Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NC lang med innlagt JWOC-testløp + direkteklasser

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NC lang med innlagt JWOC-testløp + direkteklasser
Arrangørorganisasjon: Os IL
Dato: lørdag 1 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 284 påmeldte deltakere.

D 17-20E (74)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL210737, 4040887
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL3738929, 187124
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924, 3644192
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Maya Jones ArnesenHeming Orientering501521, 4038378
Stine AuneNidarøst OK213563, 3942067
Elise AusenPorsgrunn OL213400, 3830908
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709, 3641230
Jenny BaklidKonnerud IL508250, 3984242
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 4043337
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023, 506934
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008, 3771847
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188, 3785011
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK3940707, 504438
Julie ChristiansenKristiansand OK222169
Ane DyrkornNTNUI180221, 3684875
Thea DyrkornNTNUI181872, 3681244
Helene EgerKongsberg OL215112, 3708633
Aurora GjølsjøOK Moss505166, 3876273
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252, 3850252
Marlin HaavengenKongsberg OL206386, 3852902
Lene Berg HanssenByåsen IL208919, 3980190
Agnethe HasliBækkelagets SK501170, 3715299
Malin HaugeHisøy OK212879
Frida HaugskottOL Trollelg216794, 4026308
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632, 3673621
Christine HoenEiker OL192291, 4020517
Stella HolmboeTyrving IL191265, 3873106
Iris HolstTyrving IL181925, 4041406
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281, 3979390
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF500116, 4042115
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Oda Isnes TyseEiker OL192560, 3973492
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL3654381, 504136
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334, 3828795
Karen Hoel JomaasFossum IF501015, 3658655
Mina JørgensenTyrving IL200361, 3699832
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF501105, 3663580
Tina KallesonOppsal Orientering206498, 3876877
Pernille KatlaFossum IF191341, 3861374
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344, 502699
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480, 3916764
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630, 3982212
Ingrid LamarkGanddal IL174736, 3983715
Thea LandKonnerud IL3672573, 202977
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879, 3691557
Emma Meyer LarssonTyrving IL507046, 4038287
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356, 3952454
Marie LilandNydalens SK500589, 3883089
Marie Lindløv JensenOK Moss3985686, 504498
Anine LomeHamar OK509355, 4041919
Ea LunøeNydalens SK502930, 3624046
Vera MelkildFreidig180322, 3781788
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669, 4030334
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735, 3996709
Andrea RanvikKonnerud IL504336, 4025235
Anniken RanvikKonnerud IL4026316, 504337
Kristine Eide RappRaumar Orientering3506821, 187233
Ingeborg RognstadHadeland OL4041455, 504226
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Oda ScheeleNydalens SK501067, 4015764
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL507041, 3645793
Ane Nielsen SolbergNTNUI503111, 3772126
Synne StrandAsker Skiklubb3847712, 500265
Tale StrandKongsberg OL504515, 3630720
Inga Vestøl StødleKristiansand OK3966561, 186309
Iselin SørensenSturla, IF507755
Hanne VassendPorsgrunn OL241426, 3863792
Ragne WiklundNydalens SK3869583, 501588
Ada WulfsbergNydalens SK501377, 3671328
Live ØstvoldHeming Orientering181518, 3942596

H 17-20E (104)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb508500, 3981222
Tobias AlstadFrol IL195842
Sander ArntzenAsker Skiklubb508000, 3978780
August Asheim BirkelandNTNUI507601, 3574563
Marius AurebekkKristiansand OK504432, 3676079
Marius BakkeFossum IF186911, 4041471
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3982477
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986, 3623097
Cornelius BjørkSandefjord OK507608, 4005484
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833, 3625530
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664, 3410735
Eirik BlågestadFredrikstad SK215056, 3980471
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL203229, 3708427
Erlend BrendstuenHalden SK506141
Erlend BørliFossum IF504152, 3682663
Sebastian DalandKristiansand OK224268, 4040630
Jostein Svaland DaleVang OL191177, 3964889
Vetle DrageKongsberg OL502338, 3782216
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering509580, 4004545
Mats EidsmoFreidig508238, 3816279
Einar EkelandOddersjaa SSK505067
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972, 3985710
Tobias EspedalNydalens SK501469, 3670999
Felix FinsrudAsker Skiklubb507450, 3886363
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873, 3885837
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136, 3875630
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064, 186064
Ferdinand FremmingHeming Orientering501515, 3667177
Eskil FrischknechtAlta OL506806, 3686755
Gard FrostAlta OL502117
Eskil FrøislandVang OL508144, 4004586
Joar GjerdahlKonnerud IL188760, 3770575
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø3951076, 501418
Jonas GrønliFreidig215144, 3904703
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662, 3972825
Sondre Zahl HagenFossum IF504809, 4041414
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959, 3830601
Rolf Trygve HaugKongsberg OL178360, 3674843
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 4027199
Aslak HeimdalKonnerud IL192570, 4009106
Niels Christian HellerudHalden SK206905, 3640208
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979, 3946639
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628, 3965977
Erling HjermstadFossum IF3903523, 190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 4042669
Håkon HolstadFreidig203584, 3649894
Mikkel HoltFreidig184323, 3967130
Sindre R HoltHedrum OL221389, 3867850
Anders HorveiRaumar Orientering3650660, 180144
Eirik ImrikFredrikstad SK507038
Elias JonssonNydalens SK509299, 3917549
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL508333, 3947553
Mikkel KatlaFossum IF203103, 4015384
Vegard KittilsenFreidig504704, 3652674
Jo Even KolstadFreidig502812, 3642055
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355, 3943537
Håkon KornmoPorsgrunn OL3912037, 222572
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270, 3847779
Christopher LadimOK Moss212141, 3981099
Johannes LangaasNidarøst OK213810, 3942224
Lukas LilandNydalens SK202201
Even LindaasVang OL202094, 3998374
Olav Kristian LundKongsberg OL228395, 3977253
Oscar LyngenFreidig506650, 3584232
Kristian Fredrik LynumFreidig195937, 3830288
Birk Bell LysakerFana IL211313, 3489101
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855, 4045837
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 3659539
Einar MelsomFossum IF507072, 3980489
Runar Saur ModahlFredrikstad SK211058, 3981586
Trygve MyhrAsker Skiklubb502876, 3850385
Eivind Berner MyhreFossum IF187105, 4040150
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109, 3986601
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519, 3938933
Sondre OttesenFredrikstad SK212553, 3707346
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering507052, 4041042
Kristian PyttenKristiansand OK221206, 3940715
Henrik ReuschHeming Orientering504388, 3887072
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840, 3832847
David RundeKristiansand OK221505, 3940681
Tobias RøddeGanddal IL197866
Lars SandstadFreidig504578, 3802295
Jørgen SchjølbergTynset IF501269, 4019048
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Ådne SkjærsteinTyrving IL502428, 4004479
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL507708, 3880002
Oskar Spets StorhovFreidig3983350, 215145
Simen Spets StorhovFreidig203586, 4041687
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287, 186896
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396, 3981974
Johan Kristian UndelandSturla, IF236813, 3738093
Håvard VeieOK Skøynar206180, 4041182
Anders VestølVegårshei IL222559, 3910221
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering506778, 3830213
Lars Young VikNydalens SK204299, 3993433
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832, 3886017
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300, 3933017
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113, 3677408
August Syrdal ØenHeming Orientering501505, 4025037
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766, 3986379
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn509141
Kristian ØstermannHeming Orientering187042, 4003646
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Direkte A-lang (49)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Lars BerglundRingerike OL504705
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Monica BerglundRingerike OL507952
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Gro Sandstad EidsmoFreidig505184
Mari EidsmoFreidig505186
Tomas EidsmoFreidig173137
Kjetil EspedalNydalens SK501369
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Jens Christian HolstTyrving IL192324
Arne JohannesenIL Gular502587
Maria JonssonNydalens SK224623
Pål KittilsenFreidig206040
Ane Malene KolstadFreidig180130
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Are KristiansenTyrving IL502380
Arnhild KroghOppsal Orientering504688
Mats LindaasElverum OK209963
Einar LunøeNydalens SK177011
Mons Kr. LøvfaldNydalens SK186088
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Kari MadslienNydalens SK201959
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Terje MaroniByåsen IL502134
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Tore NymarkVaregg Fleridrett507947
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Rune ScheeleNydalens SK207658
Geir SchjølbergTynset IF180141
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb504114
Jens Even StorhovFreidig182078
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Odd StrandKongsberg OL501473
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Brage TakleKristiansand OK198046
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067
Jan Jacob VerdeniusVingelen IL192237
Berit Sofie WiklundNydalens SK216706
Jo WiklundNydalens SK197849
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

Direkte A-mellom (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Marius E. AamodtOppsal Orientering200471
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Paula BerstadHeming Orientering507771
Oluf BøckmanKristiansand OK221130
Martin FrischknechtAlta OL501684
Emil GrønliFreidig211762
Vegard GrønliFreidig214970
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Geir Holm GundersenKonnerud IL221187
Linnea HolstTyrving IL192323
Andreas HuberHamar OK211653
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Una KittilsenFreidig206519
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Sjur LangedalNydalens SK503978
Gaute LindaasElverum OK500901
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Yngve MobråthenBotne SK192453
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Toril Aasheim NymarkNTNUI192400
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Nora SkauenTyrving IL182125
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL500912
Iver Dalsaune ThunFreidig211756
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Alix Young VikNydalens SK224455
Tina Strømdal WikFreidig214965
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

Direkte B (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Lars ButtingsrudVingelen IL98096
Elisabeth EspelandTynset IF216748
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Bente HortenVingelen IL203370
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Tora KittilsenFreidig207404
Guro SchjølbergTynset IF166982
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Monica SyrdalHeming Orientering80770
Maria Strømdal WikFreidig213142
Anne ØstvoldHeming Orientering197921
Einar ØstvoldHeming Orientering197959
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748

Direkte C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silja BerstadHeming Orientering211293
Erlend GrønliFreidig225465
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515
Bjørn Ivar RyenVingelen IL174877
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL186861
Maria sæther VerdeniusVingelen IL189069

Annonser

IOF Eventor