Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: lørdag 24 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 543 påmeldte deltakere.

N-åpen (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering234187
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb196900
Tuva HaugeTyrving IL166629
Jonas HirschBækkelagets SK212575
Sindre Nikolai HolmboeTyrving IL213499
Svein HoplandKlubbløs247245
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK224909
Eivind KjernsmoAsker Skiklubb225381
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering234274
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Henni Meland-TangenBækkelagets SK224919
Julia Meland-TangenBækkelagets SK212247
Ildrid MestadRøyken OL507974
Elias MolundTyrving IL71545
Ola MyklatunTyrving IL213742
Ida Øvrebø MyrvoldHeming Orientering248136
Eirik NastadAsker Skiklubb207602
Annika Næss-UlsethHeming Orientering192204
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb223791
Jørgen ReuschHeming Orientering194460
Marina SandvoldEiker OL244001
Andreas TeigenTyrving IL213541
Idun Dahlskås UrnesKlubbløs69102
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb242338

D 9-10 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Nilsen BergFossum IF213239
Celine Amlie BrennaHeming Orientering221393
Ingrid Hovdenak EspedalAsker Skiklubb224835
Helene HarstadNordre Follo Orientering212790
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Tilde Gustavsen KallåkTyrving IL213553
Marlene KeilholzRøyken OL225404
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Andrea Haugmoen MoHeming Orientering248138
Tiril MyklatunTyrving IL158010
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering224826
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb228551

D 11-12 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering234383
Silja BerstadHeming Orientering211293
Henrikke BertnesTyrving IL213490
Guro BrændenLillomarka OL77441
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Ingrid Himle-HoplandTyrving IL212459
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK212498
Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK223694
Ingrid Merete JebsenHeming Orientering204667
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering224311
Mareike KeilholzRøyken OL224361
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Josefine Beata Piepiorka-SvenssonRøyken OL225435
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering212519
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142

D 13-14 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb500272
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Signe HoloFossum IF193896
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering506980
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Karoline JebsenHeming Orientering204665
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Sara MartiniAsker Skiklubb508560
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Emilie RehnNordre Follo Orientering211703
Marie ScheeleNydalens SK213757
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Gunde TumelionisFossum IF228473
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 15-16 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mille Baastad BergTyrving IL4021911
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Julie BerntzenFet OL225581
Eileen BjanesTyrving IL508807
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Vida Helland-HansenTyrving IL217061
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Linnea HolstTyrving IL192323
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Marie KvarmeSturla, IF507448
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb508900
Alva Marika NiklassonNordre Follo Orientering509575
Hanna RehnNordre Follo Orientering212810
Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb225293
Marie SaugestadNydalens SK501013
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Kristine SolbakkenTyrving IL241736
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Pia Young VikNydalens SK502698
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 17-18 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Jenny BaklidKonnerud IL508250
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Isabel HandstangerNordre Follo Orientering179805
Stella HolmboeTyrving IL191265
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Marie LilandNydalens SK500589
Alexandra LinløkkenØstmarka OK208390
Ea LunøeNydalens SK502930
Andrea RanvikKonnerud IL504336
Anniken RanvikKonnerud IL504337
Oda ScheeleNydalens SK501067

D 19-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Eline BergTyrving IL203507
Vera MelkildFreidig180322
Synne StrandAsker Skiklubb500265
Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orientering212721

D 21- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI509533
Maria BrodinFossum IF94472
Gunhild Rogne HallandNydalens SK206010
Anine LomeHamar OK509355
Ragnhild Helene LøvliÅs-NMBU Orientering207590
Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering62357
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering228084
Malin SandstadNTNUI509266
Anna UlvensøenNydalens SK507856
Marta UlvensøenNTNUI196843
Mariann UlvestadBækkelagets SK238119
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK237786
Hege Holth RekaaRøyken OL221272

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne RusteLillomarka OL197515
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777

D 45- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Skjevik ArnevikRingerike OL236810
Katrine BakkeFossum IF89476
Paula BerstadHeming Orientering507771
Britta FismenFossum IF225242
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Elisabeth IngvaldsenNydalens SK192184
Marit InngjerdingenHeming Orientering508141
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Maria JonssonNydalens SK224623
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Bodil NordenströmFossum IF191346
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Anne Berit RørlienFossum IF126068
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740

D 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
Hege FeiringTyrving IL186189
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK502960
Kirsti KringhaugRingerike OL504808
Kathrine LunøeNydalens SK500164
Kari MadslienNydalens SK201959
Ingrid Eide RappRaumar Orientering216395
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Nora SkauenTyrving IL182125
Pamela ÅstenNordre Follo Orientering208001

D 55- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Grundnes BergTyrving IL211335
Sharon BroadwellIL GeoForm504446
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Anne DahlNydalens SK192454
Trude FixdalIL Koll190628
Linda HanssenØstmarka OK203515
Kjersti HovFossum IF506132
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering506135
Gro Hege LudvigsenMåren OK509118
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Anne Grethe RustadRaumar Orientering88365
Veslemøy SolbergKonnerud IL510324
Tove StrandMåren OK195902
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering507655

D 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisa AnnersandOK Tyr195905
Berit BergeTyrving IL200025
Berit DanielsenTyrving IL220726
Lena GottfridssonNittedal OL39515
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Wenche HultgreenTyrving IL186240
Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering181665
Randi NilstadTyrving IL222047
Siri Scherdin SætraRøyken OL94083

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel OlaisenNordre Follo Orientering204601
Toril RiddervoldHeming Orientering500279
Kjersti ThoStabæk IF87564
Marit VågsnesNordre Follo Orientering203488

D 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Aud Margret KirkhornMåren OK236426
Inger SkaugOppsal Orientering191388

D 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560
Unni DrageHaugerud IF502419

H 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Amlie BrennaHeming Orientering221207
Herman Finstad LandTyrving IL213288
Håkon Juell LarsenTyrving IL211676
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb228515
Odin Vie StrislandFossum IF213256

H 11-12 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb225349
Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering234079
Henrik HarstadNordre Follo Orientering213191
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Magnus Rørlien JevanordFossum IF206509
Jacob Finstad LandTyrving IL203319
Åsmund Larsen HirschTyrving IL247233
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK212715
Magnus MolundTyrving IL213376
Erlend MyhreTyrving IL211992
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering234332
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL233962
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF213257
Iver StavlandTyrving IL213489
Marcus SyvertsenBerger og Svelvik OL224743
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Boye WangensteenLillomarka OL212131
Sebastian WettergreenFossum IF225329
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb225241

H 13-14 (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias AndenæsAsker Skiklubb223678
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering224986
Erlend BakkeFossum IF211772
Nov Bar-NathanLillomarka OL233961
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL224431
Håkon BogasonLillomarka OL201440
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Håvard EikRaumar Orientering225034
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK508129
Marius Juell LarsenTyrving IL193705
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470
Torbjørn LundebyLillomarka OL233680
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering217702
Nils Anders NiklassonNordre Follo Orientering509466
Henrik NybergAsker Skiklubb228517
Anders Næss-UlsethHeming Orientering503659
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Håvard RønningenØstmarka OK223687
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Gabriel SolemOppsal Orientering212110
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK191587
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

H 15-16 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering200471
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb222221
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Kristian Juell LarsenTyrving IL213389
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Harald MansaasFet OL225522
Martin Nøkleby MellingRingerike OL508142
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Jakob RastadAsker Skiklubb207424
Anselm ReichenbachOppsal Orientering509011
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Eirik Vie StrislandFossum IF510429
Sindre Vie StrislandFossum IF510322
Elias StubberudNydalens SK500557
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095

H 17-18 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BakkeFossum IF186911
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering509580
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Felix FinsrudAsker Skiklubb507450
Ferdinand FremmingHeming Orientering510431
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Ådne SkjærsteinTyrving IL502428
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Johan Kristian UndelandSturla, IF510411
Lars Young VikNydalens SK511111
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

H 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879
Didrik BredesenLillomarka OL245299

H 21- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik AsdølAsker Skiklubb
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084
Bjørn EkebergTyrving IL500261
Gaute FriestadNTNUI504430
Sondre Sande GullordNydalens SK175122
Martin JohanssonTyrving IL199335
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK184997
Magne JutulstadBækkelagets SK221404
Torgeir NørbechTyrving IL505298
Per Melander OftenNydalens SK194465
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Ludvig RødnesOppsal Orientering507034
Halvor SaunesNydalens SK195811
John Kasper SvergjaKvikne IL510301
Magnus SvingheimRaumar Orientering170810
Øystein SørensenEiker OL232977
Audun WeltzienHeming Orientering181255
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK506811

H 35- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stefan RingOK Löftan199548
Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL195900
Einar TommelstadNydalens SK221253
Anders B. ØksenholtNydalens SK508920

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Håvard HarstadNordre Follo Orientering221352
Pål Christian IngierdBækkelagets SK508133
Kristoffer JacobsenTyrving IL502358
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Inge LindsethNydalens SK502771
Håkon Meland-TangenBækkelagets SK506134
Erik RåbergFossum IF200443
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459
Morten WettergreenFossum IF504085

H 45- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AaldeNydalens SK188722
Harald BakkeFossum IF89475
Lars BerglundRingerike OL504705
Ulf BrennaHeming Orientering506946
Steinar EastwoodLillomarka OL191287
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Nils-Erik HirschTyrving IL189007
Christian HolmboeTyrving IL211365
Audun HvenekildeOppsal Orientering223596
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Johan JebsenHeming Orientering506838
Holger KeilholzRøyken OL225680
Jan Tore LudvigsenIL Koll238264
Stig MellingRingerike OL215004
Kjetil MolundTyrving IL211366
Morten MoslandOppsal Orientering402241
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL508912
Christian ReuschHeming Orientering194449
Helge Grenager SolheimOppsal Orientering223922
Anders StorbratenBækkelagets SK483387
Dag StrislandNordre Follo Orientering157164
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Bjørn WangensteenLillomarka OL508145

H 50- (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn AasFet OL180191
Arild AndresenFossum IF165904
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Nils BerganNydalens SK191246
Erik BorgIL Koll402917
Magne BrændenLillomarka OL83067
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Anders FlågenHeming Orientering510410
Christian GløgårdNittedal OL500396
Christian GrotnesTyrving IL221251
Stein H. HagenFossum IF504815
Bjørn HallanFossum IF501512
Jens Christian HolstTyrving IL192324
Rolf HustvedtOppsal Orientering501277
Fredrik HøyerFossum IF205548
Hans JevanordFossum IF206276
Christian JomaasFossum IF501016
Trond LundTyrving IL501010
Einar LunøeNydalens SK177011
Svein NygårdLillomarka OL229680
Erlend RehnNordre Follo Orientering235208
Ketil RisvollTyrving IL201950
Henning RøbergNittedal OL503964
Rune ScheeleNydalens SK207658
Bent Erik SkaugOppsal Orientering192707
Frode StrislandFossum IF229636
Rolv Anders SystadLyn Ski244758
Karl Anton UndelandSturla, IF244780
Espen WigaardOppsal Orientering502092
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

H 55- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard BergTyrving IL203634
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Roar ByeModum OL193869
Tormod BøeFossum IF501470
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK509017
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Jan Sverre EdstrømBækkelagets SK483539
Tore Voss FagervoldBærums Skiklub227617
Nils Petter FremmingHeming Orientering501515
Bjørn Henning GrandalTyrving IL502357
Øyvind HelmersenFet OL201988
Øystein HoloFossum IF502112
Håkon JendalFossum IF214746
Frode KamsvågTyrving IL199499
Tore KjølsethNydalens SK505672
Bengt NiklassonNordre Follo Orientering508330
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering505398
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Tom RådahlTyrving IL501131
Per SandbergNydalens SK181026
Per SlungaardTyrving IL502443
Peer StiansenNydalens SK507600
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
John YtternesNordre Follo Orientering221152

H 60- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjørkeloNordre Follo Orientering204600
Morten DueMåren OK400286
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Yngve GottfridssonNittedal OL402029
Martin GranlyLillomarka OL181270
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Einar JensenNydalens SK200777
Sören JonssonNydalens SK224523
Morten KarlsenMåren OK400006
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Kjell MarksetIL Koll248666
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Eirik Næss-UlsethHeming Orientering217164
Alf PettersenTyrving IL222468
Egil RundbergetNydalens SK509107
Bjørn WilladssenHeming Orientering226063
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044
Tormod ØvergaardVestre Akers SK510333

H 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Bjørn GrindeIL GeoForm506358
Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL92319
Lars KlyveOppsal Orientering188983
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Stein TurtumøygardMåren OK502381
Magne VollenOslostudentenes IK91022

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon FærdenNordre Follo Orientering236754
Knut G KarlsenHeming Orientering221243
Helge LyeTyrving IL219198
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Steinar SkoglundFossum IF226088
Geir TrøanNordre Follo Orientering186215

H 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Roar BjordalOppsal Orientering507968
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Øystein MadsenHaugerud IF508982
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn EgnerHeming Orientering506949
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122

H 85- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK508534
Hans LarsenRaumar Orientering487955

Utvikling N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Alice Kvam HaugomRøyken OL225378
Synne KjernsmoAsker Skiklubb211729
Eirill MestadRøyken OL507973
Mari Sannes RisvollTyrving IL80784

Utvikling C (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Bastian EkrheimAsker Skiklubb223638
Lavrans Larsen HirschTyrving IL213521
Askil MestadRøyken OL506923
Birk Falch MildeNydalens SK224832
Una NastadAsker Skiklubb212614
Amund Sannes RisvollTyrving IL89461
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb507222
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering223944
Åsve Dahlskås UrnesKlubbløs228458
Theo Winsents SæterNydalens SK195570
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

Utvikling B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus HirschBækkelagets SK212251

Direkte C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Eckmann AronsenNittedal OL202097
Geir HaugomRøyken OL248199
Hanne MongKlubbløs207403
Katrine SolbakkenTyrving IL217553
Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett222635
Nora SørbergRaumar Orientering181493
Per SørbergRaumar Orientering203427

Direkte B (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AasFet OL180090
Alfred Eckmann AronsenNittedal OL186203
Harald AulieIL Koll204622
Line BjørnåsKonnerud IL219301
Kirsten GjermstadKonnerud IL509145
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK212866
Jane HelmersenFet OL225150
Hilde JarstadmarkenØstmarka OK206012
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL233821
Lindis Meland-TangenBækkelagets SK507033
Kristine RomørenFossum IF225232
Alexander RødstenHeming Orientering500043
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675
Erlend SommerheinFossum IF204608
Eva SyversenRøyken OL222663

Direkte A (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Georg A. BuggeKlubbløs501208
Michael Eckmann JensenNittedal OL212400
Martin ReichenbachOppsal Orientering510321
Kenneth SandvoldEiker OL401430

Direkte AK (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndersenOppsal Orientering229706
Assaf Bar-NathanLillomarka OL509032
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb503559
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering181662
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Vidar GjelstadOppsal Orientering214745
Tore H. HvidebergOK Skeidi245554
Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK224997
Marit IsachsenAsker Skiklubb181811
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Jøran KristensenHeming Orientering233943
Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL221162
Eilev KvaaleAsker Skiklubb212369
Katrine Finstad LandTyrving IL92132
Andreas Juell LarsenTyrving IL181975
Tellef Juell LarsenTyrving IL213585
Ivar MestadRøyken OL506932
Elisabeth MyhreTyrving IL245667
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Kristian RuudBækkelagets SK503508
Audun SanderudLillomarka OL509030
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering229702
Ingrid SkaarerNydalens SK205516
Pål SommerheinFossum IF401132
Sigrid Melander VieFossum IF228272
Pål WinsentsNydalens SK212878
Celine YtternesNordre Follo Orientering211801
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering246440

Annonser

IOF Eventor