Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Huldersprinten m/Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Huldersprinten m/Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Fet OL
Dato: søndag 2 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 414 påmeldte deltakere.

N-åpen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig EversRaumar Orientering224789
Emma Margrethe FinstadRaumar Orientering223929
Emil ForsgrenOK Tyr92552
Vårinn GjørsvikGjerdrum OL225004
Linus Mestad HansenLillomarka OL501506
Sofus Mestad HansenLillomarka OL501507
Simen HålienFet OL248034
Simen Lian MortensenIL Koll211439
Sondre Meinert RystadNydalens SK505574
Eirill MestadRøyken OL507973
Ildrid MestadRøyken OL507974
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering507772
Amund SaugestadNydalens SK208017
Klara Soma SlåstadRaumar Orientering225032
Oskar SteneNydalens SK243775
Kristian TøienTyrving IL247226
Even Vogt KortnerØstmarka OK216981
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb242338

D 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Nilsen BergFossum IF213239
Linne EversRaumar Orientering225048
Eirill Johanne Andersen MariboRaumar Orientering212967
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb228551

D 11-12 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline Andrea AndersenGjerdrum OL213735
Martine Berg-OlsenØstmarka OK224006
Kristin Haugen ØgaardRaumar Orientering211725
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering507087
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK212498
Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK223694
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK212077
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering224311
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Helene ScheeleNydalens SK211807
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering212519
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering223850
Ava Viktoria Sætnan ValioIL Koll236865
Kristine WoldeneFossum IF234578

D 13-14 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Julia ForsgrenOK Tyr508672
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Signe HoloFossum IF193896
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering506980
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Pauline MyklebustIL Koll223486
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Emilie RehnNordre Follo Orientering211703
Marie ScheeleNydalens SK213757
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Elise ThorsengFossum IF213111
Gunde TumelionisFossum IF228473
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Martha WisløffAsker Skiklubb207601

D 15-16 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Julie BerntzenFet OL225581
Eileen BjanesTyrving IL508807
Mari BrendeFossum IF505202
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Linnea HolstTyrving IL192323
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Marie KvarmeSturla, IF507448
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb508900
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Hanna RehnNordre Follo Orientering212810
Marie SaugestadNydalens SK501013
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering212602
Pia Young VikNydalens SK502698
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877

D 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vigdis HobølOppsal Orientering507713
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb508777
Katja MjøsundNydalens SK500188
Oda J SikkelandTyrving IL501590
Silje SlungaardTyrving IL502441
Dana B. SteneNydalens SK215132
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Linn Mei WaalerMåren OK212721

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Barbara KaroliRaumar Orientering39593
Katrine Finstad LandTyrving IL92132
Beate UndebergetOppsal Orientering248750
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering246440

D 45- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene ColquhounLillomarka OL205926
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Anna Isaksson ForsgrenOK Tyr181930
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Anette Roll MoslandOppsal Orientering225052
Bodil NordenströmFossum IF191346
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Ingrid SkaarerNydalens SK205516
Line SletnerLillomarka OL77441
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb500271

D 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit B. EithunNittedal OL192163
Hege FeiringTyrving IL186189
Kristina ForsOK Grip
Katrine HolenØstmarka OK220802
Eldri HoloFossum IF193878
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Lotta MyhreIL Koll507970
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Trine OldernesLillomarka OL168298
Nora SkauenTyrving IL182125
Ida SyversenRøyken OL500585
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK229470
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb500272

D 55- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne DahlNydalens SK192454
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Else GrandalTyrving IL507597
Toril HallanLillomarka OL180923
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Unni RyeAsker Skiklubb509470
Kjersti SkantzeTyrving IL245627
Tove StrandMåren OK400534

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OK400598
Berit DanielsenTyrving IL220726
Lena GottfridssonNittedal OL92554
Reidunn HallanLillomarka OL203790
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Bente Sissel SyversenOK Øst211486
Elisabet ÖströmOK Tyr190458

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger FinstadRaumar Orientering203320
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Eva TaraldrudIndre Østfold OK236428
Inger TiltnesTyrving IL234973

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering187114
Eva Marie GranOK Øst480226
Anne Berit MoeRaumar Orientering238012
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565

D 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Inger SkaugOppsal Orientering191388
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560

H 9-10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering234274
Age KristvikFossum IF225307
Rasmus MjøsundNydalens SK220790
Ole Jacob MyklebustIL Koll234529
Karl Oraug RyghIL Koll244038
Odin Vie StrislandFossum IF213256
Simen ÅnensenOppsal Orientering225108

H 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Ramse DønåsenRaumar Orientering217849
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Jacob Finstad LandTyrving IL203319
Jørgen LerFet OL213150
Mikkel MichelsenFossum IF500159
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering234332
Even Nygård ThorsengFossum IF213095
Teodor Nysæter MikkelsenIL Koll
Eskil OlaussenOppsal Orientering231520
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL211805
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF213257
Gaute SkjønhaugFet OL213595
Sigmund ØlstadFet OL509008
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb225241

H 13-14 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel AasnessOdal OL - Orientering217652
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Alfred Eckmann AronsenNittedal OL186203
Nov Bar-NathanLillomarka OL233961
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Jonas HickenIL Koll247817
Sigurd HobølOppsal Orientering212542
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Albin IsakssonOK Tyr
Håvard Rekve LianFossum IF211914
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering217702
Linus MjøsundNydalens SK202161
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Henning ReichenbachOppsal Orientering504810
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Andreas SandernesØstmarka OK212449
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK191587
Mons Sætre-LorentzenFet OL225577
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

H 15-16 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Jakob RastadAsker Skiklubb207424
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Elias StubberudNydalens SK500557
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Henrik WoldeneFossum IF411520

H 17- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SK192578
Tor Andreas AndersenOppsal Orientering506917
Audun BerganNydalens SK501605
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084
Karl FremstadTyrving IL211281
Peter Andreas GisholtFossum IF198904
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605
Håvard HagaNydalens SK502921
Stein H. HagenFossum IF504815
Truls HestengenOppsal Orientering237772
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK184997
Wolfgang KampelBækkelagets SK500597
Inge LindsethNydalens SK502771
Asgeir MjøsundNydalens SK508244
Sindre NordhagenOppsal Orientering207007
Per Melander OftenNydalens SK194465
Ola Marius PedersenOppsal Orientering503928
Stefan RingOK Löftan199548
Sander H. RogndokkenNydalens SK207832
Ludvig RødnesOppsal Orientering507034
Sindre RønningNydalens SK221215
Sverre Turter SandvoldNydalens SK182072
Nicolas SimoninBækkelagets SK509047
William Resvoll SkaugOppsal Orientering209966
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Torkil Eide SolstadTyrving IL502445
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Ralph StreetBækkelagets SK502673
Anders VisterNydalens SK209926

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Assaf Bar-NathanLillomarka OL509032
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Halvor HobølOppsal Orientering504477
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Øystein RastadAsker Skiklubb212379
Jan Øyvind WoldeneFossum IF411538

H 45- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK202982
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Geir HoffTyrving IL505538
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Jøran KristensenHeming Orientering233943
Johan MichelsenFossum IF500153
Morten MoslandOppsal Orientering402241
Anders NorlingNydalens SK213628
Arild NyhaugAsker Skiklubb204534
Christian ReuschHeming Orientering194449
Pål SommerheinFossum IF401132
Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL504476

H 50- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF165904
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Nils BerganNydalens SK191246
Magne BrændenLillomarka OL83067
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Anders FlågenHeming Orientering154241
Peter ForsOK Grip107642
Christian GrotnesTyrving IL221251
Jens Christian HolstTyrving IL192324
Rolf HustvedtOppsal Orientering501277
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb509222
Arne KongsnesOppsal Orientering500563
Vemund KongsnesØstmarka OK483031
Jon Erik KvarmeSturla, IF505431
Odd Arne LianIL Koll211361
Stein MellaOppsal Orientering204225
Svein OtterleiØstmarka OK224118
Erlend RehnNordre Follo Orientering235208
Bent Erik SkaugOppsal Orientering192707
Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL216356
Per Ola UlsethNydalens SK248765
Roger WiikSturla, IF205502
Ottar WiklundNydalens SK190668

H 55- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK509017
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Bjørn Henning GrandalTyrving IL502357
Øystein HoloFossum IF502112
Ola IsakssonOK Tyr
Håkon JendalFossum IF214746
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL222168
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Per SandbergNydalens SK181026
Per SlungaardTyrving IL502443
Paul WadeFossum IF243848

H 60- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Morten DueMåren OK400286
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Martin GranlyLillomarka OL181270
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Einar JensenNydalens SK200777
Morten KarlsenMåren OK400006
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Erik NæssØstmarka OK227720
Alf PettersenTyrving IL222468
Per SchancheAsker Skiklubb182094
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

H 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Svein S JacobsenTyrving IL226293
Trond SyversenOK Øst145202
Arne TiltnesTyrving IL182069
Magne VollenOslostudentenes IK91022
Per ØhlckersTyrving IL199326
Olov ÖströmOK Tyr190457

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein AndersenEidsvoll OL
Leif BillingsøEidskog OL241825
Frank FinstadRaumar Orientering221142
Jon FærdenNordre Follo Orientering236754
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK236431
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL214964
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722

H 75- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Klaus EngenEidskog OL216401
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst401676
Tore LangaardOppsal Orientering211556
Øystein MadsenHaugerud IF508982
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368

H 80- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn EgnerHeming Orientering506949
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK508534
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Odd KletteliBækkelagets SK500050
Hans LarsenRaumar Orientering487955
Hans Haug RuudRaumar Orientering509029
Arne Chr. ScheieØstmarka OK204305

Utvikling N (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Maren Julie FinstadRaumar Orientering167071
Isak ForsgrenOK Tyr39758
Silas Mestad HansenLillomarka OL501508
Eskil HobølOppsal Orientering
Trym Meinert RystadNydalens SK505438
Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst63786
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering225192
Marie TøienTyrving IL213660
Amund Kortner VogtØstmarka OK206412

Utvikling C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Eckmann AronsenNittedal OL202097
Sivert Høilund DragsethFet OL213463
Selma Mestad HansenLillomarka OL221349
Askil MestadRøyken OL506923

N2-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv SimonsenOK Øst206440
Tristan ZainalOdal OL - Orientering204718

A-åpen (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir Johan AndersenRaumar Orientering192335
Tom Arne AndersenRaumar Orientering
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL500263
Helena AxelssonNydalens SK224261
Hallvard BergTyrving IL203634
Kirsti Grundnes BergTyrving IL211335
Nina BirkelundAsker Skiklubb191119
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Kine DirroMåren OK203777
Haakon DolvenAsker Skiklubb228441
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb503559
Michael Eckmann JensenNittedal OL212400
Espen JernbergNydalens SK211283
Trond KortnerØstmarka OK181802
Tor LahlumNordre Follo Orientering220722
Dag Håvard LarsenNydalens SK191368
Aase MestadLillomarka OL224288
Sindre OhmBøler IF506786
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Christoffer SlettenRaumar Orientering195864
Anders ØpstadAsker Skiklubb78376

B-åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BrendeFossum IF165993
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866
Audun HvenekildeOppsal Orientering223596
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering217731
Hilde JarstadmarkenØstmarka OK206012
John Harald JohansenOppsal Orientering
Kristine KolshusOppsal Orientering506820
Hege Norstad MariboRaumar Orientering192332
Ivar MestadRøyken OL506932
Pål MyklebustIL Koll224718
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Don SkantzeTyrving IL245626
Odd SlettenRaumar Orientering224125
Niklas StolpeEidskog OL227621
Kristine ThorsengFossum IF213095

C-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten DragsethFet OL137170
Ingvill HoftunAsker Skiklubb483345
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Tor SimonsenOK Øst203006
Aud I SpjelkavikTyrving IL241750
Nina WoldeneFossum IF509044

Annonser

IOF Eventor