Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vigreskogen, Gjesteløpere

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vigreskogen, Gjesteløpere
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 10 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 47 påmeldte deltakere.

Damer - mellomlang løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Kristin Furre OweGanddal IL234124

Damer - lang løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Anna TaksdalGanddal IL188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - mellomlang løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harry BreilandÅlgård Orientering228413
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Bjarne GimreGanddal IL200598
Sondre HorpestadEgersund OK
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Knut SkjævelandGanddal IL197988

Herrer - lang løype (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Ulrik OlssonBrattås CK
Tobias RøddeGanddal IL197866
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL225494
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

Nybegynnerløype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Liven OrstadKlubbløs234004

Herrer kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arve LundeGanddal IL225356
Peder OrstadGanddal IL212951
Tore RøddeGanddal IL206300
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384

Damer kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry Stangeland LundeGanddal IL234038
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Hilde OhrGanddal IL213113

Herrer lett kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius RøddeGanddal IL211906

Damer lett kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Karen OrstadGanddal IL206299
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899

Annonser

IOF Eventor