad SKH 21-507039

Frol IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jo Forseth IndgaardFrol ILH 21-502893

Gjø-Vard OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Silje Grøtan TorpGjø-Vard OLDirekte C509024

Göteborg Majorna OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Daniel WernerssonGöteborg Majorna OKH 21-
Petra WernerssonGöteborg Majorna OKD 35-

Hadeland OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor TrøanHadeland OLH 70-501084

Halden SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKH 21-504573
Heidi StoksethHalden SKD 40-197722
Øyvind StoksethHalden SKH 45-501487

Haugerud IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IFH 80-502814
Unni DrageHaugerud IFD 80-502419

Haugesund IL Orientering (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nils Jarle LindtnerHaugesund IL OrienteringH 17-B78701
Sigleif SteinsvågHaugesund IL OrienteringH 40-235209
Grethe Paulsen VieHaugesund IL OrienteringD 17-A kort506763
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL OrienteringD 21-197968
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL OrienteringH 17-18506778
Lars WikstrømHaugesund IL OrienteringUN 10-16211748

Hedrum OL (31)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sten Øivind BjerkeHedrum OLH 17-B114852
Elin BordøyHedrum OLD 45-187285
Atle BorgersenHedrum OLH 17-A kort203672
Bjørn Helge CeebergHedrum OLH 70-203393
Jørgen FjæreHedrum OLH 17-A kort203391
Karoline FjæreHedrum OLUN 10-16157980
Kristoffer FjæreHedrum OLH 17-A kort203392
Torill Hynne FjæreHedrum OLD 17-A kort221399
Anders Kristian HoltHedrum OLH 45-182126
Henrik R HoltHedrum OLH 17-18186936
Sindre R HoltHedrum OLH 21-221389
Espen JohnsenHedrum OLH 50-182118
Ludvig JohnsenHedrum OLH 19-20203443
Astrid Reppesgård LieHedrum OLD 75-187296
Jarle LysnesHedrum OLH 17-A kort203389
Roger LysnesHedrum OLH 50-182119
Tone Sølie LysnesHedrum OLD 50-182120
June Helen MyklebustHedrum OLD 17-C156950
Elise Nauf BorgersenHedrum OLN-åpen221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OLN-åpen221385
Pernille Nauf BorgersenHedrum OLD 17-A kort203284
Martin NaufHedrum OLH 65-182122
Eelco van RaaijHedrum OLH 17-A kort221400
Katrine van RaaijHedrum OLDirekte B187290
Viljan van RaaijHedrum OLH 17-18187320
Magnar ReppesgårdHedrum OLH 80-203598
Tor RingstadHedrum OLH 17-A kort506789
Atle StrømHedrum OLH 17-A kort221236
Per Einar StrømHedrum OLH 55-221210
Susanne StrømHedrum OLD 17-B173293
Ulrik Andre StrømHedrum OLH 17-B186937

Heming Orientering (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kimme ArnesenHeming OrienteringH 50-84024
Lasse ArnesenHeming OrienteringH 50-196876
Maya Jones ArnesenHeming OrienteringD 17-18501521
Signe Astrup ArnesenHeming OrienteringD 50-196768
Johan JebsenHeming OrienteringH 45-506838
Malene Teresia JebsenHeming OrienteringD 17-18506802
Jøran KristensenHeming OrienteringH 45-233943
Christian ReuschHeming OrienteringH 45-194449
Marianne ReuschHeming OrienteringD 50-194448

Hemsedal IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Neil MarstonHemsedal ILH 45-483542
Ronia Robin MarstonHemsedal ILN-åpen238111
Vendula SramkovaHemsedal ILD 21-165788

IF Trauma (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Idar SætranIF TraumaDirekte A-Kort216677

IK Grane Arendal Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal OrienteringH 17-18507052
Mariann SlettenIK Grane Arendal OrienteringD 17-B

IL GeoForm (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Guttorm EggeIL GeoFormH 50-210110
Bjørn GrindeIL GeoFormH 65-506358
Kristin SletnerIL GeoFormD 35-67395
Audrun UtskarpenIL GeoFormD 45-195740

IL Gular (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helen MartinsenIL GularD 21-209975
Rune NygaardIL GularH 21-207699

IL Imås (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Kristian TømtIL ImåsDirekte A-Kort206546

IL Strand-Ulv (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Triana K NerhusIL Strand-UlvUN 10-16223568

Indre Østfold OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asle GudimIndre Østfold OKH 50-507773
Elma Sagli GudimIndre Østfold OKUN 10-16187218

Kongsberg OL (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erik BerganKongsberg OLN-åpen184532
Olai BisethKongsberg OLN-åpen236317
Eivind BredholtKongsberg OLN-åpen233898
Tuva BredholtKongsberg OLUN 10-16225051
Kamille DanielsenKongsberg OLD 9-10242330
Tobias DanielsenKongsberg OLN-åpen242268
Jakob Bredland EidKongsberg OLH 9-10214300
Mathias Bredland EidKongsberg OLH 9-10215111
Alva Zahl ErikssonKongsberg OLN-åpen247985
Eirik LestebergKongsberg OLH 9-10242272
Magnus LestebergKongsberg OLN-åpen242271
Mathis RenardKongsberg OLH 9-10209723

Konnerud IL (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud ILH 19-20201651
Kirsten GjermstadKonnerud ILD 17-B88779
Isa HeggedalKonnerud ILD 50-500011
Aslak HeimdalKonnerud ILH 21-192570
Tove HeimdalKonnerud ILD 50-181855
Geir Holm GundersenKonnerud ILH 60-221187
Maiken Økern HågårdKonnerud ILD 21-203655
André JægtvikKonnerud ILH 45-500282
Thea LandKonnerud ILD 17-18202977
Anne-Sofie LyshedenKonnerud ILDirekte B503959
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud ILN-åpen224707
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILD 17-18507041
Kjell Petter SmågeKonnerud ILH 50-211542
Morten Herman VogtKonnerud ILDirekte A-Lang505847

Kristiansand OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OKH 21-504432
Dag MoeKristiansand OKH 65-184578
Oddbjørg MoeKristiansand OKDirekte B173450
John RundeKristiansand OKH 21-504087

Larvik OK (22)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OKH 75-237787
Elin BjervaLarvik OKD 40-180000
Tor Eivind EdvardsenLarvik OKH 75-177772
Christopher David EriksenLarvik OKN-åpen235256
Heidi EriksenLarvik OKD 17-C211538
Asgeir FremstadLarvik OKH 45-216667
Runa FremstadLarvik OKD 21-216870
Anne Berg GjølbergLarvik OKD 17-B210975
Rolf GjølbergLarvik OKH 70-221255
Per Olav GulbrandsenLarvik OKH 50-204203
Tom KristensenLarvik OKH 45-507715
Gerd LangsethLarvik OKD 70-216681
Ana Zagar NesLarvik OKN-åpen224423
Turid Zagar NesLarvik OKD 40-83202
Inge RingheimLarvik OKDirekte A-Kort205549
Iver RingheimLarvik OKH 17-18195549
Mathias SundbyLarvik OKN-åpen217029
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKH 70-211532
Ingrid UndstadLarvik OKD 45-204302
Erik ZagarLarvik OKUN 10-16212309
Mie ZagarLarvik OKD 17-B217726
Per Henrik ZagarLarvik OKH 40-217736

LG Stettlen (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Silvia Schneider-SchiessLG StettlenDirekte A-Kort500510
Stefan SchwarzenbergerLG StettlenDirekte A-Lang208052

Lierbygda OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard Sandvoll AskLierbygda OLH 17-B228430
Sigurd Paulsen AskLierbygda OLH 17-C206537
Helga HaverstadLierbygda OLD 60-500499
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OLD 55-506935

Lillomarka OL (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Assaf Bar-NathanLillomarka OLH 40-509032
Line Bar-NathanLillomarka OLD 40-186275
Ingrid BlindheimLillomarka OLD 17-18187075
Jorunn BlindheimLillomarka OLD 50-212863
Terje BlindheimLillomarka OLH 50-504686
Elin BrekkeLillomarka OLDirekte A-Lang411680
Lene ColquhounLillomarka OLD 45-205926
Steinar EastwoodLillomarka OLDirekte A-Lang191287
Vibeke HøstLillomarka OLDirekte A-Lang506338
Aase MestadLillomarka OLDirekte A-Lang224288
Svein NygårdLillomarka OLH 50-229680
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OLDirekte A-Kort192095
Merete RørvikLillomarka OLDirekte A-Lang204205
Line SletnerLillomarka OLD 45-77441

Lommedalens IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per MeilandLommedalens ILH 80-214982

Modum OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten Taraldsten BrunesModum OLH 35-502583
Kjell GrønhovdModum OLH 70-501141
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OLD 55-504387
Kaspar LiljaModum OLH 21-200099
Bård StangModum OLH 70-229574
Marta StangModum OLD 70-231254

Måren OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Peter KlavenessMåren OKH 70-501154
Linn Mei WaalerMåren OKD 19-20212721

Natthauken IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen BordalNatthauken ILH 21-228081
Ole Grini JohansenNatthauken ILH 17-A kort500533

Nordre Follo Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Sverre GulheimNordre Follo OrienteringDirekte B91343
Sissel OlaisenNordre Follo OrienteringD 70-204601
Geir TrøanNordre Follo OrienteringH 70-186215
Marit VågsnesNordre Follo OrienteringD 70-203488

Notodden OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hugo A. ChristensenNotodden OLH 65-480044
Rune EngehultNotodden OLH 50-207904
Harald KvisliNotodden OLH 55-207900
Eira MorkNotodden OLN-åpen228513
Randi MorkNotodden OLD 17-A kort207703
Rune Kristian MorkNotodden OLH 17-A kort207903
Heidi SchatvetNotodden OLD 55-209283

NTNUI (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUIDirekte A-Lang502377
Ingrid GulbrandsenNTNUID 21-193890
Idunn HaavengenNTNUID 17-A kort167389
Tobias KristensenNTNUIH 21-216933
Elias Thorsdal MølnvikNTNUIH 21-211647
Sunniva OmdalNTNUID 21-196743
Are WigaardNTNUIH 21-214979
Margrethe WisløffNTNUID 21-500313

Nydalens SK (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mariell ArntzenNydalens SKD 21-192268
Anders BjergaardNydalens SKH 21-221214
Anne Marit BjergaardNydalens SKD 50-214920
Karen BjergaardNydalens SKD 17-A kort180935
Trygve HeggedalNydalens SKH 21-214978
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SKH 21-184997
Terje Wiig MathisenNydalens SKH 60-190637
Asgeir MjøsundNydalens SKH 21-508244
Katja MjøsundNydalens SKD 21-500188
Linus MjøsundNydalens SKUN 10-16202161
Rasmus MjøsundNydalens SKH 9-10220790
Per Melander OftenNydalens SKH 21-194465
Andreas G. PoldenNydalens SKH 21-204632
Kristin D SelvigNydalens SKD 55-95862

Odda OL (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nora Ryen BertelsenOdda OLN-åpen192626
Håvard Ryen BerthelsenOdda OLN-åpen206050
Einar HansenOdda OLH 17-C206066
Tony N HansenOdda OLN-åpen192232
Torbjørn Nguyen HansenOdda OLH 17-C206056
Britt Kari LegårdOdda OLD 17-A kort236906
Arve LøyningOdda OLH 17-A kort206005
Rannveig Oma LøyningOdda OLUN 10-16206054
Sigurd Oma LøyningOdda OLH 9-10206058
Åshild OmaOdda OLD 17-A kort229495
Marion RyenOdda OLD 35-177909
Eivind TokheimOdda OLH 60-229600

OK Moss (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karl Aasmund ErøyOK MossH 60-67804
Roy GjerdingOK MossH 60-504397
Hallvard KorenOK MossDirekte A-Lang504468
Marie Lindløv JensenOK MossD 17-18504498
Inger LindløvOK MossD 70-505703
Knut LindløvOK MossH 75-504465
Harald LundhaugOK MossH 75-201916
Per Oscar SaugestadOK MossH 70-222648

OK Skeidi (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AndresenOK SkeidiDirekte A-Kort500673
Hilde Gunn HellenesOK SkeidiD 17-B186982

OL Trollo (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan BøhleOL TrolloH 65-221216
Dag Rønning JensenOL TrolloH 70-171167

OL Tønsberg og omegn (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegnH 80-187215
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegnH 17-18199628
Bjørn Tore MathisenOL Tønsberg og omegnH 21-216664
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegnH 17-18503254
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnH 60-506661
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegnD 35-509155
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegnH 80-207341
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegnH 17-18509141

Oppsal Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eivind VågsnesOppsal OrienteringN-åpen193868
Martina VågsnesOppsal OrienteringN-åpen212695
Sigve VågsnesOppsal OrienteringH 21-506784
Mila ZaharinovaOppsal OrienteringDirekte A-Lang180515

Oslostudentenes IK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IKH 65-195715
Magne VollenOslostudentenes IKH 65-91022

Porsgrunn OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OLD 17-A kort480108
Marie HoltermannPorsgrunn OLUN 10-16223771
Brit HougePorsgrunn OLD 60-246566
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLH 60-222625
Rasmus MathisenPorsgrunn OLH 19-20186855
Sara MathisenPorsgrunn OLD 45-229522
Tove Evensen MathisenPorsgrunn OLD 55-222655
Atle RemmePorsgrunn OLH 70-186202
Eli Marie WiigPorsgrunn OLD 55-241874

Ringerike OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Brede Høibak GundersenRingerike OLH 70-236504
Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OLD 60-98609
Stig MellingRingerike OLH 45-215004
Torbjørn NørbechRingerike OLH 65-248918
Live Joronn YtrehusRingerike OLD 65-248919

Røyken OL (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OLD 75-197978
Øyvind Roger HansenRøyken OLH 60-500590
Aagot HartmannRøyken OLDirekte B507705
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OLD 60-91002
Morten JohannessenRøyken OLH 65-229667
Cathrine NorvikRøyken OLD 60-76186
Eivind OhrenRøyken OLH 17-C225687
Hege Holth RekaaRøyken OLD 35-221272
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OLH 21-221348
Kjell RønnebergRøyken OLDirekte A-Kort207912
Solveig SletnerRøyken OLD 17-A kort504619
Bjørg SvanbergRøyken OLD 60-200601
Kjell SvanbergRøyken OLH 65-200600

Sandefjord OK (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKD 45-206453
Jo Børre EikåsSandefjord OKH 45-206461
Markus EikåsSandefjord OKH 17-B216675
Wenche EikåsSandefjord OKD 45-207892
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OKN-åpen241887
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OKN-åpen241889
Sturle FurlandSandefjord OKH 45-199596
Oddvar GjelstadSandefjord OKH 80-221026
Knut GjoneSandefjord OKDirekte B223921
Sigrun GjoneSandefjord OKDirekte B224334
Anna Strøm JuliussenSandefjord OKD 9-10223934
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OKD 17-A kort238018
Marcus WindvikSandefjord OKUN 10-16223958

Sandnes IL (Rogaland) (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)H 55-504478
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)H 50-507646
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)D 21-220844
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)H 50-195788
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 50-229435
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)H 45-507650
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)H 40-188699
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 35-224120

Sarpsborg OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein JensenSarpsborg OLH 55-206026
Wenche LindløvSarpsborg OLD 50-206022
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OLD 55-206028

Sauda Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Egil RossebøSauda OrienteringsklubbH 40-216847

SK Vuoksi (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eeka HusuSK VuoksiH 17-18191517
Eetu KorhonenSK VuoksiH 17-18214901
Mika KorhonenSK VuoksiH 45-227312
Teemu KorhonenSK VuoksiH 50-229944

Skien OK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gry AakreSkien OKD 17-B212833
Inger-Lene FlatinSkien OKDirekte B211786
Gunnar MosevollSkien OKH 70-238194
Frode NysæterSkien OKH 45-184473
Malene NysæterSkien OKD 17-18229992
Skjalg NysæterSkien OKH 19-20501323
Trude NysæterSkien OKD 45-245644

Stavanger Orienteringsklubb (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger OrienteringsklubbH 50-169769
Øyvind EgeskogStavanger OrienteringsklubbH 70-245282

Stokke IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke ILH 65-197800
Lars Martin GjeinStokke ILH 75-203627
Inger NergaardStokke ILD 65-198006
Magnus SigurdssonStokke ILUN 10-16223968
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke ILH 17-B207642

Stord Orientering (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingolf DybvikStord OrienteringH 75-197827
Sigvald RobberstadStord OrienteringH 75-211544
Edel SlettemarkStord OrienteringD 70-207689
Steinar SlettemarkStord OrienteringH 75-207797
Jørgen WesterheimStord OrienteringH 17-B197834
Kenneth WesterheimStord OrienteringH 45-197944

Sturla, IF (23)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IFH 80-206426
Peter CarlsenSturla, IFH 17-A kort207695
Ine InstanesSturla, IFD 17-18199367
Malene InstanesSturla, IFD 17-18199366
Stig InstanesSturla, IFH 45-209843
Tanja InstanesSturla, IFD 17-A kort226658
Kristian KaiserSturla, IFH 9-10229743
Geir Thomas KnutheimSturla, IFH 45-89747
Bjørn W. LudvigsenSturla, IFH 75-500674
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFH 17-18211840
Øystein RognebakkeSturla, IFH 45-189043
Charlotte SkourupSturla, IFD 50-503252
Sigurd SmemoSturla, IFH 17-18189146
Iselin SørensenSturla, IFD 17-18507755
Kristin Sæthre SørensenSturla, IFDirekte B189053
Rune SørensenSturla, IFH 17-A kort189047
Johan Kristian UndelandSturla, IFH 17-18236813
Karl Anton UndelandSturla, IFDirekte A-Kort244780
Merete UndelandSturla, IFD 50-507843
Nina Marie UndelandSturla, IFDirekte A-Lang159663
Linda VerdeSturla, IFD 65-209838
Gry Bruland VråleSturla, IFD 70-504475
Lasse VråleSturla, IFH 65-507070

Søgne og Songdalen OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan VærpSøgne og Songdalen OKH 75-216807

Sørreisa OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ivar HelgesenSørreisa OLH 75-184511

TIF Viking (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørn TorgersenTIF VikingH 70-219114

Torridal IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag Jørgen MoeTorridal ILN-åpen226136
Jostein MoeTorridal ILH 40-226027

Tyrving IL (23)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten Urdal BakkeTyrving ILH 21-
Hallvard BergTyrving ILH 55-203634
Eline DrageTyrving ILD 21-500308
Christian GrotnesTyrving ILH 50-221251
Lena HenrikssonTyrving ILD 17-C211267
Christian HolmboeTyrving ILH 45-211365
Sindre Nikolai HolmboeTyrving ILH 9-10213499
Iris HolstTyrving ILD 17-18181925
Emil JönssonTyrving ILH 21-208695
Mina JørgensenTyrving ILD 17-18200361
Andrea KongsbergTyrving ILUN 10-16502359
Maria KongsbergTyrving ILUN 10-16502383
Markus Knapp KongsbergTyrving ILDirekte A-Kort502359
Morten KongsbergTyrving ILDirekte A-Kort502383
Emma Meyer LarssonTyrving ILD 17-18507046
Ingrid Lund HovdenTyrving ILD 17-18500311
Marianne NjåsteinTyrving ILD 50-507825
Vegard SagaTyrving ILH 21-207865
Per SlungaardTyrving ILH 55-502443
Silje SlungaardTyrving ILD 17-A kort502441
Aud I SpjelkavikTyrving ILD 70-241750
Kjell StenstadvoldTyrving ILH 75-211181
Håkon Jarvis WestergårdTyrving ILH 21-502887

Varteig OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anna Elizabeth Fontes AarbuVarteig OLN-åpen234067
Kjell Einar AndersenVarteig OLDirekte A-Lang234870
Børge BrenåsVarteig OLDirekte A-Lang195673
Dag BrenåsVarteig OLDirekte A-Lang504028
Elida EspenesVarteig OLN-åpen216941
Milli EspenesVarteig OLN-åpen234499
Roy Roger EspenesVarteig OLH 17-C83146
Sindre EspenesVarteig OLH 17-C222657
Veronica EspenesVarteig OLD 17-N242367

Vegårshei IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders VestølVegårshei ILH 17-18222559

Växjö OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johan JanssonVäxjö OKH 80-

Østmarka OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKD 17-18501167
Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OKH 21-206185
Marie Hammer IversenØstmarka OKD 21-504481

Ås-NMBU Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU OrienteringD 55-222337
Vincent EijsinkÅs-NMBU OrienteringDirekte A-Kort91575

Annonser

IOF Eventor