Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oslo City Cup finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup finale
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 7 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Asker Skiklubb (39)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elias AndenæsAsker SkiklubbH 13-163984879
Marianne ArnesenAsker SkiklubbD 50-4042487
Sander ArntzenAsker SkiklubbH 17-3978780
Martin BirkelundAsker SkiklubbH 17-3949591
Mathias BirkelundAsker SkiklubbH 13-16
Mikael BirkelundAsker SkiklubbH 13-163651635
Margrete EngzeliusAsker SkiklubbD 50-3812344
Emil Ruud FossheimAsker SkiklubbH 13-163639648
Reidar FossumAsker SkiklubbH 60-4040895
Øyvind GylverAsker SkiklubbH 60-3811528
Nora Christine HansenAsker SkiklubbD 13-163638459
Brede Tolo HauglandAsker SkiklubbH 17-
Øyvind Johannessen LinneboAsker SkiklubbH 50-3986635
Steinar LågAsker SkiklubbH 50-3883386
Lotte MarkussenAsker SkiklubbD 17-3977444
Bjørn MartiniAsker SkiklubbH 50-3604139
Sara MartiniAsker SkiklubbD 13-163640182
Trygve MyhrAsker SkiklubbH 17-3850385
Randi NicolaisenAsker SkiklubbD 50-3848223
Edel Sofie NilsenAsker SkiklubbD 60-4036588
Vilmer NybergAsker SkiklubbH 13-163651569
Aksel OlsenAsker SkiklubbH 40-3979259
Jakob RastadAsker SkiklubbH 13-164019444
Mikkel RastadAsker SkiklubbH 13-163803384
Øystein RastadAsker SkiklubbH 40-3808797
Jorun RuudAsker SkiklubbD 50-3807872
Unni RyeAsker SkiklubbD 50-3385036
Maren Aure SkogedalAsker SkiklubbD 13-163979325
Selma Aure SkogedalAsker SkiklubbD 11-123926987
Simen Aure SkogedalAsker SkiklubbH 13-163925302
Erling SommerfeldtAsker SkiklubbH 40-3732500
Synne StrandAsker SkiklubbD 17-3847712
Martha WisløffAsker SkiklubbD 13-163985124
Sverre WisløffAsker SkiklubbH 40-3933348
Toril Fougner WisløffAsker SkiklubbD 40-3948965
Astrid YtterbøAsker SkiklubbD 13-163781853
Per Anders YtterbøAsker SkiklubbH 50-3782364
Sondre YtterbøAsker SkiklubbH 17-3677408
Erlend Hellerud ØpstadAsker SkiklubbH 11-123808649

Annonser

IOF Eventor