Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: søndag 2 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 383 påmeldte deltakere.

D14 (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martine Arntsen HaugØstmarka OK3828514
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK4122776
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering3984978
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)4123097
Maren Sofie FremstadLarvik OK3822533
Sigrid Schmitt GranHalden SK3624368
Live GrønnevetIL Gular
Nora HalvorsenFreidig
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Idun HeklandIL Gular
Mina HobbelstadEiker OL3680519
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Iselin HøivoldKongsberg OL231509
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Åse Valero KjerkreitHalden SK
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL
Vilde Aakre LeistadSkien OK4057444
Ingrid LestebergKongsberg OL
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL3833407
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4040010
Una NastadAsker Skiklubb212614
Juni Hagelid NorheimFreidig3832482
Pernille Nor-WollØstmarka OK3805942
Synne Skeie PettersonEgersund OK
Annika van RaaijHedrum OL3874617
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb3809902
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering3971157
Johanne StorhaugKonnerud IL4016861
Karoline StrandenesFana IL3915816
Hannah Gustad StrømOK Skøynar227789
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK3816808
Marit SvendgårdOK Skøynar204377
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK
Ine Bohnhorst TegdanFreidig4079901
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)4126314
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Marie Wollan BenumByåsen IL212641
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853
Pernille ZagarLarvik OK4118626
Sofia ØhlckersTyrving IL4062832

D15 (63)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
Marita AskeFreidig3939360
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK3730678
Agathe BrathagenLarvik OK3811999
Åsa BullByåsen IL228488
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb3952074
Julie DrønnesundEmblem IL212435
Ane Kristine EidKongsberg OL3980307
Hedda Erica EikangerGneist, IL4126306
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)4123535
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK3999513
Nora Christine HansenAsker Skiklubb4106357
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Aurora HaugenVerdal OK213733
Sigrid HaugskottOL Trollelg3807625
Maren HenriksenVang OL4123154
Maja Mo HjelsethNydalens SK4090429
Cornelia HoleneEmblem IL212698
Signe HoloFossum IF3807005
Ane HustvedtOppsal Orientering3688595
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Tuva HøyerFossum IF3934593
Karoline JebsenHeming Orientering3727047
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL4119087
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering3728458
Tora KittilsenFreidig
Una KittilsenFreidig
Ylva KlausenSturla, IF
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Sigrid LindMo OK212443
Erika Lind-LarsenOK Moss
Sara MartiniAsker Skiklubb4091153
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Pauline MyklebustIL Koll3717253
Judit M. MøllerFana IL3490588
Solveig Louise NissenFreidig3736956
Hedvig Nyberg-HansenFossum IF3982238
Helene NysæterBergens TF
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL3983491
Thea Beate PuntervoldEgersund OK
Mari Ovidia RanestadHamar OK3723624
Emilie RehnNordre Follo Orientering
Iril RingheimLarvik OK4119038
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL3868445
Synne SandvenNotodden OL3942455
Synne Marie SandviknesBergens TF
Marie ScheeleNydalens SK
Guro SchjølbergTynset IF3663713
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Lina Storler SnøfuglFreidig3938743
Vilde Haslekås SolheimIF Trauma
Anna TaksdalGanddal IL4050324
Elise ThorsengFossum IF3823960
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)4125951
Gunde TumelionisFossum IF4051967
Hannah TyvoldByåsen IL247407
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Maria Strømdal WikFreidig3783719
Martha WisløffAsker Skiklubb3985124
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

D16 (58)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)4122651
Sunniva Alm-KristiansenVang OL234304
Amanda AxelsonEiker OL3679859
Mille Baastad BergTyrving IL4021911
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK3647971
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag3651247
Henriette BergLøten o-lag3998945
Eileen BjanesTyrving IL4078150
Ragnhild Blom-HagenFossum IF
Lillian Elene BooijØstmarka OK3813557
Gina BrevikØstmarka OK3830726
Ruth Malin DalGrue IL
Emma DåsnesVang OL4080685
Frida Hovgaard EisvangOK Moss4049466
Aasne Sofie EllevoldOdal OL - Orientering3803327
Anne FrøislandVang OL213777
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn4032330
Klara GraversenIL BUL-Tromsø3951076
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn4050258
Ingvild GustafssonKongsberg OL3937950
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø4107470
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Vida Helland-HansenTyrving IL3933389
Sara HetlandHaugesund IL Orientering4117560
Anja HoleFørde IL4042164
Linnea HolstTyrving IL4021150
Ingeborg HovdejordNotodden OL3641388
Helene Alsos HöglinHarstad OL
Ingunn Høst FossgardLillomarka OL3884533
Mina Akiko Horni JohnsenSturla, IF4025045
Eline Horten JordetVingelen IL4033551
Marie KvarmeSturla, IF4094264
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL4042917
Amalie LøkkebergFredrikstad SK
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3979440
Marielle MichelsenFossum IF3977287
Sigrid NermoenØstmarka OK3832201
Anna Aurora NolteFreidig3985470
Emma Helene OlsenHalden SK
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL3967676
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)4125720
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL4091492
Kristine SolbakkenTyrving IL4033536
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering4117933
Mathea Spets StorhovFreidig4044210
Vilde Talgø-KristiansenFreidig
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3982345
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL4030474
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL4120804
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK3833167
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK4021994
Julie Sophie WoldOK Moss4048104
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering4026720

H14 (65)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel AasnessOdal OL - Orientering3885563
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering3885936
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering4040838
Erlend BakkeFossum IF4042008
Nov Bar-NathanLillomarka OL4106365
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Mathias BirkelundAsker Skiklubb3949591
Birk BreimoOK Moss
Martin BryggenHalden SK
Sivert Høilund DragsethFet OL4120580
Ola DåsnesVang OL3802204
Aksel EideBækkelagets SK3886736
Marius Knøsberg EsvallØstmarka OK212482
Jacob EylertsenHalden SK
Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL
Amund FlaskerudOL Toten-Troll4119863
Kristian Ekeberg FliidSkien OK
Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett
Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK223886
Eskil HafskjoldNydalens SK4022018
Håkon HallanOK Skøynar204402
Oskar HeksemFana IL3489101
Hallvard HellevikFreidig
Markus HirschBækkelagets SK3809324
Sigurd HobølOppsal Orientering3983731
Oskar HopeModum OL213031
Max Skjerpen HusebyNydalens SK4125803
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK3982188
Eivind ImrikFredrikstad SK250708
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Mats JohnsenSturla, IF
Henrik KaiserSturla, IF3822137
Eirik Olsen KirkevikHamar OK4024410
Håvard Rekve LianIL Koll211914
Even LienGjø-Vard OL4120887
Mats LigaardenGjø-Vard OL4119749
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Alf Petter LynumFreidig3830288
Filip Mitchell IversenVerdal OK4122438
Linus MjøsundNydalens SK
Thomas MyhreSkien OK
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)4123410
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Audun NordbyFredrikstad SK507056
Emil NygårdBirkenes IL
Gaute NysæterSkien OK4123519
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Erlend Luis OtterleiØstmarka OK4005567
Herman Øen PaulsrudIL Koll
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Sebastian RøkebergEiker OL3833787
Sverre SandvikHalden SK
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Ludvik Storler SnøfuglFreidig3938925
Per Noah SommerheinNydalens SK4006086
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK3816667
Mons Sætre-LorentzenFet OL4029070
Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL246645
Erlend UlsakerHemsedal IL511787
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)4126165
Ole Andreas VeskeOK Skøynar3987278
Jens WoldSturla, IF4107447
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering4126603

H15 (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL4016796
Magnus AlstadFrol IL
Elias AndenæsAsker Skiklubb3984879
Jørgen AuneByåsen IL3946142
Mathias AxelsonEiker OL3685815
Rasmus BerglundRingerike OL4047916
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Martin Christoffer BorgIL Koll4117420
Eskil BrændenLillomarka OL4070462
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Håvard EikRaumar Orientering4091252
Brage EikåsSandefjord OK4112488
Even EnghRaumar Orientering213652
Isak FagerlandSturla, IF
Kidus GirmaElverum OK4042479
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Gabriel GjoneSandefjord OK4127544
Simen Gløgård StensrudNittedal OL4048872
Håkon GrønliFørde IL510755
Tristan HalvorsenFreidig
Jonas HickenIL Koll4041828
Emil HuuseØstmarka OK3813599
Aleksander Tanem IversenVerdal OK
Sander M JensenByåsen IL3876463
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn4057857
Niklas KristensenHarstad OL
Ragnar LandeEidskog OL3717923
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering4124624
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn
Nils Anders NiklassonNydalens SK4041711
Anders Næss-UlsethHeming Orientering3964582
Eivind NæveIL Leik
Gjermund OsdalHarstad OL
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)4125258
Henning ReichenbachOppsal Orientering4048096
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF3830825
Kevin RommetvedtRaumar Orientering4052296
Håvard RønningenØstmarka OK3865581
Johannes Salvesen-LundeIL Koll4003455
Andreas SandernesØstmarka OK3983327
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering3693066
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL3725116
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering
Ådne StordalByåsen IL4024253
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken3880002
Vegard Lereim StorliFreidig
Kristoffer Strømdal WikFreidig3784378
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL4024337
Kristoffer Børke SætabergetVang OL4058590
Jakob Gagnum TonbyIL Koll247692
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236

H16 (60)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Axel AaldeNydalens SK4106423
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Herman Lien BackstrømHalden SK4122818
Arne BerganKongsberg OL4105953
Mikael BirkelundAsker Skiklubb4090734
Alfred BjørnerødOK Moss3917630
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss4048351
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Sigurd BraathenWing OK
Peder BryggenHalden SK
Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)4126611
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb3639648
Eirik FrostAlta OL
Jakob GilljamØstmarka OK4061420
Benjamin GjoneSandefjord OK4127650
Emil GrønliFreidig3905791
Magne GuttvikWing OK213289
Christoffer GzylOK Moss
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)4123782
Sverre HellevikFreidig
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)4124046
Martin KaiserSturla, IF3658820
Sondre LadimOK Moss3980679
Øyvind LamarkGanddal IL3978814
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)4124335
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig3824679
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)4125191
Lars LienGjø-Vard OL4090981
Brage Bell LysakerFana IL3490075
Halvor LøkenKongsberg OL3816154
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK3638301
Martin Nøkleby MellingRingerike OL4119939
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)4122883
Børge Nilsen BergFossum IF4042396
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3950433
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb3996220
Oliver Plassen BrandvolLillehammer OK4120598
Jakob RastadAsker Skiklubb4019444
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)4125761
Tord RomundstadNidarøst OK4042271
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Sigurd RødnesOppsal Orientering4106696
Emil SkytterenOdal OL - Orientering
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Ådne Krogstad StendahlFrol IL4048377
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)4125852
Iver Dalsaune ThunFreidig4044731
Hallvard TjentlandLardal OL4104824
Henrik Andreas TømtIL Imås
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)4122974

Ledere fra kretsene (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenInnlandet
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Torgeir AuneByåsen IL502351
Harald BakkeFossum IF89475
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)
Steinar EastwoodLillomarka OL191287
Christian GløgårdNittedal OL
Stein H. HagenFossum IF
Vegard HansenByåsen IL191299
Bjørn HaugeNydalens SK
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Sigurd HoltskogSkien OK
Ulf Forseth IndgaardFrol IL508152
Pål Christian IngierdBækkelagets SK
Jon Marius IversenVerdal OK241711
Pål KittilsenFreidig
Dag KolbergAkershus og Oslo
Jo LangøygardFrol IL
Øyvind LienInnlandet508151
Johan LundeIL Koll206911
Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL
Morten MoslandOppsal Orientering
Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering235924
Gisle NysæterSkien OK
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)
Jorun RuudAsker Skiklubb
Tore SandvikHalden SK505270
Nora SkauenAkershus og Oslo
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering501149
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Heidi Krogstad StendahlFrol IL233823
Jens Even StorhovFreidig511304
Jørgen TegdanFreidig191303
Snorre VegganOppsal Orientering

Annonser

IOF Eventor