Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oslo City Cup finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup finale
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 7 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

D 13-16 (62)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Mari BrendeFossum IF3885464
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Noor Dirro-HeluMåren OK3954336
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Nora Christine HansenAsker Skiklubb3638459
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Linnea HolstTyrving IL4021150
Ane HustvedtOppsal Orientering3688595
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Tuva HøyerFossum IF3934593
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3682200
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering3728458
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering3883840
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL4042917
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Marielle MichelsenFossum IF3977287
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Pauline MyklebustIL Koll3717253
Sigrid NermoenØstmarka OK4040473
Alva Marika NiklassonNordre Follo Orientering3981925
Pernille Nor-WollØstmarka OK3805942
Emilie RehnNordre Follo Orientering
Hanna RehnNordre Follo Orientering3947199
Astrid RognstadHadeland OL4041638
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering3714771
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering3971157
Kristine SolbakkenTyrving IL3638632
Frida SolsrudNydalens SK3614377
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK3816808
Luciana Maria SvadsMåren OK3950821
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Elise ThorsengFossum IF3823960
Anna Mæhre TorjussenFossum IF3808730
Gunde TumelionisFossum IF
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK4021994
Martha WisløffAsker Skiklubb3985124
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering4026720
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

Annonser

IOF Eventor