Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NC-sprint junior med innlagt JWOC testløp

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NC-sprint junior med innlagt JWOC testløp
Arrangørorganisasjon: Røros IL
Dato: fredag 31 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 102 påmeldte deltakere.

D 17-20E (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143, 204267
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering3644192, 216924
Stine AuneNidarøst OK213563, 3942067
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230, 194709
Jenny BaklidKonnerud IL508250, 3984242
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188, 3785011
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438, 3940707
Julie ChristiansenKristiansand OK222169
Ane DyrkornNTNUI180221, 3684875
Thea DyrkornNTNUI181872, 3681244
Helene EgerKongsberg OL215112, 3708633
Marlin HaavengenKongsberg OL206386, 3852902
Malin HaugeHisøy OK212879
Frida HaugskottOL Trollelg216794, 4026308
Nora Småge HilsenKonnerud IL3673621, 212632
Stella HolmboeTyrving IL191265, 3873106
Iris HolstTyrving IL4041406, 181925
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281, 3979390
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF500116, 4042115
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL504136, 3654381
Karen Hoel JomaasFossum IF501015, 3658655
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699, 4005344
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480, 3916764
Thea LandKonnerud IL202977, 3672573
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356, 3952454
Anine LomeHamar OK509355, 4041919
Ea LunøeNydalens SK502930, 3624046
Vera MelkildFreidig180322, 3781788
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735, 3996709
Andrea RanvikKonnerud IL504336, 4025235
Anniken RanvikKonnerud IL504337, 4026316
Ingeborg RognstadHadeland OL504226, 4041455
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Oda ScheeleNydalens SK501067, 4015764
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL507041, 3645793
Synne StrandAsker Skiklubb500265, 3847712
Tale StrandKongsberg OL504515, 3630720
Hanne VassendPorsgrunn OL241426, 3863792
Ragne WiklundNydalens SK501588, 3869583
Live ØstvoldHeming Orientering181518, 3942596

H 17-20E (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Sander ArntzenAsker Skiklubb508000, 3978780
Marius AurebekkKristiansand OK504432, 3676079
Marius BakkeFossum IF186911, 4041471
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3982477
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986, 3623097
Cornelius BjørkSandefjord OK4005484, 507608
Eirik BlågestadFredrikstad SK215056, 3980471
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL203229, 3708427
Sebastian DalandKristiansand OK224268, 4040630
Jostein Svaland DaleVang OL191177, 3964889
Mats EidsmoFreidig508238, 3816279
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972, 3985710
Tobias EspedalNydalens SK501469, 3670999
Felix FinsrudAsker Skiklubb507450, 3886363
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064, 186064
Ferdinand FremmingHeming Orientering3667177, 226030
Eskil FrischknechtAlta OL506806, 3686755
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø3951076, 501418
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662, 3972825
Sondre Zahl HagenFossum IF504809, 4041414
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959, 3830601
Rolf Trygve HaugKongsberg OL178360, 3674843
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 4027199
Niels Christian HellerudHalden SK206905, 3640208
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628, 3965977
Erling HjermstadFossum IF190677, 3903523
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3849346
Håkon HolstadFreidig3649894, 203584
Sindre R HoltHedrum OL221389, 3867850
Elias JonssonNydalens SK3917549, 509299
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270, 3847779
Johannes LangaasNidarøst OK213810, 3942224
Lukas LilandNydalens SK202201, 3572799
Even LindaasVang OL202094, 3998374
Kristian Fredrik LynumFreidig195937, 3830288
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855, 4045837
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 3659539
Einar MelsomFossum IF507072, 3980489
Runar Saur ModahlFredrikstad SK211058, 3981586
Sondre OttesenFredrikstad SK212553, 3707346
Kristian PyttenKristiansand OK221206, 3940715
Henrik ReuschHeming Orientering504388, 3887072
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840, 3832847
David RundeKristiansand OK221505, 3940681
Lars SandstadFreidig504578, 3802295
Jørgen SchjølbergTynset IF501269, 4019048
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL507708, 3880002
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3983350
Simen Spets StorhovFreidig203586, 4041687
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396, 3981974
Johan Kristian UndelandSturla, IF236813, 3738093
Håvard VeieOK Skøynar4041182, 206180
Lars Young VikNydalens SK204299, 3993433
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832, 3886017
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3933017, 500300
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113, 3677408
August Syrdal ØenHeming Orientering501505, 4025037
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Annonser

IOF Eventor