Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM junior stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: NM junior stafett
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: søndag 19 september 2021

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 84 påmeldte lag.

D17-20 (39)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb / Fossum IF 3
1Tuva Høyer225161
2Anne Østvold515729
3Anette Jauhojärvi Markussen508900
Asker Skiklubb 1
1Maren Aure Skogedal515720
2Martha Wisløff500272
3Karin Halsaa Dolven517092
Bergens TF / Fana IL / Stavanger Orienteringsklubb 1
1Sara Nystrøm Olsen211735
2Kristine Bog Vikane510525
3Ingeborg Rygg Eikeland206432
Bergens TF / Fana IL / Stavanger Orienteringsklubb 2
1Judit Margrethe Møller246957
2Helene Nysæter245668
3Dina Torgersen207648
Bodø og Omegn IF Orientering / Mo OK / Oppsal Orientering 3
1Ida Olea Solli212966
2Ingrid Solheim Undeberget225052
3Kaja Samuelsen Skiri515181
Byåsen IL / Fredrikstad SK 1
1Solveig Pehrsen-Lunde512058
2Malin Nordgård Leiren212099
3Emma Sofie Steinsland212552
Fet OL / IL Koll 1
1Julie Berntzen225581
2Pauline Myklebust223486
3Ragnhild Mathea Helmersen201888
Fossum IF 1
1Heidi Kristina Sebjørnsen503394
2Signe Holo514902
3Karen Hoel Jomaas501015
Fossum IF 2
1Elise Nygård Thorseng213111
2Helene Bjørkvold Jendal507832
3Kathinka Zahl Hagen512626
Freidig 1
1Maria Strømdal Wik508554
2Mathea Spets Storhov511410
3Mari Eidsmo515753
Freidig 2
1Anna Aurora Nolte224051
2Lina Storler Snøfugl511438
3Ane Malene Kolstad511591
Freidig 3
1Rachele Gaio224714
2Tora Kittilsen511855
3Vilde Talgø-Kristiansen212780
Ganddal IL 1
1Anna Taksdal508199
2Ingrid Lamark509447
3
Gjø-Vard OL 1
1Marie Kravdal511663
2Emma Visted-Hansen225106
3Live Raknes Sogstad178074
Harstad OL / Østmarka OK 1
1Ingrid Marie Stubban Hygen501167
2Janna Sofie Tellesbø516878
3Helene Alsos Höglin510655
Heming Orientering 1
1Malene Teresia Jebsen506802
2Ida Marie Flågen196903
3Live Østvold181518
Kongsberg OL 1
1Konstanse Moholth184520
2Synne Sommerstad Røste204756
3Ingvild Gustafsson501608
Konnerud IL / Sturla, IF 2
1Hedda Spangberg506837
2Tiril Holen228510
3Ellen Pernille Olsen189130
Lardal OL 1
1Mina Schjerven234921
2Eline Schjerven192960
3Kristin Melby Jacobsen512798
Larvik OK / Notodden OL / Porsgrunn OL 2
1Synne Sandven513607
2Ida Sofie Hjortland209884
3Julie Eikeland506936
Lillehammer OK 1
1Birgit Dorthea Kleppa Madslien217670
2Maren Henriksen511449
3Martine Skjelsvik506818
Nidarøst OK / OL Trollelg 1
1Sigrid Haugskott512805
2Stine Aune213563
3Frida Haugskott512707
NTNUI 1
1Ane Sofie Krogh504480
2Åsne Haavengen510900
3Jenny Baklid508250
NTNUI 2
1Idunn Strand506815
2Tora Aasheim Nymark507669
3Christiane Ruud Bøckman504438
NTNUI 3
1Marie Liland500589
2
3
Nydalens SK 1
1Janne Tjørhom Aasheim515689
2Oda Scheele515044
3Pia Young Vik502698
Nydalens SK 2
1Marie Scheele515045
2Inga Skaarer Wiklund511747
3Alva Marika Niklasson509575
Nydalens SK 3
1Marte Madslien Bakken194709
2Mari Aarseth515717
3
OK Moss 1
1Frida Hovgaard Eisvang513398
2Julie Sophie Wold513960
3Karoline Bjørnerød504584
OL Tønsberg og omegn 1
1Mathea Gløersen515737
2Maria Grovan508981
3Lerke Hjelseth256921
Oppsal Orientering 1
1Ingeborg Roll Mosland212069
2Ane Hustvedt212682
3Tina Kalleson513329
Oppsal Orientering 2
1Katrine Bjordal Veggan203807
2Sofie Solheim Undeberget209720
3Tale Nordby Hvenekilde506980
Porsgrunn OL 1
1Une Holtermann213375
2Elise Ausen213400
3Anine Kjørholt Lie510696
Sandefjord OK 1
1Gjendine Gjelstad Rebård512592
2Ingrid Mobråthen217780
3Emilie Johansen199605
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Selma Lothine Fridheim Torp212133
2Julie Aksland502999
3
Sturla, IF 1
1Marie Kvarme507448
2Hedda Kjeldsen500401
3Ylva Klausen512672
Søgne og Songdalen OK / Verdal OK 1
1Fredrikke Baglo Bjørkeng212955
2Mathea Baglo Bjørkeng213119
3Astrid White510279
Tyrving IL 1
1Linnea Holst512057
2Kaja Peikli507649
3Mina Jørgensen200361
Tyrving IL 2
1Stella Holmboe511110
2Eileen Bjanes508807
3Vida Helland-Hansen511344

H17-20 (45)

NavnLagoppstilling
Alta OL / IL BUL-Tromsø / Mo OK 3
1Hans Urset501098
2Eirik Frost506761
3Oliver Larsen215994
Asker Skiklubb 1
1Mikael Birkelund507449
2Simen Aure Skogedal502143
3Emil Ruud Fossheim502890
Asker Skiklubb 2
1Mathias Nyhaug505200
2Elias Andenæs510466
3Vilmer Nyberg225016
Byåsen IL 1
1Håkon Sæternes502484
2Ådne Stordal225177
3Erlend Aune200441
Egersund OK / Ganddal IL / Ålgård Orientering 1
1Edvin Aakre223935
2Samuel A Stokkeland507660
3Tobias Rødde511366
Elverum OK / Hamar OK 1
1Sander Tonjer Fingarsen500284
2Vegard Ranestad507971
3Mats Lindaas516017
Fossum IF / Halden SK 3
1Peder Bryggen515237
2Sivert Poppe507757
3Børge Nilsen Berg511796
Fossum IF 1
1Marius Bakke186911
2Sindre Vie Strisland510322
3Philip Lehmann Romøren515917
Fossum IF 2
1Eirik Vie Strisland510429
2Birk Felland Sætnan225464
3Eivind Berner Myhre515251
Freidig / Frol IL 6
1Magnus Alstad208684
2Tobias Alstad511436
3Jo Even Kolstad502812
Freidig 1
1Jonas Grønli510690
2Vegard Kittilsen511437
3Mikkel Holt511593
Freidig 2
1Kristoffer Strømdal Wik509435
2Lars Sandstad504578
3Simen Spets Storhov511412
Freidig 3
1Vetle Grønvik Ekra510760
2Emil Reinertsen Leroyer233777
3Håkon Holstad512072
Freidig 4
1Emil Grønli510704
2Vegard Lereim Storli511809
3Tristan Halvorsen213033
Freidig 5
1
2
3
Gjø-Vard OL 1
1Annar Erlien Solerød225454
2Sune Raknes Sogstad178352
3Lars Lien508130
Halden SK 1
1Herman Lien Backstrøm506223
2Sigurd Saxe Sandvik213361
3Peder Haugaard515027
Harstad OL 1
1Niklas Kristensen213295
2Gjermund Osdal211910
3Jørgen Eliseussen-Skalle236419
Hedrum OL / Larvik OK 1
1Iver Ringheim195549
2Henrik Kaupang Lye212147
3Viljan van Raaij187320
IL Koll 1
1Christian Fredrik Borg517399
2Tobias Tronbøl Lium511807
3Martin Christoffer Borg212637
Kongsberg OL 1
1Atle Nikolai Wøllo502815
2Halvor Løken515910
3Andreas Myrvold Skovlyst217134
Kongsberg OL 2
1Arne Bergan502336
2Johan Eger512505
3Borgar Skjelbred511365
Kristiansand OK 1
1Trygve Børte Nomeland512445
2David Runde510984
3Brage Takle510998
Lillehammer OK 1
1Ole Gunnar Kleppa Madslien217671
2Oliver Plassen Brandvol514228
3
Lillomarka OL / Porsgrunn OL 2
1Håkon Bogason201440
2Oscar Wiersdalen Thunold234871
3Eskil Brænden180940
Lillomarka OL 1
1Mathias Pedersen Vold185832
2Torbjørn Lundeby233680
3Jonathan Woodhouse186263
Mo OK 1
1Ida Olea Solli212966
2
3
NTNUI 1
1Clemens Sundby Øxnevad511578
2Anders Vestøl509130
3Sigurd Paulsen Vie506778
NTNUI 2
1Nils Tveite221212
2Jakob Hjelseth256965
3Eirik Blågestad215056
Nydalens SK 1
1Lars Young Vik511111
2Kornelius Kriszat-Løvfald515694
3Isak Jonsson515733
Nydalens SK 2
1Kasper Bakken Ulseth507063
2Nils Anders Niklasson509466
3Halvor Tørnqvist Halden516874
Nydalens SK 3
1Anders Håvard Larsen186126
2Martin Størmer-Antonsen204746
3Teodor Mo Hjelseth502697
OK Moss 1
1Alfred Bjørnerød515019
2Sondre Ladim503554
3Sebastian Blomfeldt Unnerud511856
OK Skøynar 1
1Trym Nergård Rønning181491
2Håvard Veie206180
3Hallvar Hallan186846
Oppsal Orientering 1
1Ask Olaussen231284
2Henning Reichenbach504810
3Anselm Reichenbach509011
Porsgrunn OL 1
1Tobias Mathisen222121
2Anders L. Rosenvold241416
3Halvard Kornmo184355
Raumar Orientering 1
1Gaute Fosstveit517132
2Håvard Eik225034
3Kevin Rommetvedt212663
Ringerike OL 1
1Martin Nøkleby Melling508142
2Rasmus Berglund515875
3Mikkel Berglund513817
Sandefjord OK 1
1Benjamin Gjone512812
2Gabriel Gjone508253
3Brage Eikås182096
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Andreas Vistnes Myklebost505816
2Carl Gustav Jongenburger511368
3Markus Richter511101
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Stian Haugvaldstad507762
2Thomas Valdal513619
3Ola Wathne Thingbø184394
Sturla, IF 1
1Lukas Klausen512209
2Magnus Skourup Rognebakke212045
3Eivind Bogen Arenth206489
Varegg Fleridrett 1
1Jørgen Rokne Dahle222570
2Jon Erik Doppelhofer Ervik186016
3Tage Rosenlund191645
Verdal OK 1
1Fredrik Vehus Skjerve187014
2Aleksander Tanem Iversen505595
3Martin Vehus Skjerve500634
Wing OK 1
1August Hopstad Nykvist223811
2Petter Andreas Lona512657
3Magne Guttvik213289

Annonser

IOF Eventor