Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Odda 2-dagars 2019 (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 4/2019)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Odda 2-dagars 2019 (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 4/2019)
Arrangørorganisasjon: Odda OL
Dato: lørdag 24 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 173 påmeldte deltakere.

N-open (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kornelia Bargård AarnesFana IL242356
Nora Ryen BertelsenOdda OL192626
Håvard Ryen BerthelsenOdda OL206050
Fredrik BlomquistBergens TF239564
Josefine BlomquistBergens TF239563
Vegard Solheim EideOdda OL192404
Tony N HansenOdda OL192232
Eivind Helgeland VikingstadTorvastad IL229444
Sigurd Oma LøyningOdda OL206058
William ØygardOdda OL192597
Emil Solheim ØyreOdda OL206060

D/H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Bargård AarnesFana IL242355
Emil HeksemFana IL223569
Emma Fitjar HjelleFitjar IL211340
Jon Fitjar HjelleFitjar IL211472
Ola Fitjar HjelleFitjar IL211257
Anaïs MazyCO Liege198401

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Anna Fitjar HjelleFitjar IL224371
Rannveig Oma LøyningOdda OL206054
Björk Salvans HansenFana IL
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791
Ellinor ØygardOdda OL192231

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb212808

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fitjar HjelleFitjar IL224385
Helene NysæterBergens TF191281
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Karoline StrandenesFana IL213524

D/H 13-16N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Horn KvåleBergens TF250511
Synne Marie SandviknesBergens TF217047
Ada WikestadOs Orienteringsklubb211740

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Kristine Bog VikaneFana IL213410

D 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb66700
Åshild OmaOdda OL229495
Linda RykkjeVaregg Fleridrett184660

D17- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annemarie B. AarnesFana IL180017
Tove AasheimVaregg Fleridrett507838
Stine BjørkevollOdda OL86150
Lise ChristensenTIF Viking205987
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Aline HermansCO Liege210722
Randi HoleBergens TF87062
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Britt Kari LegårdOdda OL236906
Helen MartinsenIL Gular209975
Rannveig NordhagenFana IL237735
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669
Marion RyenOdda OL177909
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225
Jitka SvobodovaUSK Prague
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Anne Kari VikingstadTorvastad IL229445
Vibeke ØyeIL Gular222669

D 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisbeth AadlandSamnanger IL92476
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Siren GreveBergens TF211515
Marian KjellevoldIL Gular188769
Nina Lokøen KnudsenGneist, IL207694
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Ingrid SandvollGneist, IL507612
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Nina SoligardBergens TF217014
Birgitte TorbjørnsenIL Gular502572

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astri Ese HoleBergens TF226153
Bjørg KocbachBergens TF180128
Bjørg MostaulBø OL39205
Edel SlettemarkStord Orientering207689

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Harald Solheim EideOdda OL206060
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torstein KristesenOdda OL206067
Arn Viljo WikestadOs Orienteringsklubb212804

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Solheim EideOdda OL241648
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Oskar HeksemFana IL213352
Arnaud MazyCO Liege189585
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL246969
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Andreas DaleBergens TF201918
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Brage Bell LysakerFana IL211903
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520
Johannes Solheim ØyreOdda OL229497

H 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb502085
Johan EikangerIL Gular184233
Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb191069

H 17- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Eirik BjørkevollOdda OL229601
Petr BořánekUSK Prague
Ottar EideOdda OL192478
Geir HeksemFana IL504454
Scott JuvikIL Gular504399
Magne KnudsenGneist, IL207802
Jan KocbachFana IL508700
Knut KyrkjebøTIF Viking165661
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Alain MazyCO Liege210356
Svein Olav NesheimOdda OL178180
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkVaregg Fleridrett507947
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb505862
Torgeir StrandFana IL208120
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Knut UtneFana IL222547
Kenneth WesterheimStord Orientering199736

H 50- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Magne BratsethStord Orientering91026
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Jan HauglandÅrstad IL211518
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL91423
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Bjørn HøllelandFana IL211193
Arne JohannesenIL Gular502587
Alfon Harald JohansenBergens TF217046
Tore JuvikIL Gular216874
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Svein LingaIL Gular181793
Arve LøyningOdda OL206005
Tord Bell MykingFana IL225325
Helge NysæterBergens TF191385
Rolf Atle RolfsnesFitjar IL224484
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Dag Terje RøenSamnanger IL178151
Jan SteinegerGneist, IL236501
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett222690
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Ørjan TotlandTIF Viking503098
Ole TørnqvistFana IL192921
Einar VikingstadTorvastad IL229446

H 70- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Terje Mathias HauglandTIF Viking204297
Jarle HeddelandVindafjord Orienteringslag216860
Dagfinn HoleBergens TF216755
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Hallvard MyrvollBø OL245638
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
Roald TellnesTorvastad IL162161
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Per VoldFana IL220842
Harald WesterheimFitjar IL508990
Jan Ove ØenStord Orientering79047

C-open (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn EikelandBergens TF239664
Torbjørn Nguyen HansenOdda OL206056
Trude KyrkjebøTIF Viking170700
Ingfrid LandaBergens TF91267
Geir RognsvågOs Orienteringsklubb209779
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792

B-open (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Roar BergeVaregg Fleridrett222652
Stella S. DahleFana IL192918
May-lill DammTIF Viking220770
Kjetil HjelleFitjar IL211607
Ladislav KocbachBergens TF501388
Tore LidVaregg Fleridrett195804
Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb184530
Steinar SlettemarkStord Orientering207797
David Johan TjøswoldBergens TF91270

D/H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Kjellevold MaldeIL Gular504497
Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb212771
Karina Solheim ØyreOdda OL206051

Annonser

IOF Eventor