Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Folloløpet med Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Folloløpet med Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: søndag 15 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 285 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Alvin Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF168965
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Ruairi LongUniversity College Dublin OC223280
Ida MoldestadLillomarka OL510757
Jakob MoldestadLillomarka OL780823
Ida Øvrebø MyrvoldHeming Orientering248136
Signe Drange RuudRøyken OL225438

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Annika Næss-UlsethHeming Orientering192204

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin GjetangerMåren OK213106
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK212498
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK212077
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Kristine WoldeneFossum IF234578

D 13-14 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Martine Arntzen HaugØstmarka OK212372
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Signe HoloFossum IF193896
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering506980
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Tuva HøyerFossum IF225161
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Sara MartiniAsker Skiklubb508560
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL211703
Marie ScheeleNydalens SK213757
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering223944
Nora SørbergRaumar Orientering181493
Gunde TumelionisFossum IF228473
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040
Sofia ØhlckersTyrving IL245761

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Una NastadAsker Skiklubb212614
Hedvig Nyberg-HansenFossum IF225566
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb507222

D 15-16 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mille Baastad BergTyrving IL211509
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Julie BerntzenFet OL225581
Eileen BjanesTyrving IL508807
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Mari BrendeFossum IF505202
Johanne Rognerud BøeFossum IF510668
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Vida Helland-HansenTyrving IL217061
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Linnea HolstTyrving IL192323
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb508900
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL509575
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Marie SaugestadNydalens SK501013
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Kristine SolbakkenTyrving IL505502
Frida SolsrudNydalens SK187089
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Pia Young VikNydalens SK502698
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL185953

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering510753
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Roisin LongNydalens SK223308
Martina PalumboIFK Bombarda511099
Line Drange RuudRøyken OL193703
Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orientering212721

D 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Marit InngjerdingenHeming Orientering508141
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering80968
Heidi TronbølFet OL177962
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb500271
Hanne WoldOK Moss96146
Milda ØhlckersTyrving IL211551

D 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Grundnes BergTyrving IL211335
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
Jorunn BlindheimLillomarka OL212863
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Tone SkramRøyken OL188879
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK229470
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering507655
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb500272
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL208001

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Edle GrønstadGimle IF504031
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Anne SørumIndre Østfold OK500607

D 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Hjørdis EgnerHeming Orientering192094
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601
Inger SkaugOppsal Orientering191388
Kjersti ThoStabæk IF87564
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL203488
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Juell LarsenTyrving IL211676
Per Taje SkeieRaumar Orientering217808
Simen ÅnensenOppsal Orientering225108

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Theo HodneHeming Orientering234062
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering234332

H 13-14 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias AndenæsAsker Skiklubb223678
Alfred Eckmann AronsenNittedal OL186203
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering224986
Erlend BakkeFossum IF211772
Nov Bar-NathanLillomarka OL233961
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL224431
Håkon BogasonLillomarka OL201440
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Håvard EikRaumar Orientering225034
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Eskil HafskjoldNydalens SK213784
Jonas HickenIL Koll247817
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Marius Juell LarsenTyrving IL193705
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering217702
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL509466
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Henrik NybergAsker Skiklubb228517
Anders Næss-UlsethHeming Orientering503659
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Henning ReichenbachOppsal Orientering504810
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Håvard RønningenØstmarka OK223687
Andreas SandernesØstmarka OK212449
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512
Gabriel SolemOppsal Orientering212110
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK191587
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering246440

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trym Leiknes BruvikMåren OK192176

H 15-16 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering510756
Jonas AarsethNydalens SK228404
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Jakob GilljamØstmarka OK224108
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Kristian Juell LarsenTyrving IL213389
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Kristian Norum MeløysundNydalens SK192914
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Anselm ReichenbachOppsal Orientering509011
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Eirik Vie StrislandFossum IF510429
Sindre Vie StrislandFossum IF510322
Elias StubberudNydalens SK500557
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Henrik WoldeneFossum IF411520

H 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Tobias EspedalNydalens SK501469
Eirik Næss-UlsethHeming Orientering217164
Henrik Drange RuudRøyken OL502540
William Resvoll SkaugOppsal Orientering209966
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Espen AubertOppsal Orientering96766
Harald BakkeFossum IF89475
Torbjørn Blom-hagenFossum IF225174
Steinar EastwoodLillomarka OL191287
Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF502429
Anders GrevstadFossum IF179949
Runar HafskjoldNydalens SK214915
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Halvor HobølOppsal Orientering504477
Audun HvenekildeOppsal Orientering223596
Michael Eckmann JensenNittedal OL212400
Anders NorlingNydalens SK213628
Stefan RingOK Löftan199548
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering501149
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459
Sverre WisløffAsker Skiklubb228399

H 50- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK508242
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Arild AndresenFossum IF165904
Hallvard BergTyrving IL203634
Terje BlindheimLillomarka OL504686
Magne BrændenLillomarka OL83067
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Kjetil EspedalNydalens SK501369
Christian GrotnesTyrving IL221251
Øystein HoloFossum IF502112
Håkon JendalFossum IF214746
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Ivar MølnvikFossum IF501251
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL508330
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering505398
Arne OlaussenOppsal Orientering501517
Bent Erik SkaugOppsal Orientering192707
Stig SønsterudbråtenLillomarka OL509097
Per Ola UlsethNydalens SK248765
Paul WadeFossum IF243848
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152

H 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Roy GjerdingOK Moss504397
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Bård NatvigNittedal OL217340
Erik NæssØstmarka OK227720
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Øystein RuudFredrikstad SK160441
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044
Per ØhlckersTyrving IL199326

H 70- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Roar BjordalOppsal Orientering507968
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Willy GrønstadGimle IF192646
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK236431
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Harald LundhaugOK Moss201916
Øystein MadsenHaugerud IF508982
Thor PalmgrenHalden SK98612
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn EgnerHeming Orientering506949

Direkte A (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Sandvoll AskLierbygda OL228430
Assaf Bar-NathanLillomarka OL509032
Raymond BerntzenFet OL225524
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Markus Knapp KongsbergTyrving IL502359
Morten KongsbergTyrving IL502383
Andreas Juell LarsenTyrving IL181975
Tellef Juell LarsenTyrving IL213585
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Martin ReichenbachOppsal Orientering510321
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Ingrid SkaarerNydalens SK205516
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering207718

Direkte B (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Hanne BrendeFossum IF509132
Sharon BroadwellIL GeoForm504446
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866
Hilde JarstadmarkenØstmarka OK206012
Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL98613
Per SørbergRaumar Orientering203427
Nina WoldeneFossum IF509044
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL211801

Direkte C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Eckmann AronsenNittedal OL202097
Sigurd Paulsen AskLierbygda OL206537
Felix Fabricius ByeNydalens SK
Beate MoldestadLillomarka OL509096
Katrine SolbakkenTyrving IL217553
Reidar StenrudMåren OK510404

Direkte N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793

Annonser

IOF Eventor