Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hovedløpet langdistanse

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hovedløpet langdistanse
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: søndag 2 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

D14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martine Arntsen HaugØstmarka OK3828514
Nora HalvorsenFreidig206044
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Pernille Nor-WollØstmarka OK3805942
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853

D15 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren HenriksenVang OL
Tora KittilsenFreidig3728110
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Sara MartiniAsker Skiklubb4091153
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Emilie RehnNordre Follo Orientering
Synne SandvenNotodden OL3942455
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Maria Strømdal WikFreidig3783719

D16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Blom-HagenFossum IF
Lillian Elene BooijØstmarka OK3813557
Gina BrevikØstmarka OK3830726
Ingvild GustafssonKongsberg OL3937950
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Anja HoleFørde IL4042164
Linnea HolstTyrving IL4021150
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL4042917
Sigrid NermoenØstmarka OK3832201
Anna Aurora NolteFreidig3985470
Mathea Spets StorhovFreidig4044210

H14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius Knøsberg EsvallØstmarka OK212482
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK3982188
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Even LienGjø-Vard OL3802576
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Erlend OtterleiØstmarka OK4005567
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering3809316

H15 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias AndenæsAsker Skiklubb3984879
Eskil BrændenLillomarka OL4070462
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Tristan HalvorsenFreidig504441
Emil HuuseØstmarka OK3813599
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Henning ReichenbachOppsal Orientering4048096
Kevin RommetvedtRaumar Orientering4052296
Håvard RønningenØstmarka OK3865581
Andreas SandernesØstmarka OK3983327
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken3880002
Kristoffer Strømdal WikFreidig3784378

H16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK4106423
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Jakob GilljamØstmarka OK4061420
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig3824679
Lars LienGjø-Vard OL4090981
Tord RomundstadNidarøst OK4042271
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904

Annonser

IOF Eventor