Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oslo City Cup finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Oslo City Cup finale
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 7 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 484 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (39)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elias AndenæsAsker SkiklubbH 13-163984879
Marianne ArnesenAsker SkiklubbD 50-4042487
Sander ArntzenAsker SkiklubbH 17-3978780
Martin BirkelundAsker SkiklubbH 17-3949591
Mathias BirkelundAsker SkiklubbH 13-16
Mikael BirkelundAsker SkiklubbH 13-163651635
Margrete EngzeliusAsker SkiklubbD 50-3812344
Emil Ruud FossheimAsker SkiklubbH 13-163639648
Reidar FossumAsker SkiklubbH 60-4040895
Øyvind GylverAsker SkiklubbH 60-3811528
Nora Christine HansenAsker SkiklubbD 13-163638459
Brede Tolo HauglandAsker SkiklubbH 17-
Øyvind Johannessen LinneboAsker SkiklubbH 50-3986635
Steinar LågAsker SkiklubbH 50-3883386
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbD 17-3977444
Bjørn MartiniAsker SkiklubbH 50-3604139
Sara MartiniAsker SkiklubbD 13-163640182
Trygve MyhrAsker SkiklubbH 17-3850385
Randi NicolaisenAsker SkiklubbD 50-3848223
Edel Sofie NilsenAsker SkiklubbD 60-4036588
Vilmer NybergAsker SkiklubbH 13-163651569
Aksel OlsenAsker SkiklubbH 40-3979259
Jakob RastadAsker SkiklubbH 13-164019444
Mikkel RastadAsker SkiklubbH 13-163803384
Øystein RastadAsker SkiklubbH 40-3808797
Jorun RuudAsker SkiklubbD 50-3807872
Unni RyeAsker SkiklubbD 50-3385036
Maren Aure SkogedalAsker SkiklubbD 13-163979325
Selma Aure SkogedalAsker SkiklubbD 11-123926987
Simen Aure SkogedalAsker SkiklubbH 13-163925302
Erling SommerfeldtAsker SkiklubbH 40-3732500
Synne StrandAsker SkiklubbD 17-3847712
Martha WisløffAsker SkiklubbD 13-163985124
Sverre WisløffAsker SkiklubbH 40-3933348
Toril Fougner WisløffAsker SkiklubbD 40-3948965
Astrid YtterbøAsker SkiklubbD 13-163781853
Per Anders YtterbøAsker SkiklubbH 50-3782364
Sondre YtterbøAsker SkiklubbH 17-3677408
Erlend Hellerud ØpstadAsker SkiklubbH 11-123808649

Bodø og Omegn IF Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frode IkdahlBodø og Omegn IF OrienteringH 50-4036208

Bækkelagets SK (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SKH 50-
Siri Boye-AlsosBækkelagets SKD Rekrutt
Eldar BørsumBækkelagets SKH 70-3780301
Olav EkrheimBækkelagets SKH 17-
Eskil Sande GullordBækkelagets SKH 17-3810165
Henry McNultyBækkelagets SKH 17-
Karen Johanne StrømstadBækkelagets SKD 50-506947
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SKD 17-3979408
Ingeborg ØderudBækkelagets SKD 50-3853678

Driv IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nils-Petter WiikDriv ILH 70-3887007

Eiker OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vidar ElvekrokEiker OLH 60-
Oda Isnes TyseEiker OLD 17-3973492
Anne Marthe PeveriEiker OLD 17-3970126

Fet OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kyrre GranFet OLH 40-3883626
Jane HelmersenFet OLD 50-
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLD 13-164003869
Øyvind HelmersenFet OLH 50-
Jørgen LerFet OLH 11-124015293
Ruth-Marie Høilund LerFet OLD 40-62451
Asgeir LiumFet OLH 40-4041026
Gaute SkjønhaugFet OLH 11-123984309
Torgeir SkjønhaugFet OLH 40-3982170

Fossum IF (60)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AndresenFossum IFH 50-3565124
Erlend BakkeFossum IFH 13-164042008
Harald BakkeFossum IFH 40-4042347
Julie BakkeFossum IFD 17-
Marius BakkeFossum IFH 17-4041471
Børge Nilsen BergFossum IFH 13-163672722
Erik Hæstad BjørnstadFossum IFH 17-3625530
Vebjørn Blom-HagenFossum IFH 17-3410735
Mari BrendeFossum IFD 13-163885464
Maria BrodinFossum IFD 17-3626181
Johanne Rognerud BøeFossum IFD 13-163662012
Britta FismenFossum IFD 40-3947934
Alexander Melin Ganc-PetersenFossum IFH 13-16225133
Emil Ganc-PetersenFossum IFH Rekrutt225238
Joanna Ganc-PetersenFossum IFD 40-358523
Peter Andreas GisholtFossum IFH 17-3869567
Anders GrevstadFossum IFH 40-3942240
Olav GrevstadFossum IFH 11-123992872
Kathinka Zahl HagenFossum IFD 13-163980927
Sondre Zahl HagenFossum IFH 17-4041414
Stein H. HagenFossum IFH 50-3886918
Erling HjermstadFossum IFH 17-3903523
Marianne HjermstadFossum IFD 50-3952272
Kjersti HovFossum IFD 50-4038709
Nils HæstadFossum IFH 60-191375
Tuva HøyerFossum IFD 13-163934593
Helene Bjørkvold JendalFossum IFD 13-163886306
Håkon JendalFossum IFH 50-3885985
Selma Tørudbakken JendalFossum IFD 13-163682200
Magnus Flydal JenstadFossum IFH 11-123984937
Christian JomaasFossum IFH 50-3886512
Karen Hoel JomaasFossum IFD 17-3658655
Johan MichelsenFossum IFH 40-4040911
Marianne MichelsenFossum IFD 40-3985900
Marielle MichelsenFossum IFD 13-163977287
Mikkel MichelsenFossum IFH 11-124039590
Sigbjørn ModalsliFossum IFH 60-215003
Eivind Berner MyhreFossum IFH 17-4040150
Trond MyhreFossum IFH 40-3776077
Tore MyhrvoldFossum IFH 50-3655768
Magnhild T. MølnvikFossum IFD 50-3985405
Even Nygård ThorsengFossum IFH 11-123946001
Atle PedersenFossum IFH 40-3984275
Philip Lehmann RomørenFossum IFH 13-164042602
Erik RåbergFossum IFH 17-
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IFD 13-163655024
Gustav Andresen SkotteFossum IFH 13-163883345
Silje Andresen SkotteFossum IFD 11-123886611
Erlend SommerheinFossum IFH 11-123977451
Eirik Vie StrislandFossum IFH 13-163637238
Sindre Vie StrislandFossum IFH 13-163636792
Emil StørmerFossum IFH 17-3781820
Elise ThorsengFossum IFD 13-163823960
Kristine ThorsengFossum IFD 40-224709
Anna Mæhre TorjussenFossum IFD 13-163808730
Tale Mæhre TorjussenFossum IFD 50-4041844
Gunde TumelionisFossum IFD 13-16
Morten WettergreenFossum IFH 40-504085
Sebastian WettergreenFossum IFH 11-12225339
Richard Zeiner-GundersenFossum IFH 60-507044

Fredrikstad SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKH 17-3946639
Morten HelminsenFredrikstad SKH 40-

Gjø-Vard OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OLH 17-3984895
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLH 17-3981008
Marie KravdalGjø-Vard OLD 13-164004230

Hadeland OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hege HeibergHadeland OLD 50-
Jo Randar HolmøyHadeland OLH 13-163801735
Astrid RognstadHadeland OLD 13-164041638
Ingeborg RognstadHadeland OLD 17-4041455
Ove SætraHadeland OLH 17-3942893
Berthe TesloHadeland OLD 17-3644499
Nikolai TesloHadeland OLH 11-123883063

Halden SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristian BjørgulHalden SKH 50-3594785

Haugerud IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IFD 70-
Øystein MadsenHaugerud IFH 70-508982

Haugesund IL Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lisbeth VollHaugesund IL OrienteringD 17-

Hedrum OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rikke Kristin GåsholtHedrum OLD 40-
Tor RingstadHedrum OLH 40-
Atle StrømHedrum OLH 40-4042248

Heming Orientering (31)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kimme ArnesenHeming OrienteringH 50-4037966
Lukas Jones ArnesenHeming OrienteringH 13-163885936
Maya Jones ArnesenHeming OrienteringD 17-4038378
Signe Astrup ArnesenHeming OrienteringD 50-4003372
Bjørn EgnerHeming OrienteringH 70-3887304
Magnus Eide-FredriksenHeming OrienteringH 17-4004545
Ida Marie FlågenHeming OrienteringD 13-164003638
Jon C. FougnerHeming OrienteringH 70-
Malene Teresia JebsenHeming OrienteringD 17-3668720
Ingrid KjerkreitHeming OrienteringD Rekrutt233886
Helene Margarethe KristensenHeming OrienteringD 13-163883840
Dagrun MelkildHeming OrienteringD 50-3851821
Christian ReuschHeming OrienteringH 40-3779683
Henrik ReuschHeming OrienteringH 17-3887072
Marianne ReuschHeming OrienteringD 50-3887494
Karl Even RyghHeming OrienteringH 40-3942547
Alexander RødstenHeming OrienteringH 40-3778339
Julie Heyerdahl RødstenHeming OrienteringD 13-163714771
Caroline SlungaardHeming OrienteringD 11-12234111
Paul Johan SlungaardHeming OrienteringH 13-16201915
Thor VollsetHeming OrienteringH 50-3851698
Bjørn WilladssenHeming OrienteringH 60-226063
August Syrdal ØenHeming OrienteringH 17-4025037
Hannah Syrdal ØenHeming OrienteringD 13-164026720
Knut Erling ØenHeming OrienteringH 50-3977402
Kristian ØstermannHeming OrienteringH 17-4003646
Anne ØstvoldHeming OrienteringD 13-163806056
Einar ØstvoldHeming OrienteringH 13-163695236
Hanne Marthe ØstvoldHeming OrienteringD 40-3942448
Live ØstvoldHeming OrienteringD 17-3942596
Roger ØstvoldHeming OrienteringH 50-3942083

IL GeoForm (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvind GrandumIL GeoFormH 50-3852431
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormH 60-3942430
Audrun UtskarpenIL GeoFormD 40-4041794

IL Koll (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian Fredrik BorgIL KollH 13-163653292
Erik BorgIL KollH 50-3987237
Martin Christoffer BorgIL KollH 13-163730728
Thomas Nissen HellerudIL KollÅpen lang
Jonas HickenIL KollH 13-164041828
Tobias Tronbøl LiumIL KollH 13-164041463
Teodor Nysæther MikkelsenIL KollH 11-12
Lotta MyhreIL KollD 50-4040648
Ole Jacob MyklebustIL KollH Rekrutt3946589
Pauline MyklebustIL KollD 13-163717253

Indre Østfold OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OKH 40-506174
Fredrik LarsenIndre Østfold OKH 40-

Kamp/Vestheim IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IFH 60-500057

Klubbløs (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Charlotte AgerKlubbløsD 17-
Jon BerglandKlubbløsÅpen lang3979960
Sindre FriestadKlubbløsH 17-

Konnerud IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andrea RanvikKonnerud ILD 17-4025235
Anniken RanvikKonnerud ILD 17-3640794
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILD 13-163807716

Lierbygda OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OLH 50-3700770
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OLD 50-3945854

Lillehammer OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKD 13-163639010
Martine SkjelsvikLillehammer OKD 13-163982030

Lillomarka OL (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OLD 13-163635125
Nov Bar-NathanLillomarka OLH 13-163782075
Ingrid BlindheimLillomarka OLD 17-3877859
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLH 13-163884806
Håkon BogasonLillomarka OLH 13-163894102
Eskil BrændenLillomarka OLH 13-163781135
Linus Mestad HansenLillomarka OLÅpen kort3886223
Silas Mestad HansenLillomarka OLÅpen kort3886108
Steinar HansenLillomarka OLH 50-3886033
Stian LillegårdLillomarka OLH Rekrutt3885944
Torbjørn LundebyLillomarka OLH 13-163881117
Aase MestadLillomarka OLD 40-3885928
Alfred Holtan SanderudLillomarka OLH 11-123967536
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLH 17-3859287
Emilie Pedersen VoldLillomarka OLD 13-163886884
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLH 17-3886017
Boye WangensteenLillomarka OLH 11-123864774
Jonathan WoodhouseLillomarka OLH 13-163822285

Måren OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OKD 60-3943503
Unni Dirro BøhlerengenMåren OKD 70-3955069
Kine DirroMåren OKD 40-3950094
Noor Dirro-HeluMåren OKD 13-163954336
Morten KarlsenMåren OKH 60-400006
Luciana Maria SvadsMåren OKD 13-163950821

Neverfjord IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Peter PrydzNeverfjord ILH 60-92249

Nittedal OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen Kjenseth GlendrangeNittedal OLH Rekrutt3983947
Sverre Kjenseth GlendrangeNittedal OLH Rekrutt3985272
Øyvind GlendrangeNittedal OLH 17-3979150
Simen Gløgård StensrudNittedal OLH 13-163660255
Bård NatvigNittedal OLH 60-3962511
Kari Elisabeth NatvigNittedal OLD 60-3529260
John Thomas PetersenNittedal OLH 70-3778685

Nordre Follo Orientering (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon FærdenNordre Follo OrienteringH 70-3887296
Isabel HandstangerNordre Follo OrienteringD 17-
Håvard HarstadNordre Follo OrienteringH 40-3984739
Gunn-Torill HokholtNordre Follo OrienteringD 50-3869666
Alva Marika NiklassonNordre Follo OrienteringD 13-163981925
Bengt NiklassonNordre Follo OrienteringH 50-3981990
Nils Anders NiklassonNordre Follo OrienteringH 13-163969573
Emilie RehnNordre Follo OrienteringD 13-16
Hanna RehnNordre Follo OrienteringD 13-163947199
Celine YtternesNordre Follo OrienteringD 17-3940608
John YtternesNordre Follo OrienteringH 50-3940640
Pamela ÅstenNordre Follo OrienteringD 50-

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Margrethe WisløffNTNUID 17-3885043

Nydalens SK (77)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SKH 13-163884111
Jonas AarsethNydalens SKH 13-163885316
Mari AarsethNydalens SKD 13-163979366
Oliver Aarum-UlvåsNydalens SKH 13-16213625
Kasper Bakken UlsethNydalens SKH 13-163985231
Marte Madslien BakkenNydalens SKD 17-3641230
Rolf Andreas BergNydalens SKH 13-164013744
Gaute BerganNydalens SKH 13-164042909
Anders BjergaardNydalens SKH 17-3885142
Anne Marit BjergaardNydalens SKD 50-3886157
Karen BjergaardNydalens SKD 17-3329323
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SKD Rekrutt
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SKD 11-12
Yngvild Langedal BreivikNydalens SKD 17-3785011
Anne DahlNydalens SKD 50-3741006
Anne DanielsenNydalens SKD 50-
Elise EgsethNydalens SKD 17-3667599
Øyvind EngerNydalens SKH 17-4041562
Kjetil EspedalNydalens SKH 50-3705761
Tiril Ebon EspedalNydalens SKD 13-16202993
Tobias EspedalNydalens SKH 17-3670999
Sondre Sande GullordNydalens SKH 17-3731288
Bjørn HaugeNydalens SKH 40-3831286
Cecilie Wærp HaugeNydalens SKD 40-3777786
Elise Wærp HaugeNydalens SKD 13-163950532
Hanne Wærp HaugeNydalens SKD 13-163777687
Ole Petter HaugenNydalens SKH 50-3782349
Jan Tore HenriksenNydalens SKH 50-3959723
Maja Mo HjelsethNydalens SKD 13-163707825
Teodor Mo HjelsethNydalens SKH 13-164028940
Marion HuberNydalens SKD 17-3809480
Max Skjerpen HusebyNydalens SKH 13-16213708
Thomas JakobsenNydalens SKH 17-
Espen JernbergNydalens SKH 40-4022190
Tuva Wilkens JernbergNydalens SKD 11-123918570
Maria JonssonNydalens SKD 50-3561495
Anders Håvard LarsenNydalens SKH 13-163630654
Marie LilandNydalens SKD 17-3883089
Ea LunøeNydalens SKD 17-3624046
Einar LunøeNydalens SKH 50-4042925
Kathrine LunøeNydalens SKD 50-
Anne MadslienNydalens SKD 50-3818739
Kari MadslienNydalens SKD 50-4005245
Terje Wiig MathisenNydalens SKH 60-190637
Rasmus MjøsundNydalens SKH Rekrutt
Maiken Skirstad MoNydalens SKD 40-3793940
Anders NorlingNydalens SKH 40-3884061
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SKH 13-163781283
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SKD 17-3781630
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SKD 17-3619426
Børge PedersenNydalens SKH 50-3885134
Andreas G. PoldenNydalens SKH 17-4034740
Bjørn Erik ReinsethNydalens SKH 50-
Sander H. RogndokkenNydalens SKH 17-3882081
Sindre RønningNydalens SKH 17-4040952
Fredrik SaugestadNydalens SKH 40-3906864
Marie SaugestadNydalens SKD 13-163852852
Helene ScheeleNydalens SKD 11-123884830
Marie ScheeleNydalens SKD 13-163725330
Oda ScheeleNydalens SKD 17-4015764
Frida SolsrudNydalens SKD 13-163614377
Jon SolsrudNydalens SKH 50-3885829
Elias StubberudNydalens SKH 13-164042529
Helena StubberudNydalens SKD 50-3834819
Martin Størmer-AntonsenNydalens SKH 13-164020095
Selma Størmer-AntonsenNydalens SKD 13-163816808
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SKH 13-163816667
Ida TangenNydalens SKD 17-3977394
Alfred TeigNydalens SKH Rekrutt3948411
Christine TeigNydalens SKD 40-4039632
Ellen Marie TurterNydalens SKD 60-188728
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SKD 50-3644838
Eira Skaarer WiklundNydalens SKD 13-163825239
Inga Skaarer WiklundNydalens SKD 13-163863115
Aurora Wilkens JernbergNydalens SKD 13-164021994
Magnus Woxholtt-JensenNydalens SKH 17-
Ada WulfsbergNydalens SKD 17-3671328

OK Moss (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten FredhOK MossH 17-3705621
Stein KlyveOK MossH 60-64749
Hallvard KorenOK MossH 50-3777703

OL Tønsberg og omegn (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge StenerudOL Tønsberg og omegnH 50-196723

Oppsal Orientering (70)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal OrienteringH 40-3781424
Marius E. AamodtOppsal OrienteringH 13-163781200
Guro AlmåsOppsal OrienteringÅpen lang
Mari Våland AlmåsOppsal OrienteringD Rekrutt244747
Oskar ArnesenOppsal OrienteringH Rekrutt
Aksel Nikolai AubertOppsal OrienteringH 13-164040838
Roar BjordalOppsal OrienteringH 70-4029849
Anne-Elise EdstrømOppsal OrienteringD 60-
Jan Andreas EdstrømOppsal OrienteringH 17-3666948
Bo EmilssonOppsal OrienteringH 60-4040622
Oscar K. EnggravOppsal OrienteringH Rekrutt
Jakob A. GjedeboOppsal OrienteringH 13-163724671
Tuva Berger GjelstadOppsal OrienteringD 11-12217664
Vidar GjelstadOppsal OrienteringH 40-3981958
Jenny Sofie HaslundOppsal OrienteringD Rekrutt
Øyvind Andreas HaslundOppsal OrienteringH Rekrutt
Erling HobølOppsal OrienteringH 40-3869534
Sigurd HobølOppsal OrienteringH 13-163961463
Vigdis HobølOppsal OrienteringD 17-3982071
Ane HustvedtOppsal OrienteringD 13-163688595
Audun HvenekildeOppsal OrienteringH 40-4042834
Sissel Nordby HvenekildeOppsal OrienteringD 40-3728102
Synne Nordby HvenekildeOppsal OrienteringD 11-123938701
Tale Nordby HvenekildeOppsal OrienteringD 13-163916574
John Harald JohansenOppsal OrienteringÅpen kort4040432
Iben Johansen-BarliOppsal OrienteringD 11-123943552
Ingrid Johansen-BarliOppsal OrienteringD 13-163728458
Mari KallesonOppsal OrienteringD 13-163981305
Tina KallesonOppsal OrienteringD 17-3876877
Karl Arne Lein KjølbergOppsal OrienteringH 40-
Eskil KolshusOppsal OrienteringH 13-163630399
Kristine KolshusOppsal OrienteringD 40-506820
Gunnhild LuråsOppsal OrienteringD 40-3869690
Åse LuråsOppsal OrienteringD 11-123864113
Stein MellaOppsal OrienteringH 50-
Thor MellaOppsal OrienteringH 50-3983731
Ingeborg Roll MoslandOppsal OrienteringD 13-163972817
Morten MoslandOppsal OrienteringH 40-3885423
Kasper Krohn MørlandOppsal OrienteringH Rekrutt
Marte Krohn MørlandOppsal OrienteringD Rekrutt
Alfred NikolaisenOppsal OrienteringH 11-124037933
Per-Ivar NikolaisenOppsal OrienteringH 40-3953098
Ask OlaussenOppsal OrienteringH 13-163995065
Eskil OlaussenOppsal OrienteringH 11-123992880
Sondre OlaussenOppsal OrienteringH 13-163822236
Dagrun Brox RayamajhiOppsal OrienteringD 17-
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal OrienteringD Rekrutt
Anselm ReichenbachOppsal OrienteringH 13-163884863
Henning ReichenbachOppsal OrienteringH 13-16
Martin ReichenbachOppsal OrienteringH 40-3885407
Margaret RoseveareOppsal OrienteringD 60-
Ludvig RødnesOppsal OrienteringH 17-3621075
Sigurd RødnesOppsal OrienteringH 13-163661253
Bent Erik SkaugOppsal OrienteringH 50-4037800
Inger SkaugOppsal OrienteringD 70-
William Resvoll SkaugOppsal OrienteringH 17-4042222
Wilmine Resvoll SkaugOppsal OrienteringD 13-16
Wiona Resvoll SkaugOppsal OrienteringD 11-12
Christina Krohn SkjævelandOppsal OrienteringÅpen lang
Gabriel SolemOppsal OrienteringH 13-163980133
Helge Grenager SolheimOppsal OrienteringH 40-3869542
Ester Sørbrøden StoksetOppsal OrienteringD Rekrutt208660
Magnus Syversen GihleOppsal OrienteringH Rekrutt3914173
Sveinung SyversenOppsal OrienteringH 17-4004412
Beate UndebergetOppsal OrienteringD 40-4041331
Ingrid Solheim UndebergetOppsal OrienteringD 17-3990223
Sofie Solheim UndebergetOppsal OrienteringD 13-163725025
Frida van MegenOppsal OrienteringD 17-
Christoffer ÅnensenOppsal OrienteringH 13-163809316
Simen ÅnensenOppsal OrienteringH Rekrutt4035127

Oslostudentenes IK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IKH 60-

Raumar Orientering (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard EikRaumar OrienteringH 13-163682309
Morten EngebretsenRaumar OrienteringÅpen lang213222
Anders KronbergRaumar OrienteringH 50-3846540
Kristine Eide RappRaumar OrienteringD 17-3506821
Emma Ailin SkårbøRaumar OrienteringD 13-163971157
Tommy SkårbøRaumar OrienteringH 40-3710829
Stian Måseide SørlieRaumar OrienteringH 13-16213586
Heidi ØstliRaumar OrienteringÅpen lang161766

Ringerike OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torbjørn NørbechRingerike OLH 60-61050
Helge RevhaugRingerike OLH 70-3864931
Live Joronn YtrehusRingerike OLD 60-61051

Røyken OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjell RønnebergRøyken OLH 60-
Vemund RønnebergRøyken OLH 17-
Ida SyversenRøyken OLD 50-3643939

Skien OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OKD 60-4042172

Sävedalens AIK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anna BrodinSävedalens AIKD 17-

Telenor BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torstein HoleTelenor BILH 40-3960960

Tyrving IL (41)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marion AebiTyrving ILD 17-4033213
Espen Ingvald BengtsonTyrving ILH 17-
Hasse BergstrømTyrving ILH 70-3950599
Vegard BroxTyrving ILH 40-
Heidi FalckTyrving ILD 60-199505
Åshild FlatebakkenTyrving ILD 50-3885225
Karl FremstadTyrving ILH 17-3975901
Anna GöhlmanTyrving ILD 50-3885506
Maren Jansson HaverstadTyrving ILD 17-3255163
Geir HoffTyrving ILH 40-3780277
Stella HolmboeTyrving ILD 17-3873106
Iris HolstTyrving ILD 17-4041406
Jens Christian HolstTyrving ILH 50-
Linnea HolstTyrving ILD 13-164021150
Helle HundseidTyrving ILD 50-
Kristoffer JacobsenTyrving ILH 40-4013645
Eirik JørgensenTyrving ILH 40-3708575
Frode KamsvågTyrving ILH 50-3401817
Nina KolbergTyrving ILD 60-159520
Are KristiansenTyrving ILH 50-
Kajsa Meyer LarssonTyrving ILD 13-164042917
Ingrid Lund HovdenTyrving ILD 17-3885175
Trond LundTyrving ILH 50-3984689
Julie MeinickeTyrving ILD 17-3638012
Randi NilstadTyrving ILD 60-
Are NjåsteinTyrving ILH 50-4038642
Håkon NjåsteinTyrving ILH 17-4038303
Marianne NjåsteinTyrving ILD 50-3777646
Maren NorderudTyrving ILD 17-3668670
Kjell Gorm RøkkeTyrving ILH 70-3778107
Don SkantzeTyrving ILH 60-4040770
Kjersti SkantzeTyrving ILD 50-3885704
Nora SkauenTyrving ILD 50-
Ådne SkjærsteinTyrving ILH 17-4004479
Silje SlungaardTyrving ILD 17-
Katrine SolbakkenTyrving ILD 40-
Kristine SolbakkenTyrving ILD 13-163638632
Ida TiltnesTyrving ILD 17-3868874
Inger TiltnesTyrving ILD 60-
Håkon Jarvis WestergårdTyrving ILH 17-3980869
Lise Østlid BagstevoldTyrving ILD 17-

VBIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tormod BøeVBILH 50-4042628

Vestre Akers SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ketil BergeVestre Akers SKH 60-3557155
Lena HammerVestre Akers SKD 60-3557171

Vingelen IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid UrsethVingelen ILD 17-3985868

Østmarka OK (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linda HanssenØstmarka OKD 50-3778883
June HerredsvelaØstmarka OKD 40-4041513
Per Kåre HerredsvelaØstmarka OKH 70-4042107
Katrine HolenØstmarka OKD 50-
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKD 13-163776119
Hans Olav HygenØstmarka OKH 40-
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKD 17-3613973
Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OKH 17-
Marie Hammer IversenØstmarka OKD 17-4043097
Siv Susanne JystadØstmarka OKD 50-
Audun JørgensenØstmarka OKH 17-4005039
Alexandra LinløkkenØstmarka OKD 17-3640729
Mathias LinløkkenØstmarka OKH 13-163653003
Ingrid NermoenØstmarka OKD 50-4042966
Sigrid NermoenØstmarka OKD 13-164040473
Pernille Nor-WollØstmarka OKD 13-163805942
Erlend OtterleiØstmarka OKH 13-164005567
Håvard RønningenØstmarka OKH 13-163865581
Andreas SandernesØstmarka OKH 13-163983327
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKD 13-163883733
Ingar WollØstmarka OKÅpen lang502586

Ås-NMBU Orientering (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU OrienteringD 17-
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU OrienteringH 40-3780806
Ivar MaalenÅs-NMBU OrienteringH 60-89431
Linus OlhansÅs-NMBU OrienteringH 17-3780814
Halvor SteinsholtÅs-NMBU OrienteringH 17-3868312
Sille WinsnesÅs-NMBU OrienteringD 50-3965209

Annonser

IOF Eventor