Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM stafett Akershus, Oslo og Østfold

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KM stafett Akershus, Oslo og Østfold
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 25 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 131 påmeldte lag.

D 11-12 (4)

NavnLagoppstilling
Fossum IF 1
1Charlotte Hopsnes216899
2Silje Andresen Skotte225571
 
 
Fredrikstad SK 1
1Jenny Danevad193091
2Malin Husebye Aamodt212471
 Hedvig Scheele Søyland213428
 
Heming Orientering 1
1Henni Hattestad Kristensen233834
2Astrid Reusch194470
 Anna Elisabeth Rygh225323
 
Tyrving IL 1
1Ingrid Himle-Hopland212459
2Henrikke Bertnes213490
 
 

H 11-12 (12)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Simen Dalen Eriksen239477
2Brage Fuglseth Olsen212550
 Erlend Hellerud Øpstad225241
 
Fossum IF 1
1Henrik Elias Sebjørnsen213257
2Erlend Sommerhein204608
 
 
Fossum IF 2
1Magnus Rørlien Jevanord206509
2Ask Felland Sætnan211804
 
 
Fossum IF 3
1Sebastian Wettergreen225329
2Elias Leonhard Rieder248249
 
 
IL Koll 1
1Teodor Nysæther Mikkelsen223624
2Jakob Refvem Kolderup223559
 
 
Kolbotn og Skimt OL 1
1Henrik Harstad213191
2Sigurd Olaisen224129
 
 
Måren OK 1
1Magnus Friedhelm Klaveness212023
2Benjamin Buhler248275
 
 
Sarpsborg OL 1
1Jesper Vonen Svae206027
2Eskil Pehrsen-Lunde234360
 
 
Trøsken IL 1
1Håkon Lillegraven Langsæter181681
2Peder Kjerkreit248176
 Ahmed Omer181790
 
Tyrving IL 1
1Åsmund Larsen Hirsch247233
2Lars Haakon Eriksson151336
 
 
Tyrving IL 2
1Jacob Finstad Land203319
2211676
 
 
Ås-NMBU Orientering 1
1Gunnar Bjerva223931
2Wiel Marie Lillehammer226012
 Sigurd Storaunet212205
 

D 13-16 (18)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Astrid Ytterbø507040
2Sara Martini508560
 Silje Ruud Fossheim507222
 Una Nastad212614
3Maren Aure Skogedal207603
Asker Skiklubb 2
1
2
 
 
3
Fossum IF 1
1Signe Holo193896
2Kathinka Zahl Hagen504706
 
 
3Johanne Rognerud Bøe178311
Fossum IF 2
1Gunde Tumelionis228473
2Ragnhild Blom-Hagen212325
 
 
3Helene Bjørkvold Jendal507832
Fredrikstad SK 1
1Signe Strand Gulbrandsen213374
2Marte Hox Brynildsen202093
 
 
3Emma Sofie Steinsland212552
Heming Orientering 1
1Ida Marie Flågen196903
2Anne Østvold197921
 Ella Berstad237773
 
3Hannah Syrdal Øen213167
Kolbotn og Skimt OL 1
1Hanna Rehn212810
2Emilie Rehn211703
 Sigrid Aaby Møretrø212741
 Sofie Gammelsæter211707
3Alva Marika Niklasson509575
Lillomarka OL 1
1Netta Bar-Nathan186113
2Ingunn Høst Fossgard186276
 
 
3Emilie Pedersen Vold185953
Nydalens SK 1
1Maja Mo Hjelseth224289
2Inga Skaarer Wiklund190669
 
 
3Pia Young Vik502698
Nydalens SK 2
1Eira Skaarer Wiklund203119
2Frida Solsrud187089
 
 
3Elise Wærp Hauge194109
Nydalens SK 3
1Marie Saugestad501013
2Hanne Wærp Hauge213631
 
 
3Marie Scheele213757
Oppsal Orientering 1
1Ingeborg Roll Mosland212069
2Ane Hustvedt212682
 
 
3Katrine Bjordal Veggan203807
Oppsal Orientering 2
1Ingrid Johansen-Barli224404
2Sofie Solheim Undeberget209719
 Synne Utseth Bøhlerengen223941
 
3Mari Kalleson206250
Trøsken IL / Varteig OL 1
1Ingrid Pedersen Holmskau507555
2Marte Lillegraven Langsæter181682
 
 
3Julie Brenås222607
Tyrving IL 1
1Vida Helland-Hansen217061
2Mille Baastad Berg158341
 
 
3Linnea Holst192323
Tyrving IL 2
1Kajsa Meyer Larsson211364
2Sofia Øhlckers245761
 
 
3Kristine Solbakken505502
Østmarka OK 1
1Ellen Margrete Stubban Hygen224191
2Martine Arntsen Haug212372
 
 
3Pernille Nor-Woll212213
Østmarka OK 2
1
2
 
 
3

H 13-16 (22)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Mikael Birkelund507449
2Jakob Rastad207424
 Mathias Birkelund191071
 
3Simen Aure Skogedal502143
Asker Skiklubb 2
1Vilmer Nyberg225016
2Elias Andenæs223678
 Henrik Nyberg228517
 Mikkel Rastad502885
3Mathias Nyhaug204534
Bækkelagets SK 1
1Jonas Fenne Ingierd508129
2Markus Hirsch212251
 
 
3Viktor Meland-Tangen507033
Fet OL 1
1Ragnhild Mathea Helmersen201888
2Julie Berntzen225581
 
 
3Harald Mansaas225522
Fossum IF / Tyrving IL 3
1Kristian Juell Larsen213389
2Lavrans Larsen Hirsch213521
 Marius Juell Larsen193705
 
3Gustav Andresen Skotte191344
Fossum IF 1
1Eirik Vie Strisland510429
2Sindre Vie Strisland510322
 
 
3Philip Lehmann Romøren211812
Fossum IF 2
1
2
 
 
3
Fredrikstad SK / Varteig OL 1
1Emil Husebye Aamodt212601
2Audun Nordby507056
 
 
3Henrik Julian Fontes Aarbu185942
Halden SK / Trøsken IL 2
1Peder Bryggen202091
2Martin Bryggen242412
 Mathias Pedersen Holmskau506568
 
3Sigrid Schmitt Gran213211
Halden SK 1
1Peder Haugaard203671
2Herman Lien Backstrøm506223
 
 
3Sigurd Saxe Sandvik213361
IL Koll 1
1Martin Christoffer Borg212637
2Tobias Tronbøl Lium225083
 
 
3Christian Fredrik Borg208999
Lillomarka OL 1
1Eskil Brænden180940
2Rasmus D. Eastwood186273
 
 
3Vebjørn Emil Blindheim224431
Lillomarka OL 2
1Torbjørn Lundeby233680
2Jonathan Woodhouse186263
 
 
3Håkon Bogason201440
Nydalens SK 1
1Kasper Bakken Ulseth507063
2Gaute Bergan502486
 
 
3Teodor Mo Hjelseth502697
Nydalens SK 2
1Rolf Andreas Berg192670
2Sigurd Størmer-Antonsen191587
 
 
3Elias Stubberud500557
Nydalens SK 3
1Martin Størmer-Antonsen204746
2Vetle Frydenlund Norling181932
 
 
3Per Noah Sommerhein203005
OK Moss 1
1Alfred Bjørnerød504585
2Christoffer Gzyl217770
 Sebastian Blomfeldt Unnerud217810
 
3Sondre Ladim503554
Oppsal Orientering 1
1Sigurd Rødnes506918
2Ask Olaussen231284
 
 
3Anselm Reichenbach509011
Oppsal Orientering 2
1Christoffer Ånensen207718
2Henning Reichenbach504810
 
 
3Jakob A. Gjedebo217720
Oppsal Orientering 3
1Sondre Olaussen225060
2Aksel Nikolai Aubert224986
 
 
3Marius E. Aamodt200471
Raumar Orientering 1
1Håvard Eik225034
2Brage Fosstveit211769
 Alvin Andersen Maribo217702
 
3Kevin Rommetvedt212663
Østmarka OK 1
1Erlend Otterlei203228
2Mathias Linløkken203470
 
 
3Andreas Sandernes212449

D 17- (15)

NavnLagoppstilling
Bækkelagets SK 1
1Kine Gulliksen506937
2Lene Godager Kaas500299
3Mariann Ulvestad238119
Bækkelagets SK 2
1Marthe Gløersen501217
2Aasne Fenne Hoksrud224997
3Ingeborg Øderud221481
Halden SK 1
1Kine Hallan Steiwer509125
2Iliana Ilieva506699
3Ida Marie Næss Bjørgul509300
Halden SK 2
1Heidi Stokseth197722
2Guro Bryggen202200
3Ane Sofie Næss Bjørgul507610
IL Koll 1
1
2Marte Balchen248307
3Sofie Oraug-Rygh244048
NTNUI / Raumar Orientering 1
1Malin Sandstad509266
2Kristine Eide Rapp187233
3Marta Ulvensøen196843
Nydalens SK 1
1Anna Ulvensøen507856
2Emilie Westin203458
3Silje Ekroll Jahren509233
Nydalens SK 2
1Ragne Wiklund501588
2Sofie Aarnes506689
3Anne M Hausken Nordberg509255
Nydalens SK 3
1Maria Jonsson224623
2Alix Young Vik224455
3Berit Sofie Wiklund216706
Oppsal Orientering 1
1Ane Sofie Krogh504480
2Ingvild Maalen-Johansen62357
3Tina Kalleson206498
Tyrving IL 1
1Lise Østlid Bagstevold239382
2Agni Fjogstad Nielsen505499
3Synne Skjærstein502453
Tyrving IL 2
1Stella Holmboe191265
2Iris Holst181925
3Ingrid Lund Hovden500311
Østmarka OK 1
1Alexandra Linløkken208390
2Janna Sofie Tellesbø187192
3Ingrid Marie Stubban Hygen501167
Ås-NMBU Orientering 1
1Kaja Winsnes Nordhagen181542
2Ingrid Disch Løset192379
3Maria Prestbøen186139
Ås-NMBU Orientering 2
1Linn Mei Waaler212721
2Rannveig W. Nordhagen91574
3Mari Brøndbo Dahl206914

H 17- (26)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Felix Finsrud507450
2Sondre Ytterbø501113
3Erling Sommerfeldt504114
Asker Skiklubb 2
1Martin Birkelund207566
2Frikk Alvaro Embergsrud205545
3Eilev Kvaale212369
Bækkelagets SK 1
1Matthew Speake204099
2Carl Godager Kaas170550
3Simen Hjalmar Wästlund506811
Bækkelagets SK 2
1Vetle Christiansen217084
2Håkon Meland-Tangen506134
3Pål Christian Ingierd508133
Fossum IF 1
1Vebjørn Blom-Hagen503664
2Marius Bakke186911
3Eivind Berner Myhre187105
Fossum IF 2
1Sondre Zahl Hagen509131
2Sivert Sande Kverme179826
3Mikkel Katla203103
Fredrikstad SK 1
1Mattias Karlsson210109
2Dyre Martin Gulbrandsen208642
3Espen Danevad79095
Halden SK 1
1Olav Lundanes509555
2Thomas Natvig Årstad500258
3Niels Christian Hellerud206905
Halden SK 2
1Lacho Iliev500250
2Øyvind Stokseth501487
3Matthieu Puech209924
Heming Orientering 1
1Kristian Østermann187042
2August Syrdal Øen501505
3Magnus Eide-Fredriksen509580
Heming Orientering 2
1Karl Even Rygh502378
2
3
Indre Østfold OK 1
1Håkon Gjerde237996
2Fredrik Larsen207708
3Thomas Bedin411313
Lillomarka OL 1
1Elias Skjolden Sørensen186896
2Eirik Høst Fossgard181321
3Jens Johan Brekke215086
Lillomarka OL 2
1Kristian Markhus Brekke203229
2Mathias Benjaminsen186884
3Didrik Bredesen245299
Nydalens SK 1
1Henrik Eijsink503558
2Vegard Blomseth Johnsen184997
3Anders Vister209926
Nydalens SK 2
1Kornelius Kriszat-Løvfald501270
2Beat Roth221016
3Jostein Andersen192578
OK Moss 1
1
2
3
OK Moss 2
1
2
3
Oppsal Orientering 1
1Olav Johannes Deelstra503256
2Ludvig Rødnes507034
3Erik Persson184336
Oppsal Orientering 2
1Per-Ivar Nikolaisen186830
2Bent Erik Skaug192707
3William Resvoll Skaug209966
Raumar Orientering 1
1Gaute Fosstveit180136
2Simen Elvhaug213746
3Øystein Rapp187318
Tyrving IL 1
1Morten Jarvis Westergård204669
2Torgeir Nørbech505298
3Bjørn Ekeberg500261
Tyrving IL 2
1Anders Tiltnes507021
2Karl Fremstad211281
3Torkil Eide Solstad502445
Varteig OL 1
1Anders Lunde234506
2Børge Brenås195673
3Dag Brenås504028
Ås-NMBU Orientering 1
1Nils Tveite184396
2Henrik Upsal184471
3Linus Olhans229709
Ås-NMBU Orientering 2
1Jo Inge Fjellstad179401
2Håvard Tveite221212
3Per Henning Bjerva187157

D 150 (8)

NavnLagoppstilling
Fossum IF 1
1Bodil Nordenström191346
2Katrine Bakke89476
3Kjersti Hov506132
Fossum IF 2
1Magnhild T. Mølnvik201695
2Kristin Nergaard Berg500239
3Eldri Holo193878
Heming Orientering 1
1Dagrun Melkild197758
2Paula Berstad507771
3Marit Inngjerdingen411521
Indre Østfold OK 1
1Anne Marie Solheim Haugerud207641
2Bente Line211170
3Marit Nandrup Pettersen88624
Lillomarka OL 1
1Line Bar-Nathan186275
2Merete Rørvik204205
3Aase Mestad224288
Lillomarka OL 2
1Line Sletner77441
2Hanne Hofsæth Fredheim500245
3Elin Brekke411680
Tyrving IL 1
1Hege Feiring186189
2Solveig Sikkeland508546
3Nora Skauen182125
Ås-NMBU Orientering 1
1Sille Winsnes507655
2Anne Nilsen180125
3May Bente Brurberg222337

H 150 (26)

NavnLagoppstilling
Fossum IF 1
1Arild Andresen165904
2Ivar Mølnvik501251
3Harald Bakke89475
Fossum IF 2
1Morten Wettergreen504085
2Morten Heir178354
3Øystein Holo502112
Fossum IF 3
1Frode Strisland229636
2Håkon Jendal214746
3Hans Jevanord206276
Fossum IF 4
1Trond Myhre191338
2Kristian Bernhard Nilsen207006
3Richard Zeiner-Gundersen507044
Fossum IF 5
1Marius Eriksen245341
2Terje Næss411516
3Stein H. Hagen504815
Fredrikstad SK 1
1Bernt Inge Steinsland212584
2Anders Brynildsen202087
3Øystein Ruud212300
Heming Orientering 1
1Nils Petter Fremming501515
2Øystein Østermann508135
3Knut Erling Øen187010
Heming Orientering 2
1Christian Reusch194449
2Anders Flågen510410
3Harald Eide-Fredriksen507671
IL Koll 1
1Kjell Markset66662
2Trude Fixdal190628
3Jarl Magnus Berge227062
IL Koll 2
1Peder Natvig89692
2Harald Aulie204622
3Erik Borg402917
Indre Østfold OK 1
1Sigmund Vister215057
2Sindre Valsgård504391
3Rune S. Nielsen197966
Kolbotn og Skimt OL 1
1Bengt Niklasson508330
2Knut Bjørkelo204600
3Håvard Harstad221352
Kolbotn og Skimt OL 2
1Anders Færden236731
2Per Arne Andresen193943
3Erlend Rehn235208
Kolbotn og Skimt OL 3
1Trond Møretrø221032
2Pamela Åsten208001
3Trond Sigvald Hetland79721
Lillomarka OL 1
1Steinar Eastwood191287
2Arne Dybdahl508235
3Svein Nygård229680
Lillomarka OL 2
1Terje Blindheim504686
2Hallvard Fjær214918
3Brynjar Fredheim91177
Lillomarka OL 3
1Vidar Benjaminsen223228
2Martin Granly181270
3Jørn Sønsterudbråten206100
Nydalens SK 1
1Jon Iver Bakken201445
2Sindre Langaas203666
3Einar Lunøe177011
Nydalens SK 2
1Sören Jonsson224523
2Einar Jensen200777
3Bjørn Hauge502450
OK Moss 1
1
2
3
Oslostudentenes IK 1
1Bjørn Grinde506358
2Are Eriksen195715
3Magne Vollen91022
Tyrving IL 1
1Per Slungaard502443
2Bjørn Henning Grandal190326
3Torbjørn Sagberg505503
Tyrving IL 2
1Trond Lund501010
2Christian Grotnes221251
3Christian Holmboe211365
Tyrving IL 3
1Eirik Jørgensen211243
2Per Øhlckers199326
3Frode Kamsvåg199499
Østmarka OK 1
1Øystein Kildahl184248
2Rune Teigland506944
3Knut Edvard Helland183665
Ås-NMBU Orientering 1
1Eirik Nordhagen505398
2Ivar Maalen89431
3Håkon Danevad198012

Annonser

IOF Eventor