Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Odda 2-dagars 2019 (KM lang Hordaland) (HOK-ranking 5/2019)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Odda 2-dagars 2019 (KM lang Hordaland) (HOK-ranking 5/2019)
Arrangørorganisasjon: Odda OL
Dato: søndag 25 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 175 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kornelia Bargård AarnesFana IL242356
Nora Ryen BertelsenOdda OL192626
Håvard Ryen BerthelsenOdda OL206050
Fredrik BlomquistBergens TF239564
Josefine BlomquistBergens TF239563
Vegard Solheim EideOdda OL192404
Tony N HansenOdda OL192232
Eivind Helgeland VikingstadTorvastad IL229444
Sigurd Oma LøyningOdda OL206058
William ØygardOdda OL192597
Emil Solheim ØyreOdda OL206060

D/H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Bargård AarnesFana IL242355
Emil HeksemFana IL223569
Emma Fitjar HjelleFitjar IL211340
Jon Fitjar HjelleFitjar IL211472
Ola Fitjar HjelleFitjar IL211257
Anaïs MazyCO Liege198401

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Anna Fitjar HjelleFitjar IL224371
Rannveig Oma LøyningOdda OL206054
Björk Salvans HansenFana IL
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Ellinor ØygardOdda OL192231

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb212808

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fitjar HjelleFitjar IL224385
Helene NysæterBergens TF191281
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Karoline StrandenesFana IL213524

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Kristine Bog VikaneFana IL213410

D 17-A kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annemarie B. AarnesFana IL180017
Stine BjørkevollOdda OL86150
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Britt Kari LegårdOdda OL236906

D 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669

D 19- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Helen MartinsenIL Gular209975
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Marion RyenOdda OL177909
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Anne Kari VikingstadTorvastad IL229445

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett507838
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb66700
Aline HermansCO Liege210722
Randi HoleBergens TF87062
Rannveig NordhagenFana IL237735
Linda RykkjeVaregg Fleridrett184660
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225
Jitka SvobodovaUSK Prague
Vibeke ØyeIL Gular222669

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisbeth AadlandSamnanger IL92476
Lise ChristensenTIF Viking205987
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Solveig HolteHøydalsmo IL
Marian KjellevoldIL Gular188769
Ingrid SandvollGneist, IL507612
Birgitte TorbjørnsenIL Gular502572

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siren GreveBergens TF211515
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Nina SoligardBergens TF217014

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astri Ese HoleBergens TF226153
Edel SlettemarkStord Orientering207689

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Harald Solheim EideOdda OL206060
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torstein KristesenOdda OL206067
Arn Viljo WikestadOs Orienteringsklubb212804

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Solheim EideOdda OL241648
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Oskar HeksemFana IL213352
Arnaud MazyCO Liege189585
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949

D/H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ada WikestadOs Orienteringsklubb211740

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL246969
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Andreas DaleBergens TF201918
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Brage Bell LysakerFana IL211903
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520
Johannes Solheim ØyreOdda OL229497

H 19-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut UtneFana IL222547

H 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702

H 19- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Eirik BjørkevollOdda OL229601
Scott JuvikIL Gular504399
Magne KnudsenGneist, IL207802
Knut KyrkjebøTIF Viking165661
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkVaregg Fleridrett507947
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Kenneth WesterheimStord Orientering199736

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petr BořánekUSK Prague
Svein BuerOdda OL127271
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb502085
Geir HeksemFana IL504454
Jan KocbachFana IL508700
Alain MazyCO Liege210356
Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb505862
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302

H 50- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Bjørn HøllelandFana IL211193
Arne JohannesenIL Gular502587
Tore JuvikIL Gular216874
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Arve LøyningOdda OL206005
Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag209430
Tord Bell MykingFana IL225325
Helge NysæterBergens TF191385
Rolf Atle RolfsnesFitjar IL224484
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Dag Terje RøenSamnanger IL178151
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Ørjan TotlandTIF Viking503098
Ole TørnqvistFana IL192921

H 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Magne BratsethStord Orientering91026
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL91423
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Svein LingaIL Gular181793
Erik NæssØstmarka OK227720
Jan SteinegerGneist, IL236501
Torgeir StrandFana IL208120
Ørjan Eirik ValestrandFana IL245630
Einar VikingstadTorvastad IL229446

H 70- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Terje Mathias HauglandTIF Viking204297
Jarle HeddelandVindafjord Orienteringslag216860
Dagfinn HoleBergens TF216755
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
Roald TellnesTorvastad IL162161
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Per VoldFana IL220842
Harald WesterheimFitjar IL508990
Jan Ove ØenStord Orientering79038

A-open3 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ottar EideOdda OL192478
Svein Olav NesheimOdda OL178180
Sturle NordeideGneist, IL211077

A-open4 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan EikangerIL Gular184233
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett222690

D 35-B kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-lill DammTIF Viking220770
Åshild OmaOdda OL229495
Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb184530

B-open (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Roar BergeVaregg Fleridrett222652
Stella S. DahleFana IL192918
Rune DjuveHøydalsmo IL
Kjetil HjelleFitjar IL211607
Tore LidVaregg Fleridrett195804
Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb191069
Steinar SlettemarkStord Orientering207797
David Johan TjøswoldBergens TF91270
Lars Olav ToloGneist, IL236785

C-open (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn EikelandBergens TF239664
Trude KyrkjebøTIF Viking170700
Ingfrid LandaBergens TF91267
Geir RognsvågOs Orienteringsklubb209779
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792

D/H 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Horn KvåleBergens TF185434
Synne Marie SandviknesBergens TF
Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb212771
Karina Solheim ØyreOdda OL206051

Annonser

IOF Eventor