Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Máze-løpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Máze-løpet
Arrangørorganisasjoner: Finnmark / Troms
Dato: torsdag 20 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 162 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering129756
Elin DahlenRingerike OL503360
Aagot HartmannRøyken OL507705
Eli HoldhusIL Gular91031
Kristiina KairamoHiidenkiertäjät201192
Alva KarlssonSnättringe SK
Ella KarlssonSnättringe SK
Ulla LehtoKymin Suunnistajat180444
Kari LillealternFreidig206031
Anne Elvsaas MoRøyken OL146518
Mailiss MyrvangBjerkvik IF199524
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering91247
Inger SchibstedRøyken OL179406
Viliina SundbergLynx504943

Damer - mellomlang løype (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mirja AnderssonOK Sarven501392
Kottonen AnnariittaLynx117811
Angelica BrandqvistTibro OK
Guro BrekkanAlta OL159912
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Kari ChristiansenSandefjord OK505880
Berit DanielsenTyrving IL220726
Zsuzsa FeyTyrving IL505501
Britt Helene FossøyNotodden OL64748
Erle FrostAlta OL179911
Gro Kari Hvideberg HansenMålselv IL181512
Nadine Hebeisenthurgorienta
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL184613
Anni InkiläLuumäen Rasti99924
Taina ItkonenLapin Veikot159202
Rasa IvanauskaiteOK Azuolas
Tuija JurvakainenRasti-Hyry500968
Kii KorhonenOunasvaaran hiihtoseura52422
Malin KristofferssonOK Sarven
Anne-Mari LeskinenLynx505517
Mai Helen LingaIL Gular507657
Anna LuukkonenKlubbløs205115
Guri LøkseSørreisa OL145399
Cathrine NorvikRøyken OL76186
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Tone SkramRøyken OL188879
Karoliina SundbergLynx502827
Bjørg SvanbergRøyken OL200601
Eva SyversenRøyken OL222663
Birgitte TorbjørnsenIL Gular502572
Sanna WeckmanVehkalahden Veikot236654
Martina WyssOLG Regio Olten

Damer - lang løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DahlinDomnarvets GoIF500235
Maria ItkonenLapin Veikot227402
Emma JohanssonDomnarvets GoIF500228
Essi KangasahoHiidenkiertäjät208239
Vilma KarlssonSnättringe SK
Kaisa PirkonenKlubbløs
Salla TöyryläKymin Suunnistajat195987
Anna UlvensøenNTNUI182140
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130

Herrer - kort løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markku AsikainenHiisirasti82280
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Tormod DahlenRingerike OL211376
Stig Arild HaugskottOL Trollelg504333
Nikita HeinonenSnättringe SK
Jan HoldhusIL Gular221244
Eemil KoskinenTampereen Pyrintö507121
Harri KoskinenTampereen Pyrintö194271
Lauri KultimaLapin Veikot208311
Eemeli LeskinenLynx192674
Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag71619
William Brekkan RasmussenAlta OL506755
Christian SchibstedRøyken OL243554
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660

Herrer - mellomlang løype (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Raimo AntikainenKuopion Suunnistajat48398
Martin AttingerOL Zimmerberg
Thomas AttingerOL Zimmerberg
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Trond DøskelandFana IL502555
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Anders FossøyNotodden OL86890
Bent GalborgenIndre Østfold OK229757
Jan HauglandÅrstad IL211518
Ueli Hebeisenthurgorienta
Even HofstadFreidig206227
Pertti ItkonenLapin Veikot52741
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Peter KlavenessMåren OK501154
Hannu KottonenLynx109860
Anders KristofferssonOK Sarven
Diethard KundischUSV TU Dresden172228
Jarmo LehtoVehkalahden Veikot142110
Knut LillealternFreidig217002
Jens LindströmTibro OK
Juha LiukkonenHiidenkiertäjät506155
Helge LyeTyrving IL219198
Rolf LyePorsgrunn OL507823
Jan LøvlundNordreisa IL175165
Tapio MannilaRastikarhut180676
Olav MoRøyken OL165151
Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IF199530
Torsten MättigUSV TU Dresden222537
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932
Kalle RosenbladHiidenkiertäjät232359
Kjell RønnebergRøyken OL207912
Vemund RønnebergRøyken OL215528
Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering411308
Jörgen SköldLinköpings OK508028
Torgeir StrandFana IL208120
Torgeir StrandhagenRøyken OL507613
Kjell SvanbergRøyken OL200600
Per Ove TransethRøyken OL234917
Tor TrøanHadeland OL501084
Rasmus TöyryläKymin Suunnistajat203760
Nils Olav VennevikFreidig508132
Rolf WettsteinOL Zimmerberg
Andreas WyssOLG Regio Olten

Herrer - lang løype (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Saku AsikainenHiisirasti226482
Nick BarrableSYO410369
Amund BeitnesOK 77200366
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Arild H ClausenFreidig179864
Anders DahlinOK Sarven500227
Eirik FrostAlta OL506761
Gard FrostAlta OL502117
Thomas FrostAlta OL501142
Odd Johan JacobsenAlta OL
Evaldas JadenkusOK Azuolas
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK184997
Anders KarlssonSnättringe SK
Seppo KorhonenOunasvaaran hiihtoseura218397
Juha KultimaLapin Veikot501035
Aleksi LeskinenLynx503322
Stig LøvlundNordreisa IL509139
Andrej OlunczekUSV TU Dresden183986
Timo PartanenRasti-Hyry191920
Ruben A. PedersenAlta OL160875
Johannes PohjalaHiisirasti83465
Dag Steinar RagvinBø OL227683
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Jaakko RissanenLapin Veikot244088
Gustav RuøFreidig228350
Halvor SaunesNydalens SK195811
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Henning SpjelkavikTyrving IL507764
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770
Tuomo TompuriKlubbløs506320
Mikko TöyryläKymin Suunnistajat209114
Urs UtzingerOL Zimmerberg
Janne WeckmanVehkalahden Veikot205422
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405
Marius ØieLøten o-lag501531

Nybegynnerløype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Karl KristofferssonOK Sarven
Hanna KultimaLapin Veikot
Kaisa KultimaLapin Veikot504267
Eino LeskinenLynx228016
Valtteri SundbergLynx181898
Selma WeckmanVehkalahden Veikot229353
Venla WeckmanVehkalahden Veikot182142

Annonser

IOF Eventor