Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Råtass- og rekruttløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Råtass- og rekruttløp
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: mandag 3 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 40 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik NybergAsker SkiklubbH 10-12228517

Fossum IF (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend BakkeFossum IFH 10-12211772
Jakob Weider EgnerFossum IFH 8-12N213249
Henrik Mikkelsen ForosFossum IFH 10-12225237
Olav GrevstadFossum IFH 10-12225121
Charlotte HopsnesFossum IFD 10-12216899
Age KristvikFossum IFH 8-12N225307
Malin MichelsenFossum IFD 10-12500149
Mikkel MichelsenFossum IFH 10-12500159
Jakob OstherFossum IFH 10-12213236
Bernhard WaastadFossum IFH 8-12N228538

Heming Orientering (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tuva Aas-JakobsenHeming OrienteringD 8-12N234229
Lukas Jones ArnesenHeming OrienteringH 10-12180054
Silja BerstadHeming OrienteringD 10-12211293
Celine Amlie BrennaHeming OrienteringD 8-12N221393
Martin Amlie BrennaHeming OrienteringH 8-12N221207
Elise Marie S. BullHeming OrienteringD 8-12N233735
Selma Broo GunnesHeming OrienteringD 8-12N234097
Kajsa Harstad ArntsenHeming OrienteringD 10-12233748
Ingrid KjerkreitHeming OrienteringD 8-12N233886
Henni Hattestad KristensenHeming OrienteringD 10-12233834
Otto Figenschou PiraHeming OrienteringH 10-12234185
Tiri E. Rasch-HalvorsenHeming OrienteringD 8-12N233603
Astrid ReuschHeming OrienteringD 10-12194470
Aksel Victor SanchisHeming OrienteringH 10-12195780
Kaia Sofie SkattørHeming OrienteringD 10-12234057
Kasper Sebastian SkattørHeming OrienteringH 10-12234198
Caroline SlungaardHeming OrienteringD 10-12234111
Hans Wilhelm ThommessenHeming OrienteringH 8-12N234196

IL Heming (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ellinor ThommessenIL HemingD 8-12N233989

Klubbløs (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anna VestrheimKlubbløsD 8-12N
Caroline Marie WiigKlubbløsD 10-12

Nydalens SK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SKH 8-12N213437
Oliver Aarum-UlvåsNydalens SKH 8-12N213625
Max Skjerpen HusebyNydalens SKH 10-12213708
Linus MjøsundNydalens SKH 10-12202161
Rasmus MjøsundNydalens SKH 8-12N220790
Elias Azagra NæssNydalens SKH 10-12504393
Amund SaugestadNydalens SKH 8-12N208017
Emil SkaugNydalens SKH 10-12213760

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor