Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oslo City Cup finale

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup finale
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 7 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Astrid ReuschHeming Orientering3946050

D 13-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Mari BrendeFossum IF3885464
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716

H 13-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Elias AndenæsAsker Skiklubb3984879
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Teodor Mo HjelsethNydalens SK4028940
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Fridtjof ReuschHeming Orientering4021986
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering3644192
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Frida van MegenOppsal Orientering

H 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind EngerNydalens SK4041562
Morten FredhOK Moss3705621
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK3946639
Sveinung SyversenOppsal Orientering4004412
Ove SætraHadeland OL3942893
Håvard WedegeFredrikstad SK4006789
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL3980869

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering3728102
Maiken Skirstad MoNydalens SK3793940

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering3781424
Vegard BroxTyrving IL
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering3780806
Torstein HoleTelenor BIL3960960
Aksel OlsenAsker Skiklubb3979259
Atle PedersenFossum IF3984275
Christian ReuschHeming Orientering3779683

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering4003372
Siv Susanne JystadØstmarka OK
Marianne ReuschHeming Orientering3887494
Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK506947

H 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders KronbergRaumar Orientering3846540

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten KarlsenMåren OK400006
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

Åpen lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christina Krohn SkjævelandOppsal Orientering

D Rekrutt (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Krohn MørlandOppsal Orientering

H Rekrutt (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL3885944
Kasper Krohn MørlandOppsal Orientering

Annonser

IOF Eventor