Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Frostsprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Frostsprinten
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: søndag 3 november 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 317 påmeldte deltakere.

N-åpen (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Juha Chang FlåganAsker Skiklubb223575
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb196900
Danie Nicolai HommeSturla, IF228442
Rebecca Grace HommeSturla, IF228451
Emma Hølås MortensenAsker Skiklubb223533
Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubb224795
Monica JørgensenHadeland OL
Folmer Nielsen KlevSturla, IF233615
Snorre Nielsen KlevSturla, IF233622
Magnus LestebergKongsberg OL242271
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Elias MolundTyrving IL71545
Ola MyklatunTyrving IL213742
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb223791
Signe Drange RuudRøyken OL225370
Silje StrandLierbygda OL505070
Lilly Maria TellnesAsker Skiklubb217112
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb242338
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marlene KeilholzRøyken OL225404
Tiril MyklatunTyrving IL213446
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb228551

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mareike KeilholzRøyken OL224361
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142

D 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Signe HoloFossum IF193896
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Ingrid LestebergKongsberg OL247684
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Gunde TumelionisFossum IF228473
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Sofia ØhlckersTyrving IL245761

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Rognerud BøeFossum IF510668
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832
Mina Akiko Horni JohnsenSturla, IF212043
Marie KvarmeSturla, IF507448
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb508900
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Eline SchjervenLardal OL192960

D 21-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga M. BackerAsker Skiklubb98794
Karoline EkebergRøyken OL507614
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454

D 17-20 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering510753
Solveig Eline BergTyrving IL203507
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Iris HolstTyrving IL181925
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Mina JørgensenTyrving IL200361
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Ingeborg KvarmeSturla, IF505432
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Iselin SørensenSturla, IF507755

D 21- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AndersenTyrving IL207592
Nina BirkelundAsker Skiklubb191119
Maria BrodinFossum IF94472
Eirill DalanRøyken OL506800
Maren Jansson HaverstadNydalens SK504689
Marit IsachsenAsker Skiklubb181811
Line Drange RuudRøyken OL193703
Katrine SkyrudAsker Skiklubb62179
Ida Solberg SvenneEiker OL226161
Malin SørensenEiker OL204574
Ruth VingerhagenAsker Skiklubb504518
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK505437
Emilie WestinNydalens SK203458
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Nergaard BergFossum IF500239
Linda FredhOK Moss506342
Hege GunnerødAsker Skiklubb504675
Tanja InstanesSturla, IF226658
Stine KaiserSturla, IF97533
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb246439
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Kari StrandLierbygda OL183777
Lenka WestinPorsgrunn OL92307
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb500271
Milda ØhlckersTyrving IL211551

D 50- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Kirsti Grundnes BergTyrving IL211335
Aud Ellen BrevikSturla, IF505392
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Anne DanielsenNydalens SK207677
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL504387
Helen GåsvikLierbygda OL222539
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Eldri HoloFossum IF193878
Kjersti HovFossum IF506132
Anne Kathrine LinneboAsker Skiklubb207706
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Jorun RuudAsker Skiklubb508100
Unni RyeAsker Skiklubb509470
Solveig SikkelandTyrving IL508546
Nora SkauenTyrving IL182125
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidun BraathenOK Moss168932
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Sirpa LiljaModum OL198084
Kari LyngbakkenKonnerud IL231530
Anne SørumIndre Østfold OK500607

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud KjemperudEiker OL508150
Grethe Lill RyengSturla, IF504462

D 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel OlaisenNordre Follo Orientering204601
Sidsel SandelienHeming Orientering504527
Aud I SpjelkavikTyrving IL241750
Kjersti ThoStabæk IF87564
Gry Bruland VråleSturla, IF504475
Marit VågsnesNordre Follo Orientering203488

D 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Unni DrageHaugerud IF502419
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560

H 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK213437
Kristian KaiserSturla, IF229743
Aksel KlausenSturla, IF233605
Eirik LestebergKongsberg OL242272
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb228515

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Magnus MolundTyrving IL213376
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb225241

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Mats JohnsenSturla, IF212035
Linus Hognestad SennelsRøyken OL212987
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Trym Alexander StorhaugRøyken OL192434

H 15-16 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering510756
Jonas AarsethNydalens SK228404
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Lukas KlausenSturla, IF213015
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Sverre StrandLierbygda OL149009
Eirik Vie StrislandFossum IF510429
Sindre Vie StrislandFossum IF510322
Birk Felland SætnanFossum IF225464

H 17-A kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Tore BreilandRøyken OL500521
Ole Johnny BråthenLierbygda OL95859
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Bernt HellerudKonnerud IL504528
Per Erik LarsenSandefjord OK186898
Sigurd MelsomNTNUI202990
Kjetil MolundTyrving IL211366
Thomas OlsenAsker Skiklubb246347
Karl Anton UndelandSturla, IF244780

H 21-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Bjørn NordvikNordre Follo Orientering507941
Marius StrandseterRøyken OL509440

H 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Egil FrydenlundSturla, IF505539
Sondre Zahl HagenFossum IF509131
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Johan Kristian UndelandSturla, IF510411

H 21- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Morten Taraldsten BrunesModum OL502583
Daniel FløtreEiker OL193116
Morten FredhOK Moss208419
David GottfridssonLillomarka OL193617
Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL212882
Lars JacobsenTyrving IL247138
Arno Lilja GrønhovdModum OL77375
Eirik RavnanTyrving IL502593
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Henrik Drange RuudRøyken OL502540
Kenneth SandvoldEiker OL244001
Øystein SørensenEiker OL232977
Erik ThorssonTyrving IL488246
Gjermund VingerhagenAsker Skiklubb504519

H 40- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Audun BjerknesMåren OK501317
Anders BruvikMåren OK508907
Haakon DolvenAsker Skiklubb228441
Robert FredriksenNotodden OL502352
Anders GustafssonSturla, IF189130
Stein H. HagenFossum IF504815
Jarl HommeSturla, IF209781
Jan Anders IstadAsker Skiklubb487950
Kristoffer JacobsenTyrving IL502358
Eirik JørgensenTyrving IL211243
Hallvard KorenOK Moss504468
Steinar LandeBø OL227677
Ola LestebergKongsberg OL211224
Gard LindsethNydalens SK203418
Inge LindsethNydalens SK502771
Jens Erik MortensenAsker Skiklubb401180
Arild NyhaugAsker Skiklubb505200
Erik RåbergFossum IF200443
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Sverre WisløffAsker Skiklubb228399

H 50- (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Arild AndresenFossum IF165904
Hallvard BergTyrving IL203634
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Roar ByeModum OL193869
Tormod BøeFossum IF501470
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Tore Voss FagervoldBærums Skiklub227617
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Are FlåganAsker Skiklubb505666
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Snorre FrydenlundSturla, IF505540
Kjell Jarle GausemelRøyken OL506757
Even Woldstad HanssenEiker OL221355
Øystein HoloFossum IF502112
Trond HolterMåren OK504627
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Håkon JendalFossum IF214746
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Syver LøkenKongsberg OL178250
Terje MelsomFossum IF509275
Harald OmlandSkien OK507027
Vidar StrandLierbygda OL169008
Tibor VáriSturla, IF209842
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Kjell WestinPorsgrunn OL480106
Roger WiikSturla, IF205502

H 60- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rolf E. AndersenLierbygda OL222245
Ove DrangeVaregg Fleridrett222569
Morten DueMåren OK400286
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Petter FureOppsal Orientering239077
Roy GjerdingOK Moss504397
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Pål Woldstad HanssenEiker OL507670
Geir Holm GundersenKonnerud IL221187
Morten KarlsenMåren OK400006
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm222606
Bård NatvigNittedal OL217340
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Per OsenVestre Akers SK508236
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

H 65- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein AckenhausenKonnerud IL222213
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Rolf LundeEiker OL206414
Olav NipenTyrving IL197973
Petter NæssOppsal Orientering506677

H 70- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Christian BuggeRøyken OL500615
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Sigbjørn HellerudRøyken OL165149
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Øyvind HoveidAsker Skiklubb207564
Dag Rønning JensenOL Trollo250171
Runar KittilsenStokke IL509136
Peter KlavenessMåren OK501154
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL510674
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Geir TrøanNordre Follo Orientering186215

H 75- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd AureDrangedal OL89873
Roar BjordalOppsal Orientering507968
Trond FeiringHamar OK202135
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Sigurd HaugerudIL GeoForm195810
Kåre KnudsenIL GeoForm186891
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Øystein MadsenHaugerud IF508982
Olav MoRøyken OL165151
Devegg RuudSturla, IF204273
Bjørn SandelienHeming Orientering244787
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Tore VaajeAsker Skiklubb507022
Lasse VråleSturla, IF507070

H 80- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn EgnerHeming Orientering506949
Elling FrøvollSturla, IF195892
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Sturle HånesIL GeoForm169036
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298

Utvikling C 10-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trym Leiknes BruvikMåren OK192176
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb225349
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb507222

Annonser

IOF Eventor